PRÁZDNINOVÝ INTUITÍVNY MINIKEMP pre rodičov a deti

4-dňový zážitkový tábor pre celé rodiny plný zábavných hier na rozvoj intuície, kreativity, originality a fantázie, spojený s otužovaním a prechádzkami v krásnej prírode Liptova.

Zažite letný tábor spolu so svojím dieťaťom

Už nemusíte nostalgicky spomínať na to, keď ste boli deťmi. Vráťte sa do svojho detstva a zažite opäť chvíle bezstarostnosti a hier v prírode. A tentokrát celá rodina. Na našom minikempe sa budeme spolu hrať, spievať, tvoriť, maľovať, vyrábať, behať po lese, otužovať, meditovať, zbierať bylinky a popri tom všetkom rozvíjať svoju intuíciu rôznymi zábavnými intuitívnymi hrami. Doprajte si krásny letný čas strávený zmysluplne so svojou rodinou.

Raj na Liptove

Privítame vás v krásnom prostredí hotela Borová Sihoť na brehu Váhu ☺. Prekrásna príroda, osviežujúca vodička, prameň minerálnej vody, Stanišovská vyhliadka s krásnym výhľadom na celý Liptov, to všetko nám dáva príležitosť precítiť spojenie človeka a prírody a napojiť sa na jej energiu. Takéto chvíle nás naplnia vitalitou, prečistia našu myseľ, dostanú nás do prítomnosti. Intuícia sa rozvíja oveľa intenzívnejšie v prepojení s prírodou. A práve toto budete mať príležitosť spolu s nami zažiť.

Tvoríme nový svet

Premýšľame INAK. Spájame sa s ľuďmi a rodinami podobného naladenia, ktorí si uvedomujú, že tento svet môžeme zmeniť jedine tým, že začneme doma a od seba. Podporiť prirodzený potenciál našich detí a vytvoriť platformu pre ich harmonický rozvoj je pre nás rodičov nesmierne dôležité. Aby spoznali seba samých, rozvinuli svoju sebahodnotu, porozumenli slobode a vedeli prijať zodpovednosť. A keď tieto deti prídu do aktívneho veku, dokážu zmeniť svet.

Popis kurzu

Program minikempu:

 • Veľké rodinné hry na rozvoj intuície, telepatie, kreativity, vizualizácie, pozornosti, pamäte…
 • Rozvoj praktických zručností a úžitková tvorba – výroba vlastných hudobných nástrojov
 • Muzikoterapia – Hudobné vymýšľačky, hra na ukulele, bobotuby, kachony…
 • Rozhovory o veciach medzi nebom a zemou, o duši a univerzálnom zdroji, o samoliečení, o civilizáciách a prírodných bytostiach, o potrebách nového sveta, o prítomnosti a budúcnosti
 • Joga, otužovanie, meditácie, relaxácie, hry s dychom 
 • Výtvarné a bylinkové workshopy – tvorenie, majstrovanie, zbieranie bylín a výroba bylinných produktov
 • Práca s energiou a zámerom, aura, čakry, liečenie zámerom a energiou
 • Lesné dobrodružstvá, tvorenie v lese a v prírode, výlety do okolia
 • Hrané „večerníčky“, spoločná intuitívna tancovačka, netradičné športové hry
 • Spoločný táborák a vegetariánska opekačka, raňajky v tráve 
 • Nočná hra a spoznávanie hviezd

… a ešte kopec ďalších prekvapení… 

Možnosť využiť voľný čas v rámci minikempu na návštevu Demänovských jaskýň, Stanišovskej vyhliadky a Kade v Lipt.Jáne, Mincovníčkova, Hradu a vyhliadky Liptovský Hrádok, prameňa minerálnej vody… Pokiaľ vaše dieťa chce kemp absolvovať samostatne, pozrite si náš Letný intuitívny kemp Deti novej doby.

Prečo tento kurz

Výnimočné rodinné zážitky
Prírodné prostredie
Techniky na zlepšenie intuície a pravej hemisféry
Meditácie a relaxačné techniky
Otužovanie, joga, zdravie
Možnosť využiť rekreačné poukazy

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

rodina

Nádherne strávený čas so svojim dieťaťom v lone krásnej Prírody. V plynutí a vnútornom oslobodení, v bezpečnom kruhu podobne naladených ľudí a pod láskavým vedením Ľubky Madudovej. Ak vás láka cesta duchovného rozvoja, ktorú by ste chceli absolvovať spoločne so svojím dieťaťom, tento Minikemp môžem vrelo odporučiť.

Iveta Václavová s Ivetkou
rodina

Vždy, keď sa moje deti vrátili  zo Školy intuície a rozprávali mi zážitky, ticho som im závidela a chcela som si to tiež vyskúšať. Moje prianie sa mi splnilo a veľmi som uvítala možnosť zúčastniť sa s nimi Letného intuitívneho minikempu. Užili sme si naplno niekoľko dní pri zábavných intuitívnych a kreatívnych aktivitách, hrách i meditáciách. Vrelo odporúčam prežiť takéto zmysluplné chvíle so svojimi deťmi v prírode.

Sylvia Pučeková s Nelkou a Stelkou
rodina

Už dlhšie som sledovala Školu intuície a vyčkávala, kedy moje dieťa dorastie do veku, kedy sa budeme môcť zúčastniť. Na Minikemp pre rodičov a deti som sa veľmi tešila a tušila, že to bude skvelý zážitok. Skutočnosť však bola oveľa, oveľa lepšia. Naučili sme sa užasné hry na trénovanie našej intuície a užili si 4 neskutočné dni plné zabavy, napojenia na seba a ostatných. Z tohto kempu budem čerpať energiu ešte dlho.

Maťka Kľučková s Ellou
žena

ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE školičke intuície za to, že nám otvorila nové obzory a predstavila tento úžasný, nový svet / život neobmedzených možností. Mne sa najviac páčia meditácie, to skľudnenie a počúvanie svojho vnútra. No veľmi ma bavia aj všetky tie intuitívne hry, ktoré ste nás naučili.

Ivana Nováková

Váš minikemp budem určite ďalej odporúčať. Vrátila som sa späť do detských čias. Program bol veľmi kreatívny, zábavný ako pre deti, tak aj dospelých. Som rada, že veľa hier môžem aj doma vyskúšať a trénovať. Prostredie je tu krásne. Všetok čas bol veľmi dobre využitý. Bola som spokojná aj s hotelom. Určite veľmi radi opäť prídeme. Ľubka a Paťka sú úžasné a milé a veľmi ústretové.

Soňa V

Ľubka a Paťka, veľmi vám ďakujeme, ste úžasné bytosti, vniesli ste nám do celej rodiny kopec úsmevu, pohody a hlavne uvedomenia. Tento pobyt nám pomohol precítiť, čo sme doteraz nepoznali a stretnúť výnimočné osoby, krásne súdržné rodiny. Z každej si niečo odnášame! Veríme, že sa budeme aj naďalej stretávať a vychutnávať spoločné chvíle s rodinami!

Kontšekovci zo Žiliny

Ďakujem, že ste vôbec vymysleli možnosť spoločného kempu detí a ich rodičov. Byť na tábore s deťmi je zábava. Vidieť ich pri aktivitách spoznávania svojich možností, aj pri stretnutí s inými deťmi s otvorenou mysľou a "vyladenými" anténkami. Byť v krásnom prostredí a stretnúť sa aj s dospelákmi s podobnými záujmami a hodnotami je hodnotou navyše. Prosím robte to naďalej, odporúčam všetkým...

Miška Soldánová
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

Borová Sihoť

Liptovský Hrádok

28.8. – 31.8.2024

Kompletne obsadené

Príďte na VIANOČNÝ MINIKEMP>>

4 dni Ľubka Madudová a Paťka Zrnčíková

Prihlásenie na kurz

CENA 4-dňového MINIKEMPU vrátane ubytovania, plnej penzie, programu a pomôcok:

 • Dospelí od 18 r – 229 Eur

 • Deti od 12 do 17,99 r – 209 Eur

 • Deti od 6 do 11,99 r – 189 Eur

 • Deti od 3 do 5,99 r – 149 Eur

 • Deti do 2,99 r bez nároku na stravu a posteľ zdarma

Využite svoje REKREAČNÉ POUKAZY na zmysluplnú rodinnú dovolenku v krásnom prostredí Liptova. 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.