BILANCUJEME – BALANSUJEME – BÁDAME – BUDUJEME

Máme za sebou prekrásny školský rok – plný nových výziev, ktoré nás aj prekvapili, no mnohému naučili…. Však viete – neboli sme v tom sami :). Týkali sa korony a jej výziev, ktoré sme zvládli vďaka “online workshopom”.

A čo je pre nás z celého roka najcennejšie? Naši spokojní intuitívci 🙂 Máme krásne spätné väzby, ktoré veľakrát opakujú vetu. “Bol to výborne strávený čas! “
Poteší, však? Čo iné si človek môže priať, ako stráviť čas zmysluplne naplno !!!


Napr. jedna mamina píše: “Vyskúšali sme sa veľa nových vecí, dozvedeli sa veľa informácií, naučili nové techniky. Táto škola učí deti to, čo v dnešnej dobe ľuďom chýba – vnímanie prítomného okamihu, dôveru v seba, prácu s energiou, techniky na upokojenie, zvládanie hnevu, smútku, rozvíja a precvičuje mozog. Dcére sa to veľmi páčilo – dokáže sa rýchlejšie upokojiť, lepšie vníma okolie”.
Dcérka súhlasí a dopĺňa: “Mne sa škola intuície veľmi páči – moje najobľúbenejšie cvičenia sú finger gym, uhýbačky, fotografická pamäť a hry na telepatiu.”
A obe svorne napísali: “Veľmi sa tešíme do 2.ročníka …”

Mnohí sa už tešia do 3.ročníka a sú aj takí, čo sú s nami už päť rokov a v novom školskom roku ich čakajú veľmi zaujímavé besedo-workshopy s pozvanými hosťami. Však aj o tom sa určite dozviete viac v nejakom našom blogu :).

Tento rok sme ešte ani nestihli všetky krásne slovné ocenenia spracovať – bolo ich veľaaaa :).

Niektoré veľmi výstižné si však môžete prečítať v našom archíve – oplatí sa si ich prečítať, veľa sa z nich o nás dozviete: Čo prináša Školička intuície našim deťom a ich rodičom.

Neskutočne sa tešíme, že ľudia chápu, čo je dôležité – že oni sú dôležití, ich rast osobnostný, mentálny, emocionálny, duchovný…. A je nám veľkým potešením, že my ich na tejto dobrodružnej ceste môžeme s láskou a vďakou sprevádzať a tak spoločne rásť.


Je to krásna dlhoročná cesta…plná radosti, smiechu, objatí, experimentov, objavov, poznatkov, uvedomení, ale aj skúšok trpezlivosti, vôle, sebadisciplíny …. Je to proces, ktorý sa deje a plynie svojim načasovaním.

Naša školička je veľká výzva pre všetkých malých aj veľkých – krásna, silná, tvorivá, pre každého iná 🙂.

Dôležité, že je a stále žije – lektorky zostávajú, deti pribúdajú, školička sa rozrastá do veľkých rozmerov a mnohých slovenských miest.

Tento rok sme sprevádzali na CESTE objavovania vlastného POTENCIÁLU viac než 300 detí a rodičov. ĎAKUJEME !!!

Tešíme sa!!! Pridáte sa ??? Aj v novom školskom roku pokračujeme !

Škola intuície pre detiŠkola intuície pre dospelých