LETNÝ INTUITÍVNY KEMP „DETI NOVEJ DOBY“

Výnimočný letný tábor pre deti a teenagerov, na ktorom zažijete nielen kopec prázdninových zážitkov s kamarátmi, ale rozviniete aj svoj skrytý potenciál a objavíte vedomú cestu za poznaním seba samého.

Prečo „DETI NOVEJ DOBY“

Súčasná generácia detí sa narodila „updatovaná“ ☺ Tieto deti majú vyššie frekvencie ako predchádzajúce generácie, ich stav vedomia je na inej úrovni a schopnosti výrazne rozvinutejšie. Súčasné klasické školstvo s týmto potenciálom nevie narábať a snaží sa ich vtesnať do vzorcov, ktoré platili v minulosti. Ak nechceme zničiť potenciál našich detí, potrebujeme im ponúknuť vedomejší rozvoj a vytvoriť platformu na to, aby svoje schopnosti mohli prirodzene rozvíjať. Preto sme tu s naším intuitívnym kempom.

Cesta za sebapoznaním

Spoznať seba samého do hĺbky a rozvíjať svoje prirodzené schopnosti ako intuíciu, imagináciu, tvorivosť i improvizáciu, všetko toto majú deti u nás možnosť zažiť. Využívame hry, rozvojové cvičenia, pohybové i umelecké aktivity, ktoré sú zamerané na pochopenie seba samého a na vytváranie nových synapsií v mozgu. Intuitívne stanovištia, meditácie, joga, dychové cvičenia, otužovanie, umelecké i ekologické workshopy sa stali pravidelnou súčasťou kempu. Tvoríme aj vlastné táborové hymny a videoklipy.

Podporujeme spolupatričnosť, nie konkurenčnosť

Výnimočnosťou nášho kempu je, že deti medzi sebou nikdy nesúťažia za účelom, aby niekoho pokorili a porazili. Prvok súťaživosti buduje v deťoch rivalitu a narúša sa ich prirodzená sebahodnota. My vedieme deti k tomu, aby si navzájom pomáhali, rešpektovali sa v ich prirodzenosti, navzájom si fandili. A ak súťaž, tak jedine SÁM SO SEBOU. Stať sa lepší, ako som bol včera. Tým deti vedieme k pravým hodnotám, empatii a spolupráci.

Popis tábora

POPIS TÁBORA 2021: 

Ťažisko programu sme postavili na aktuálnej situácii a pripravili sme program s názvom: „Daj túto dobu s prehľadom“. 

 • Využi svoj vnútorný potenciál na udržanie svojho zdravia, psychickej pohody a nadhľadu
 • Objav svoje skryté sily a uplatni ich v aktuálnej situácii
 • Nauč sa techniky, vďaka ktorým sa budeš cítiť skvele bez ohľadu na vonkajšie dianie
 • Poznaj silu prírodného energetického liečenia a využi ho vo svoj prospech

PROGRAM 2021:

 • Stanovištia a hry na rozvoj intuície, telepatie, kreativity, fantázie, práce s energiou
 • Rozhovory o veciach medzi nebom a zemou, o samoliečení, o silných stránkach, o egu i o duši…
 • Joga, otužovanie, meditácie, relaxácie, hry s dychom 
 • Workshopy muzikoterapie a arteterapie, sila zvuku a rezonancie
 • Tipy pre pevné zdravie a dobrú imunitu z ajurvédy, aromaterapie a fytoterapie
 • Prírodné energetické liečenie a starostlivosť o auru
 • Výlety, prechádzky do prírody, táborák, nočná hra, raňajky v tráve…
 • Tvorenie, majstrovanie, spievanie, maľovanie, výroba hud.nástrojov
 • Fakultatívny SPLAV rieky ORAVA (pre turnusy na Orave v kempe Tilia Gäceľ)
 • Posledný deň spoločný workshop pre rodičov a deti, tak ako každý rok
 • Záverečná prezentácia fotografií spojená s prednáškou o intuícii

Pokiaľ chcete podobný kemp absolvovať spolu s svojím dieťaťom, pozrite si náš Letný minikemp pre rodičov a deti.

Prečo tento tábor

Tréningy intuície a pravej hemisféry
Meditácie, arteterapia, muzikoterapia
Rozvoj kreativity a flexibility
Prírodné prostredie, výlety
Otužovanie, joga, zdravie, bylinky
Možnosť využiť rekreačné poukazy
Videá
Play Video
Play Video

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

rodina

Ďakujeme za úžasný kemp. Pre nás je úplne top, keď mi dcérka povedala pri lúčení s táborom, že mami, ja sa už teraz teším na ďalšie leto a na tento kemp.

Oceňujeme workshopy, ktoré boli nachystané s láskou k deťom, že sa to nerobilo súťaživou formou, že deti spoznávali prirodzene seba a druhých kamarátov, že sa ocenili navzájom veľmi milým spôsobom.

Brázdikovci
žena

Syn nám po tábore porozprával úžasné uvedomenia, čo si z tábora odniesol ...hodnotné informácie z workshopov, ktoré si uložil do hlavy aj do srdca ....no najkrajšie bolo, keď mi povedal:

”Vieš, čo pre mňa bolo najviac? Kedysi som sa snažil stále niekam zapadnúť, pretvaroval som sa, aby som mal nejakých kamošov, aby som bol dosť dobrý … Mami, a tam som mohol byť sám sebou a nikto ma neriešil, všetci ma prijali … a ja som zistil, že to, že som iný, v tom je to čaro. Že som originál a že nemusím byť ako všetci!"

Veronika Kadlečíková
žena

Náš syn sa zúčastnil tento rok prvýkrát a bol nadšený. Keď som sa ho pýtala, čo bolo najlepšie a čo najhoršie, povedal, že najlepšie bolo všetko a najhoršie nič . Tak asi nie je čo zlepšovať... Vlastne jedna vec, vraj to bolo krátko . Určite sa hlásime aj na budúci rok.

Monika Ambróziová
žena

My ako rodičia by sme Vám chceli poďakovať za ten čas, čo ste ste venovali nášmu synovi. On je vo veku, kedy nič nechce prijať, akceptovať, zdieľať a napredovať, a hneď to vzdáva-lebo to je ľahšia cesta. Aspoň to tak maskuje, a vy ako celá komunita ste ho prijali so všetkým a nedali ste sa odradiť.

Za to som Vám veľmi vďačná a osobne som sa tam s vami veľmi dobre cítila, úžasná energia z Vás aj z detí, a čo bolo krásne ako veľa ste chceli tým deťom dať či už cez osobný kontakt alebo cez tie aktivity-nám sa páčili všetky, ale doteraz vo mne rezonuje hymna.

Renáta Tesařová
žena

Celý tábor Deti Novej Doby bol vynikajúci a vedený úžasnými lektormi, venovali sa naplno deťom, viedli ich k sebapoznavaniu, rozvoj mysle a vnútorné stíšenie sa. Tešíme sa s dcérkou opäť o rok.

Veronika Rosinská
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Cena Lektori
ORAVA Kemping Tilia Gäceľ – Dolný Kubín

Od 17. do 25. 7. 2021 – pre deti 12-17 rokov

9 dní 289 € Ľubka Madudová

Od 25. do 31. 7. 2021 – pre deti 7-12 rokov

9 dní 219 € Paťka Zrnčíková
LIPTOV Chata Opalisko – Závažná Poruba

Od 17. do 25. 7. 2021 – pre deti 12-17 rokov

9 dní 249 € Zuzka Trepková

Od 25. 7. do 31. 7. 2021  – pre deti 7-12 rokov

9 dní 219 € Janka Potúčková

Prihlásenie na tábor

Ubytovanie v oboch zariadeniach je zabezpečné v 2 – 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Kvalitná strava 5x denne + pitný režim. Možnosti vegetariánskej, vegánskej, bezlepkovej aj bezlaktózovej stravy.

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ v prípade COVID nariadení o zákaze hromadných akcií.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie “NÁZOV PRODUKTU” a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.