– LADÍME ANTÉNKY SVOJEJ INTUÍCIE — 21-dňový program na rozvoj intuície

Tréningový program pre dospelých, v ktorom Vás krok za krokom prevedieme sebaspoznávacou cestou za lepšou intuíciou a odhalíme Vám know-how, ako svoju intuíciu naštartovať, kultivovať a využívať v denno-dennom živote.

OBJEDNAŤ

Bonus či nutnosť?

Všetci určite vnímame, že informačný chaos spoločnosti kulminuje a my sa už častokrát nevieme zorientovať nielen v tých celospoločenských záležitostiach, ale ani vo vlastných životoch. Každý vnímavý človek si uvedomuje, že nie je možné „poňať“ všetky ponúkané informácie, aby sme si mohli vybrať z nich tú správnu pre nás, lebo ich je miliardy. A práve tu má uplatnenie naša intuícia, ktorá nás dokáže doviesť presne k tým informáciám, ktoré sú pre nás relevantné a umožnia nám robiť správne životné voľby. INTUÍCIA SA STÁVA PRE SÚČASNÉHO ČLOVEKA ABSOLÚTNOU NUTNOSŤOU.

Krok za krokom

Ako jej však dôverovať, keď sme ju tak dlho nepoužívali? Potrebujeme ju v sebe opäť naštartovať. Všetci ju máme, len sme si ju mnohí neuvedomovali. Správnymi cvičeniami ju vieme opäť rozvinúť. My vás prevedieme KROK ZA KROKOM po tejto ceste. Okrem dôležitých poznatkov o základných predpokladoch pre vašu intuíciu sa dozviete aj najčastejšie blokády a získate stratégie na ich odstránenie. A hlavne, v programe od nás dostanete CVIČENIA NA KAŽDÝ DEŇ, ktorými získavate vlastné intuitívne zážitky a naučíte sa porozumieť svojim signálom.

Stav vedomia

Do tohto programu sme zaradili najúčinnejšie cvičenia a techniky z našej dlhoročnej praxe v Škole intuície. Sú zoradené tak, aby vás postupne dostali do stavu vedomia, v ktorom sa intuícia a vnútorné vedenie aktivujú prirodzene. Tým stavom vedomia je vnútorný pokoj a harmónia, vďačnosť a radosť zo života. Proces rozvoja intuície je procesom OBJAVOVANIA a SKÚMANIA svojich nových rozmerov a skrytých schopností. Nie je to tlak na výsledky. Prácou na svojej intuícii sa dostávame do rovnováhy a začíname žiť svoj život oveľa súladnejšie a šťastnejšie.

Popis produktu

Tento produkt slúži ako sprievodca pre tých, ktorí cítia, že potrebujú rozvinúť svoju intuíciu a vnútorné vedenie. Tento program je poľahky zvládnuteľný v bežnom živote pracujúceho človeka, pretože si vyžaduje len 30 minút denne na zapojenie cvičení do praxe. Ide o prvý komplexne spracovaný program na našom trhu, ktorý vás prevedie deň za dňom. Už po 21 dňoch budete vnímať zmenu svojho vnútorného nastavenia, ktorá je pre príjem intuitívnych informácií absolútnym základom. Vstúpite do dôvery a prestanete spochybňovať procesy, ktoré vás vedú aj za hranicou vašich piatich zmyslov. Vyladíte svoje intuitívne anténky a naučíte sa porozumieť signálom, ktoré k vám intuícia posiela.

………………………………………………………………………………..

21-dňový program obsahuje:

🏵 Úvodné video s inštrukciami potrebnými k programu, s vysvetlením celého 21-dňového procesu kultivácie svojej intuície.  

🏵 Ebook k programu v pdf s prehľadne spracovanými informáciami (OBSAH: základy intuície, hlavné predpoklady pre rozvoj intuície, prekážky a blokády, rôzne aspekty vnímania intuície, stratégie na prekonanie prekážok, 6 základných techník pre rozvoj intuície, praktické tipy pre uplatňovanie intuície v dennom živote)

🏵 3 moduly v pdf s prehľadne popísanými cvičeniami. Pre každý týždeň programu je určený 1 modul s odporúčaniami, cieľom týždňa, postupmi, vysvetlením základných týždňových techník a presným popisom denných cvičení napĺňajúcich cieľ týždňa. Popisy niektorých cvičení sú doplnené krátkymi videami pre lepšiu zrozumiteľnosť. Ide o jednoducho zvládnuteľné, avšak veľmi účinné meditačné, dychové, pohybové a jemnomotorické techniky z našej dlhoročnej praxe.

🏵  3 vedené meditácie k jednotlivým modulom určené k naplneniu cieľa každého týždňa. S autorskou relaxačnou hudbou vo frekvencii 432 Hz profesionálne nahraté v štúdiu.

🏵  BONUS 1: Autorská meditačná skladba 432 Hz (cca 30 min) pre naladenie sa do hladiny mozgových vĺn alfa, v ktorej sa naša intuícia prirodzene aktivuje. Môžete si ju púšťať kedykoľvek počas dňa alebo pri praxovaní denných cvičení z programu.

🏵  BONUS 2: Ebook „Vidieť bez očí, vedieť bez učenia“, v ktorom sa dozviete viac o schopnosti videnia bez očí a jej benefitoch pri rozvoji intuície

……………………………………………………………………………………

Jedinečnosťou tohto programu je, že pracujete systematicky a pravidelne. Stávate sa všímavejší, pozornejší, viac si rozumiete. Informácie prichádzajúce z intuície začnete zapájať v bežnom živote úplne prirodzene.  Získavate nový pohľad na dianie okolo seba a na svoj život. 

……………………………………………………………………………………

Prečo – LADÍME ANTÉNKY SVOJEJ INTUÍCIE — 21-dňový program na rozvoj intuície?

Systematický program krok za krokom
Množstvo praktických intuitívnych cvičení
Techniky na stíšenie mysle a uvoľnenie
3 štúdiové meditácie na rozvoj intuície
Sloboda a flexibilita v práci na sebe
Badateľný pokrok v intuícii

…………………………………………………………………..

…………………………………………………………………..

Tento 21-dňový program je základným kurzom s uceleným systémom poznatkov, zručností a techník vychádzajúci z dlhoročnej praxe lektorky.

Je vhodný pre každého, kto chce naštartovať svoju intuíciu v pohodlí domova a vo vlastnom tempe podľa svojich možností a pracovnej vyťaženosti.

Kompletný program –  úvodné video, Ebook, moduly k 3 týždňom v pdf, 3 meditácie a bonusy sú zverejnené v členskej sekcii. Po uhradení ceny seminára vám príde informačný mail s inštrukciami a prístup do členskej sekcie, v ktorej napredujete vo vlastnom režime. OTÁZKY píšte na ahoj@intuicia.eu

…………………………………………………………………..

Recenzie účastníkov

Nápad vytvoriť 21-dňový program považujem za geniálny. Predtým som mala problém venovať sa nejakej činnosti  každý deň. Po prvé som nevedela, aký konkrétny krok mám podniknúť a po druhé som nemala sebadisciplínu. Tento program mi dal príležitosť získať pravidelný návyk zameriavať svoju pozornosť na vnútorné vedenie. Presný popis cvičení deň po dni, ktorý program poskytuje, mi to naozaj uľahčil, lebo ma to fakt bavilo.  21 dní je čas, kedy náš mozog vytvára pravidelný návyk... a mne sa to podarilo

Veronika z Košíc

Som nadšená, že v tomto programe nám dala Ľubka v kocke svoje know-how. Ja som sa zúčastnila aj víkendového seminára pre rodinky na Borovej Sihoti a už tam som sa toho veľa naučila. A týchto 21 dní bolo pre mňa mimoriadne prínosných, pretože som sa naučila stíšiť vďaka nádherným meditáciám, a vďaka tomu lepšie vnímam ten môj intuitívny hlások. Zistila som, že mne to chodí cez prvú myšlienku a tej môžem naozaj veriť. Potvrdilo sa mi to aj v cvičeniach, ktoré som v programe robila. Určite odporúčam každému, kto si neverí.

Jaroslava z Banskej Bystrice

Do tohto programu som išla s malou dušičkou, či budem zvládať každý deň popri deťoch robiť si intuitívne cvičenia a dodržiavať program. Ale musím skonštatovať, že sa z toho stala naša rodinná rutina. Do cvičení sa pridali aj deti a môj manžel. Dokonca sme sa ich hrávali dlhšie ako odporúčaných 30 min. Cítim, že som sa posunula, viac si dôverujem v tom, čo mi hovorí intuícia a cítim takú radosť zo života.

Barbora s manželom a deťmi Agátkou a Viktorom

V programe sa mi páčilo, ako dômyselne v ňom boli zostavené cvičenia. Techniky boli jednoduché, ale po pár dňoch praxe som cítil, že sú naozaj silné a účinné. Cítim, že som sa stal taký vnímavejší a zároveň pokojnejší. Už ma len tak ľahko hockto nerozhodí :) V týchto technikách chcem určite pokračovať... A super by bolo nejaké pokračovanie. Možno sa prihlásim na ten intenzívny 6-týždňový online, aby som išiel ešte hlbšie

Peter z Dolného Kubína

Vyhovovalo mi, že si môžem ísť vlastným tempom a robiť si niektoré cvičenia aj viackrát. Ja nebývam na Slovensku, tak pre mňa bolo náročné prísť na víkendový seminár. Tu v Nemecku som hľadala podobný kurz na rozvoj intuície, ale takýto zrozumiteľný a systematický som nenašla. Oceňujem, že keď som mala navyše otázky, tak mi Ľubka odpísala na mail a usmernila ma.  Tento kurz má vysokú hodnotu, u nás v Nemecku by stál určite viac ako 200 Eur.

Magdalena, Mníchov

Fotogaléria

Nákup produktu

Cena produktu: 108,- €

🍀UVÁDZACIA CENA s 25% zľavou81 Eur. Akcia je platná do 31.5.2024

Pre otázky nám napíšte do formulára vpravo ➡️

Pre záväznú objednávku kliknite na tlačítko dolu ⬇️

OBJEDNAŤ s povinnosťou platby

 

Pokiaľ ste v tejto oblasti už pokročilý a chcete svoje poznatky a skúsenosti prehĺbiť, v tom prípade Vám ponúkame 6-týždňový intenzívny seminár ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE>>

 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.