PRÁZDNINOVÝ INTUITÍVNY MINIKEMP pre rodičov a deti

4-dňový zážitkový tábor pre celé rodiny plný zábavných hier na rozvoj intuície, kreativity, originality a fantázie, spojený s otužovaním a prechádzkami v krásnej prírode Slovenského Raja.

Zažite letný tábor spolu so svojím dieťaťom

Už nemusíte nostalgicky spomínať na to, keď ste boli deťmi. Vráťte sa do svojho detstva a zažite opäť chvíle bezstarostnosti a hier v prírode. A tentokrát celá rodina. Na našom minikempe sa budeme spolu hrať, spievať, tvoriť, maľovať, vyrábať, behať po lese, otužovať, meditovať, zbierať bylinky a popri tom všetkom rozvíjať svoju intuíciu rôznymi zábavnými intuitívnymi hrami. Doprajte si krásny letný čas strávený zmysluplne so svojou rodinou.

Raj v Slovenskom Raji

Privítame vás v raji Raja, v malebnej dedinke Dedinky v hoteli Priehrada na brehu priehrady ☺. Prekrásna príroda, čistá voda Pelcmanskej maše, skaliská a kaňony Zejmarskej tiesňavy, to všetko nám dáva príležitosť precítiť spojenie človeka a prírody a napojiť sa na jej energiu. Takéto chvíle nás naplnia vitalitou, prečistia našu myseľ, dostanú nás do prítomnosti. Intuícia sa rozvíja oveľa intenzívnejšie v prepojení s prírodou. A práve toto budete mať príležitosť spolu s nami zažiť.

Tvoríme nový svet

Premýšľame INAK. Spájame sa s ľuďmi a rodinami podobného naladenia, ktorí si uvedomujú, že tento svet môžeme zmeniť jedine tým, že začneme doma a od seba. Podporiť prirodzený potenciál našich detí a vytvoriť platformu pre ich harmonický rozvoj je pre nás rodičov nesmierne dôležité. Aby spoznali seba samých, rozvinuli svoju sebahodnotu, porozumenli slobode a vedeli prijať zodpovednosť. A keď tieto deti prídu do aktívneho veku, dokážu zmeniť svet.

Popis kurzu

Program minikempu:

  • Veľké rodinné hry na rozvoj intuície, telepatie, kreativity, vizualizácie, pozornosti, pamäte…
  • Rozhovory o pravde, joga, otužovanie v priehrade, relaxácie, meditácie pre každý vek…
  • Muzikoterapia – Hudobné vymýšľačky a hra na ukulele
  • Arteterapia – Harmonizačné mandaly pre vnútornú rovnováhu
  • Tipy pre pevné zdravie a imunitu z ajurvédy a fytoterapie 
  • Voda a jej tajomstvá – výroba informovanej liečivej vodičky
  • Lesné dobrodružstvá, tvorenie v lese a v prírode, výlety do okolia
  • Hrané “večerníčky”, spoločná intuitívna tancovačka, netradičné športové hry
  • Spoločný táborák a vegetariánska opekačka 
  • Nočná hra a spoznávanie hviezd

… a ešte kopec ďalších prekvapení… 

Možnosť využiť voľný čas v rámci minikempu na návštevu Dobšinskej ľadovej jaskyne, Viaduktu v Telgárte, Zejmarskej rokliny, Stratenskej píly a ďalších nádherných miest v okolí.

Pokiaľ vaše dieťa chce kemp absolvovať samostatne, pozrite si náš Letný intuitívny kemp Deti novej doby.

Prečo tento kurz

Výnimočné rodinné zážitky
Prírodné prostredie
Techniky na zlepšenie intuície a pravej hemisféry
Meditácie a relaxačné techniky
Otužovanie, joga, zdravie
Možnosť využiť rekreačné poukazy
Videá
Play Video

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

rodina

Nádherne strávený čas so svojim dieťaťom v lone krásnej Prírody. V plynutí a vnútornom oslobodení, v bezpečnom kruhu podobne naladených ľudí a pod láskavým vedením Ľubky Madudovej. Ak vás láka cesta duchovného rozvoja, ktorú by ste chceli absolvovať spoločne so svojím dieťaťom, tento Minikemp môžem vrelo odporučiť.

Iveta Václavová s Ivetkou
rodina

Vždy, keď sa moje deti vrátili  zo Školy intuície a rozprávali mi zážitky, ticho som im závidela a chcela som si to tiež vyskúšať. Moje prianie sa mi splnilo a veľmi som uvítala možnosť zúčastniť sa s nimi Letného intuitívneho minikempu. Užili sme si naplno niekoľko dní pri zábavných intuitívnych a kreatívnych aktivitách, hrách i meditáciách. Vrelo odporúčam prežiť takéto zmysluplné chvíle so svojimi deťmi v prírode.

Sylvia Pučeková s Nelkou a Stelkou
rodina

Už dlhšie som sledovala Školu intuície a vyčkávala, kedy moje dieťa dorastie do veku, kedy sa budeme môcť zúčastniť. Na Minikemp pre rodičov a deti som sa veľmi tešila a tušila, že to bude skvelý zážitok. Skutočnosť však bola oveľa, oveľa lepšia. Naučili sme sa užasné hry na trénovanie našej intuície a užili si 4 neskutočné dni plné zabavy, napojenia na seba a ostatných. Z tohto kempu budem čerpať energiu ešte dlho.

Maťka Kľučková s Ellou
žena

ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE školičke intuície za to, že nám otvorila nové obzory a predstavila tento úžasný, nový svet / život neobmedzených možností. Mne sa najviac páčia meditácie, to skľudnenie a počúvanie svojho vnútra. No veľmi ma bavia aj všetky tie intuitívne hry, ktoré ste nás naučili.

Ivana Nováková
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori
Dedinky – Hotel Priehrada, Dedinky 107

Od 28. 8. 2021 (14.00 – 14.30)
do 31. 8. 2021 (13.00)

4 dni Ľubka Madudová a Paťka Zrnčíková

Prihlásenie na kurz

CENA MINIKEMPU vrátane ubytovania, stravy, programu a pomôcok:
Dospelí od 18 r – 189 Eur
Deti od 5 do 17 r – 169 Eur
Deti od 3 do 4,99 r – 99 Eur
Deti do 3 r bez nároku na stravu a posteľ zdarma.

Využite svoje REKREAČNÉ POUKAZY na zmysluplnú rodinnú dovolenku v krásnom prostredí Slovenského Raja.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie “NÁZOV PRODUKTU” a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.