ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE pre dospelých

6-týždňový kurz cez platformu ZOOM s hlbokým teoretickým zázemím a množstvom praktických cvičení. Umožňuje účastníkom systematicky trénovať a postupne aplikovať získané poznatky a vlastné intuitívne prežitky v živote. Účastníci tohto seminára potvrdzujú intenzívny progres vo využívaní intuície vo svojej práci aj súkromí, zlepšenie svojho rozhodovania a celkové zlepšenie života v rôznych oblastiach.

Ideálne podmienky v domácom pohodlí

Online formáty sa stali pri tréningu intuície u mnohých obľúbené, pretože umožňujú viac sa zahĺbiť do seba a objaviť v sebe tie jemnučké signály, ktorými k nám intuícia prehovára. Netreba nikam cestovať, hľadať ubytovanie, stačí sa pripojiť. Táto možnosť dovolí zúčastniť sa aj záujemcom zo zahraničia. Lekcie raz do týždňa umožnia rozvíjať sa krok za krokom pod odborným vedením a zapájať získané zručnosti a schopnosti okamžite do života. Takto získame potrebný návyk a dosiahneme badateľný pokrok.

Spoznaj svoj typ intuície

Každý človek je jedinečný. Má svoje silné a slabé stránky, preferencie, záujmy… Podľa toho, k čomu inklinuje, disponuje aj určitým typom intuície. To znamená, že intuitívne signály budú k nemu chodiť nejakým konkrétnym spôsobom. Aby sme mohli svoju intuíciu započuť, potrebujeme upriamiť pozornosť tam, kde s nami komunikuje. Na tomto kurze rozpoznáte svoj intuitívny typ a budete presne vedieť, ako intuícia prehovára práve k vám. Zistíte, čoho sa máte vyvarovať a na čo naopak zamerať pozornosť.

Účinné techniky na rozvoj intuície

Existujú jednoduché techniky, ktoré nám napomôžu aktivovať spiace centrá v mozgu. Ich pravidelným používaním vytvárame novú neurónovú sieť, a tým zvyšujeme kapacitu svojho mozgu. Dôležitá je aj schopnosť naladiť sa na intuitívny príjem. Na kurze vám odovzdáme dôležité techniky, ktoré vyladia vaše „anténky“, prepoja hemisféry, stíšia myseľ a uvoľnia telo. Tak sa dostanete do stavu vnútorného vedenia a získate spoľahlivého poradcu v dôležitých otázkach svojho života.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

  • 6-týždňový online kurz pozostáva zo 6 interaktívnych lekcií v trvaní 3 hodín a následného domáceho tréningu podľa zaslaných skrípt, pracovných listov a nahrávok meditácií. Lekcie prebiehajú vždy v sobotu v podvečerných hodinách. 
  • Na začiatku každej lekcie je priestor na zdieľanie intuitívnych zážitkov a postrehov z tréningu. Nasleduje prednáška teoretických poznatkov a pokračujeme tréningom a praktickou realizáciou konkrétnych techník a cvičení. V prípade, že sa niekto nemôže zúčastniť na niektorej lekcii, dostáva celý videozáznam, ktorý si môže prejsť v priebehu týždňa.
  • Počet účastníkov je obmedzený max. na 14, preto všetci pravidelne dostávajú priestor na otázky a zdieľanie svojich postrehov, zážitkov a uvedomení. 
  • Domáci tréning a zakomponovanie získaných zručností do života je neoddeliteľnou súčasťou kurzu a zabezpečí badateľný progres a zlepšenie intuície v priebehu 6 týždňov.

Prečo tento kurz

Aktivácia brán na príjem intuitívnych informácií
Množstvo praktických cvičení
Rozloženie tréningu na 6 týždňov
Zaslanie nahrávky lekcií v prípade neúčasti
Materiály na domáci tréning
Badateľný pokrok a zlepšenie intuície
Videá
Play Video

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Mariana Tuschlova

Tento seminár ma veľmi obohatil.

Páčili sa mi cvičenia i meditácie, ktoré som mohla po každej online lekcii praktizovať každý deň. Výborné boli nové informácie v prednáškach, ale aj zdieľanie zážitkov od ostatných účastníkov. Mala som pocit, že sa všetci veľmi dobre poznáme a sme na jednej vlne.

Mariana Tuschlová, veterinárna lekárka
Tatiana Červená

Na škále od 1 do 10, kde 1 je min. a 10 max. vnímam hodnotu obsahu seminára pre svoj život na 10.  Všetky techniky boli praktické a veľmi dobre zoradené tak, aby sme postupne dostávali do vlastnej hĺbky. Každá lekcia bola pre mňa veľkým zážitkom.

Tatiana Červená, PCC
Adriana Zigová

Online typ seminára mi veľmi vyhovoval. Nemusela som nikam cestovať, ale mohla som pracovať postupne - precvičovať doma intuitívne cvičenia, prípravné techniky, púšťať si meditácie. Veľmi mi pomohlo napr. rozdelenie typov intuície, vysvetlenie výhod a úskalí každého typu intuície. Cvičenia že boli veľmi účinné. Pochopila som, že intuícia je aj mojou súčasťou a funguje.

Adriana Zigová
žena

Každé z tých stretnutí ma nejakým spôsobom obohatilo. Začínam sebe a mojej intuícii viac veriť a hrám sa s ňou asi ako nikdy v živote. Cítim sa ako malé dieťa, ktoré našlo novú hračku a teraz ju skúma, zaujíma sa o ňu, stará sa o ňu... Každý deň začínam pránajámou a niekedy pridám meditáciu. Cítim, že sa mením vnútorne. Som kľudnejšia, vyrovnanejšia... skrátka lepšia. Som skrátka iná. Takže ešte raz ĎAKUJEM.

Zuzka Dohňanská
žena

V prvom rade by som sa chcela zo srdiečka poďakovať za úžasné nedeľné podvečery. Boli to veľmi prínosné a obohacujúce stretnutia plné hodnotných rád, tipov a informácií. Osobne si myslím, že ich hlavný cieľ sa naozaj vydaril :-). Teraz je už na nás, aby sme sa každá posnažili a zapojili do života to, čo sme sa naučili. Veľmi som ocenila hlavne rozmanité praktické cvičenia vo dvojiciach i v skupine.

Maťa Pšenková
Ľubka, ďakujem za kurz. Vedieš to skutočne dobre. Výhoda je, že sú všetci spolu interaktívne. Môžu priamo zdieľať svoje postrehy a skúsenosti. Zároveň si všetci navzájom skúšajú techniky, sú na seba naladení, a tí, ktorí nemajú doma s kým skúšať, si vedia všetko vyskúšať priamo na hodine. Toto je super. Navyše, s Tvojím priamym vedením, napríklad, pri technike Ananga, nevznikajú strachy. Pretože si osobne prítomná  a dávaš pocit pohodlia. Pri inom kurze, ktorý som absolvovala na rozvoj intuície,  je to bez osobného sprevádzania a ľudia tam nabrali strachy. Ja som vtedy osobne videla veľa tvárí a mala som rešpekt, ale pri Tebe som bola pokojná. To je veľmi dôležité.
Silvia M.
Míša Matejčková

Děláte nesmírně podstatnou práci! Protože právě tím, že se dokážeme spojovat a kultivovat vztah s našimi intuitivními přijímacími kanály, se opravdu probouzíme do uvědomění té vnitřní jistoty v informace, které k nám neustále hovoří z prostoru a my je prostě dokážeme zachytávat - jen nechápeme, že to děláme. A tím se přirozeně "probouzíme" v přirozeném procesu transformace. Máte na starosti jednu z nejpodstatnějších misí téhle doby!  A mně osobně tohle poznání a spojení se se všemi svými vnímacími kanálky přineslo nejen mnohem větší jistotu a důvěru v to, co vidím, cítím a vnímám v našem společném prostoru, ale zároveň mám logickou a uchopitelnou odpověď na otázku, která by mi asi vytvářela dost horkých chvilek, a to "Jak to víš?" :-D

Míša Matejčková, konzultantka sebarozvoja

Ľubka, chcela by som sa Ti veľmi poďakovať za celý kurz, za úžasné nalaďovacie a intuitívne cvičenia. Uvedomila som si, že potrebujem navnímat a spoznať samu seba, že moja pozornosť doteraz smerovala von do môjho okolia. A čo mi priniesol do života? Začala som meditovať (pre mňa ako začiatočníka sú tie meditácie z kurzu super), pravidelne robím dychové cvičenia a počas dňa sa snažím sprítomnovať. Z techník ma najviac zaujal brain gym, tratak a očista zvukom. Pri nej som cítila vibrácie po celom tele, bolo to úžasné. Teraz sa s tým začnem hrať a doladovať "anténky". Prajem Ti veľa energie a síl do ďalšej práce. Dúfam, že sa ešte niekedy stretneme.

Milada Žišková
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

Február – marec

2023

Kompletne obsadené

SOBOTY 17:30-20:30

25.2.2023

 4.3.2023

11.3.2023

18.3.2023

25.3.2023

1.4.2023

PLUS DOMÁCI TRÉNING a neustály FB čet 

6-týždňový kurz

Ľubka Madudová LEKTORKA

 Janka Potúčková Technická podpora

Október – november

2023

Prijímame prihlášky

 

SOBOTY 17:30-20:30

Presné termíny doplníme

 

6-týždňový kurz

Ľubka Madudová LEKTORKA

 Janka Potúčková Technická podpora

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU: 299 Eur

Podarujte kurz svojmu blízkemu a my Vám zašleme osobnú darčekovú poukážku s menom obdarovaného.

 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.