NOVÝ SVET – Meditačný program pre deti a rodičov

Meditačný program s 11 unikátnymi meditáciami pre deti a dospelých, v ktorých krok za krokom vstúpite do nového vnímania života. Číslo 11 v sebe nesie symboliku začiatku niečoho nového. Rozviniete svoje skryté schopnosti, ako sú intuícia a vedomá tvorba, a objavíte svoj vnútorný svet. Pochopíte princípy pohodového fungovania v dnešnom svete a pritiahnete si príležitosti, ktoré Vás budú napĺňať radosťou a spokojnosťou.

OBJEDNAŤ

Nový svet

Nový svet je tu. Väčšina ľudí ho však zatiaľ nedokáže vnímať, pretože nie sú naladení na jemnejšie úrovne bytia. Je však len na nás, čomu dávame svoju pozornosť. Hodnoty nového sveta – vďačnosť, súcit, porozumenie a bezpodmienečná láska sú tu neustále a môžeme sa na ne naladiť v každej sekunde. A to sa môže udiať, keď sa na chvíľu zastavíme… Keď svoju pozornosť obrátime dovnútra a stíšime svoju myseľ. Preto sme vytvorili tento MEDITAČNÝ PROGRAM PRE DETI AJ DOSPELÝCH. Naše meditácie sú bránou, ktorou môžete vstúpiť do nového sveta, do prúdu života v dôvere, hojnosti, radosti a láske.

Meditujte spolu

V dnešnom svete je nesmierne dôležité nájsť si čas pre seba, pre relaxáciu a uvoľnenie. Jednotlivé meditácie vám pomôžu vytvoriť harmonické prostredie, v ktorom môžete spoločne so svojím dieťaťom objavovať svoj vnútorný svet a skryté schopnosti, ako sú intuícia, vizualizácia, vnútorné vedenie a vedomá tvorba. Vďaka týmto schopnostiam budete svoj život žiť v inom nastavení, rozkryje sa pred vami nový svet. Budete vedieť intuitívne navnímavať príležitosti, ktoré vás povedú za spokojnosťou, zdravím, vnútornou pohodou, dobrými vzťahmi a krásnymi životnými skúsenosťami.

Frekvencia 432 Hz

V našom meditačnom programe sme sa rozhodli použiť frekvenciu 432 Hz s cieľom napojiť sa na vibrácie prírody a prirodzenú rezonanciu univerza. Tým vytvárame príjemnú atmosféru na meditovanie pre deti aj dospelých. Táto frekvencia podporuje vnútornú harmóniu, koncentráciu, prispieva k emočnej stabilite a mentálnej rovnováhe. 432 Hz má harmonizujúci vplyv na našu psychiku, znižuje stres a úzkosť, zvyšuje energiu, intuitívny potenciál a naše prepojenie s vnútorným JA. Má nesmierne uvoľňujúci účinok. Vďaka nej objavíte hlboký pokoj vo svojom vnútri.

Popis produktu

Tento produkt je vhodný pre tých dospelých a deti, ktorí cítia, že žiť sa dá aj inak ako v neustálom naháňaní a napätí. Objavte toto tajomstvo pokojného žitia vďaka nášmu meditačnému programu. Ak doteraz bola meditácia pre vás alebo vaše deti náročná, nedokázali ste sa uvoľniť a stíšiť myseľ, v tomto programe získate tipy a techniky, aby sa meditácia stala pre Vás potešením. V dnešnom svete plnom stresu sa schopnosť stíšiť sa a zrelaxovať stáva nevyhnutnou zručnosťou. My vás krok za krokom prevedieme a naučíme vás správne meditovať, aby ste so svojimi deťmi mohli stráviť krásny a zmysluplný spoločný čas. Meditačný program je vhodný pre deti od 8 rokov, pre ich rodičov, ale aj pre kohokoľvek, kto cíti, že má mnoho skrytých úrovní, schopností a darov. A cesta k nim vedie cez MEDITÁCIU.  ❤

………………………………………………………………………………..

Meditačný program obsahuje:

🏵 Úvodné video s inštrukciami potrebnými k meditovaniu, s vysvetlením základných pozícií, dychu, nápomocných mudier a pojmov, s ktorými v meditáciách budeme pracovať.

🏵  11 jedinečných meditácií postupne na seba nadväzujúcich (v trvaní cca 11 minút) s vlastnou autorskou relaxačnou hudbou vo frekvencii 432 Hz a binaurálnymi rytmami, profesionálne nahratých v štúdiu.

🏵 NOVINKA: Koučovací zošit s 54 stranami + SADA KARIET na rozvoj intuície, telepatie a pravej hemisféry + prehľadná tabuľka s NÁLEPKAMI  – viac informácií dolu v popise.

🏵  3 autorské meditačné skladby 432 Hz bez hlasového vedenia autorky (v trvaní cca 11 minút) určené pre vašu samostatnú meditáciu pri tej najprirodzenej frekvencii pre ľudské telo.

🏵  1 autorská relaxačná skladba vytvorená podľa Fibonacciho postupnosti – ideálu vesmírnej harmónie a princípu tvorby života, ktorá má harmonizujúci účinok pre vaše zdravie a psychiku. 

🏵  1 autorská alfanumerická bodkovaná mandala na vymaľovanie vytvorená podľa Fibonacciho postupnosti a sakrálnej geometrie, ktorá vás spojí s vašou intuíciou a vnútorným svetom. 

🏵 3 autorské energetické mandaly žiariče vytvorené podľa Fibonacciho frekvencie. Pozitívne pôsobia na priestor, používajú sa ako podložka na vodu. Stačí vytlačiť a zalaminovať.

🏵 Ebook k programu s prehľadne spracovanými informáciami z programu (základy meditácie, ako začať s deťmi meditovať, dôležité predpoklady pre meditáciu, základné učenie o čakrách, pôsobenie frekvencie 432 Hz a Fibonacciho postupnosti…).

🏵 BONUS: Pieseň NOVÝ SVET v mp3 verzii s textom, akordami a verziou karaoke pre spievanie v školách, škôlkach, zboroch, na táboroch.

……………………………………………………………………

Čím je tento produkt ešte JEDINEČNÝ?

Pre dokonalú harmonizáciu, stíšenie a uvoľnenie využíva pre hudobný podklad okrem frekvencie 432 Hz aj Fibonacciho postupnosť. Jedná sa o známy ZLATÝ REZ, ktorý je často prítomný v prírode, v tvaroch, ako sú kvety, mušle, listy… Fibonacci postupnosť pôsobí príjemne na naše zmysly a prispieva k vytváraniu pocitu harmónie a rovnováhy u človeka. Hudba uplatňujúca túto postupnosť pôsobí na človeka upokojujúco a prirodzene. Zlaďuje nás s prírodnými princípmi. Využitie binaurálneho rytmu v niektorých meditáciách napomáha prepájaniu ľavej a pravej hemisféry a synchronizuje mozgové vlny.

…………………………………………………………………..

Koučovací zošit a kartičky k meditáciám

Novinkou k programu je vytlačený  UNIKÁTNY KOUČOVACÍ ZOŠIT,  56 strán, na zapisovanie vhľadov, postrehov a uvedomení z meditácií. Jeho jedinečnosť spočíva nielen v nádherných autorských akvareloch – ilustráciách meditácií od Lucky Grejtákovej, ale aj v súbore koučovacích otázok ku každej meditácii, vďaka ktorým majú deti možnosť zahĺbiť sa do procesu sebapoznania do úplnosti. V zošite nájdete aj texty meditácií, afirmácie, predlohy alfanumerických mandál, priestor na vlastné ilustrácie a výzvu pre deti na spoločnú aktivitu pre nás všetkých – TVORBU SPOLOČNEJ NÁSTENKY VÍZIÍ, ako si predstavujeme život v NOVOM SVETE.

Ďalšou novinkou je SADA KARTIČIEK NA ROZVOJ INTUÍCIE A PRAVEJ HEMISFÉRY – s ilustráciami, afirmáciami a manuálom, ktorý obsahuje tipy na 11 zábavných aktivít s kartami na rozvoj intuície, telepatie, kreativity, originality, vizualizácie a vizuálnej pamäte pre rodičov a deti v prepojení s naším meditačným programom. Zošit a karty posielame poštou, prístupy do členskej sekcie s meditačným programom Vám prídu mailom.

Navyše Vám ako bonus pribalíme PREHĽADNÚ TABUĽKU a NÁLEPKY, aby ste mali prehľad, ktoré meditácie ste si už urobili a zahĺbali si nad koučovacími otázkami, vytvorili ilustráciu a naučili sa afirmáciu.

zosit a karticky

OTÁZKY – dolu na stránke cez formulár alebo napíšte na ahoj@intuicia.eu

OBJEDNÁVKY – cez tlačítko dolu

Prečo NOVÝ SVET – Meditačný program pre deti a rodičov?

Celostný rozvoj pre deti aj dospelých
Získanie praktických zručností, ako meditovať
Formovanie pozitívneho prístupu k sebe a svetu
Práca s predstavivosťou a vedomým zámerom
Zmyslupný spoločný čas v rodine
Objavenie vnútornej sily, intuície a postoja tvorcu

Aké sú to meditácie?

Tieto meditácie nesú v sebe potenciál vnútornej transformácie. Pozriete sa v nich na svoje vlastnosti, dary a talenty, silné aj slabé stránky. Prijmete seba takého, aký ste. Vstúpite s nimi do vnútorného sveta a precítite, kým ste vo svojej podstate. Uvedomíte si, že to, aký život žijete, je vecou vášho nastavenia a optiky vhľadu. V týchto meditáciách môžete prejsť hlbokou premenou svojho vnútorného nastavenia a prežívania. Navonok totiž žijeme to, čo máme vo svojom vnútri. A vy MÔŽETE ŽIŤ ŽIVOT, po akom túžite. 

🏵 Meditácia „MÔJ VNÚTORNÝ VESMÍR“ – v ktorej si navnímate, čo všetko je vo vás ukryté.

🏵 Meditácia „V ZRKADLE“ – v ktorej príjmete seba samého so všetkým, čo k vám patrí a precítite svoju sebahodnotu.

🏵 Meditácia „KTO SOM?“ – v ktorej spoznáte, kto ste naozaj za všetkými svojimi vlastnosťami, rolami a osobnosťou.

🏵 Meditácia „ZÁZRAČNÁ BUBLINA“ – v ktorej si zvedomíte svoju jemnohmotnú energetickú podstatu plnú farieb. 

🏵 Meditácia „ŽIVOT JE ZÁZRAK“ – v ktorej s vďačnosťou precítite, aký obrovský dar ste dostali tu na Zemi.

🏵 Meditácia „SPOJ SA SO ZEMOU“ – v ktorej sa naučíte, čo je nesmierne dôležité pre naplnenie vašich snov.

🏵 Meditácia „ROVNOVÁHA ŽIVOTA“– v ktorej si uvedomíte, že svetlo aj tma sú súčasťou jedného celku

🏵 Meditácia „DRŽME SVETLO“– v ktorej sa budete spolupodieľať na udržaní rovnováhy v súčasnom svete.

🏵 Meditácia „MIER V DUŠI, MIER VŠADE“ – v ktorej zistíte, že mier musíme vytvoriť najskôr v sebe.

🏵 Meditácia „ZA BRÁNOU“ – v ktorej nakuknete za bránu do nového sveta a uvidíte, že je skutočný.

🏵 Meditácia „NOVÝ SVET“  – v ktorej zistíte, že nový svet je vecou vášho vnútorného nastavenia a môžete v ňom žiť už navždy.

…………………………………………………………………..

Kto je autorom meditačného programu?

Autorka programu

Ľubka Madudová, Zakladateľka ŠKOLY INTUÍCIE, autorka a dlhoročná lektorka seminárov pre deti a dospelých na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry. Meditáciám a sebarozvoju sa venuje 15 rokov. V Škole intuície už niekoľko rokov vedie pravidelné meditácie cez Zoom pre rodičov a deti z celého Slovenska, dokonca aj z Čiech. Okrem meditácií v tomto programe vytvorila a nahrala aj relaxačnú hudbu na klavíri a akustických nástrojoch.

ĎAKUJEME aj spolutvorcovi hudby Palimu Fecíkovi z nahrávacieho štúdia PF Recording, ktorý tento produkt nahral, vytvoril autorské gitarové pasáže a zmixoval zvuky do dokonalosti.

…………………………………………………………………..

DARUJTE SI ZMYSLUPLNÝ SPOLOČNÝ RODINNÝ DARČEK – sebapoznávaciu cestu do svojho vnútra, pochopenie seba a svojich detí, spoločný čas so svojimi najbližšími.  ZOŠIT A KARTIČKY Vám pošleme poštou. Prístupy do členskej sekcie s meditačným programom Vám prídu mailom.

Recenzie účastníkov

Ivetka Václavová

Meditácie s Ľubkou dávajú mne a mojej 13ročnej dcérke veľký zmysel. Sú šité na citlivé vnímanie našich detí a tiež ich rodičov, ktorí už pochopili, že odpovede na otázky dnešného hektického života sú skryté v našom vnútri, nie v okolitom svete. Láskavý hlas s nádhernou hudbou v pozadí vytvorí atmosféru, ktorá vám pomôže odpútať sa od myšlienok a pomôže spojiť sa s Vašou Dušou.  Z vedeckého hľadiska je dokázané, že pravidelné meditovanie tvorí nové neurónové spojenia v mozgu. Keď začať meditovať, tak tento meditačný program je podľa mňa tou najlepšou voľbou 🙏

Ivetka z Novej Dubnice s dcérou Ivetkou
žena

Som nadšená z tohto programu. Ľubku poznám už dlho a viem, že čo vytvorí, má nielen hlavu a pätu, ale hlavne srdce :) Toto je program pre všetkých - deti aj dospelých. Zrozumiteľné informácie vo videu a Ebooku a hlavne prekrásne meditácie s liečivou relaxačnou hudbou. Prišli sme si so synom na svoje. Cítim, že sa nám mení pohľad na svet, syn sa stíšil a dokáže sa lepšie sústrediť. Páči sa mi, že k programu je s dispozícii aj samostatná hudba, ktorú si púšťame, keď sa Kubko učí.

Katka z Bratislavy so synom Jakubkom
žena

Ďakujeme za nádherné meditácie pre deti. Naša 8r Ella si ich rada púšťa na slúchadlá, dáva jej to pocit bezpečia a potrebného oddychu aj v strede dňa, nielen večer. Verím, že je potrebné viesť deti od ich skorého veku k meditáciám, pretože v dnešnom uponáhľanom svete vedia ich telíčka uzemniť, navigovať k správnemu dýchaniu, uvoľneniu a precíteniu vďačnosti a prítomnosti. A tieto meditácie sú premyslené do detailu, vedome nacítené, priateľské a dieťa sa cíti dôveryhodne. Vrele odporúčam. Mama Ivona

Ivona z Odorice s dcérou Ellou
Janka Kapustová

Súčasťou Školy intuície pre dospelých boli aj riadené meditácie Ľubkou. Mne Škola intuície úplne zmenila život od základov a vďaka meditáciam som sa stretla so svojím skutočným JA. Na týchto meditáciach som prežila nové znovuzrodenie, obrátenie a prepojenie sa so všetkým a všetkými a našla som svoje Vnútorné Ja. Dennodenná meditácia je už pre mňa taká dôležitá, ako dýchanie, voda či slnko. Veľmi doporučujem túto cestu k samému seba. Je to dobrodružstvo.

Janka

Fotogaléria

Nákup produktu

Cena produktu: 101,- €

Poštovné a balné 3,50 Eur v rámci SR.

AKCIA ku koncu školského roka: 74 Eur

Potešte svoje dieťa zmysluplným darčekom, spoločným časom a krásnymi kartami so zošitom. Ušetríte 27 Eur. Akcia je platná do 2.7.2024. 

Pre otázky nám napíšte do formulára vpravo ➡️

Pre záväznú objednávku kliknite na tlačítko dolu ⬇️

OBJEDNAŤ s povinnosťou platby

 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.