PRÁZDNINOVÝ INTUITÍVNY MINIKEMP pre rodičov a deti

4-dňový zážitkový tábor pre celé rodiny plný zábavných hier na rozvoj intuície, kreativity, originality a fantázie, spojený s otužovaním a prechádzkami v krásnej prírode Liptova.

Zažite letný tábor spolu so svojím dieťaťom

Už nemusíte nostalgicky spomínať na to, keď ste boli deťmi. Vráťte sa do svojho detstva a zažite opäť chvíle bezstarostnosti a hier v prírode. A tentokrát celá rodina. Na našom minikempe sa budeme spolu hrať, spievať, tvoriť, maľovať, vyrábať, behať po lese, otužovať, meditovať, zbierať bylinky a popri tom všetkom rozvíjať svoju intuíciu rôznymi zábavnými intuitívnymi hrami. Doprajte si krásny letný čas strávený zmysluplne so svojou rodinou.

Raj na Liptove

Privítame vás v krásnom prostredí hotela Borová Sihoť na brehu Váhu ☺. Prekrásna príroda, osviežujúca vodička, prameň minerálnej vody, Stanišovská vyhliadka s krásnym výhľadom na celý Liptov, to všetko nám dáva príležitosť precítiť spojenie človeka a prírody a napojiť sa na jej energiu. Takéto chvíle nás naplnia vitalitou, prečistia našu myseľ, dostanú nás do prítomnosti. Intuícia sa rozvíja oveľa intenzívnejšie v prepojení s prírodou. A práve toto budete mať príležitosť spolu s nami zažiť.

Tvoríme nový svet

Premýšľame INAK. Spájame sa s ľuďmi a rodinami podobného naladenia, ktorí si uvedomujú, že tento svet môžeme zmeniť jedine tým, že začneme doma a od seba. Podporiť prirodzený potenciál našich detí a vytvoriť platformu pre ich harmonický rozvoj je pre nás rodičov nesmierne dôležité. Aby spoznali seba samých, rozvinuli svoju sebahodnotu, porozumenli slobode a vedeli prijať zodpovednosť. A keď tieto deti prídu do aktívneho veku, dokážu zmeniť svet.

Popis kurzu

Program minikempu:

  • Veľké rodinné hry na rozvoj intuície, telepatie, kreativity, vizualizácie, pozornosti, pamäte…
  • Rozhovory o pravde, joga, otužovanie vo Váhu, relaxácie, meditácie pre každý vek…
  • Muzikoterapia – Hudobné vymýšľačky a hra na ukulele, tvorba táborovej hymny
  • Vízia nového sveta – techniky  vedomej tvorby
  • Workshopy muzikoterapie, arteterapie, fytoterapie, relaxačnej masáže
  • Práca s energiou, aura, čakry, liečenie zámerom a energiou
  • Lesné dobrodružstvá, tvorenie v lese a v prírode, výlety do okolia
  • Hrané „večerníčky“, spoločná intuitívna tancovačka, netradičné športové hry
  • Spoločný táborák a vegetariánska opekačka, raňajky v tráve 
  • Nočná hra a spoznávanie hviezd

… a ešte kopec ďalších prekvapení… 

Možnosť využiť voľný čas v rámci minikempu na návštevu Demänovských jaskýň, Stanišovskej vyhliadky a Kade v Lipt.Jáne, Mincovníčkova, Hradu a vyhliadky Liptovský Hrádok, prameňa minerálnej vody… Pokiaľ vaše dieťa chce kemp absolvovať samostatne, pozrite si náš Letný intuitívny kemp Deti novej doby.

Prečo tento kurz

Výnimočné rodinné zážitky
Prírodné prostredie
Techniky na zlepšenie intuície a pravej hemisféry
Meditácie a relaxačné techniky
Otužovanie, joga, zdravie
Možnosť využiť rekreačné poukazy
Videá
Play Video

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

rodina

Nádherne strávený čas so svojim dieťaťom v lone krásnej Prírody. V plynutí a vnútornom oslobodení, v bezpečnom kruhu podobne naladených ľudí a pod láskavým vedením Ľubky Madudovej. Ak vás láka cesta duchovného rozvoja, ktorú by ste chceli absolvovať spoločne so svojím dieťaťom, tento Minikemp môžem vrelo odporučiť.

Iveta Václavová s Ivetkou
rodina

Vždy, keď sa moje deti vrátili  zo Školy intuície a rozprávali mi zážitky, ticho som im závidela a chcela som si to tiež vyskúšať. Moje prianie sa mi splnilo a veľmi som uvítala možnosť zúčastniť sa s nimi Letného intuitívneho minikempu. Užili sme si naplno niekoľko dní pri zábavných intuitívnych a kreatívnych aktivitách, hrách i meditáciách. Vrelo odporúčam prežiť takéto zmysluplné chvíle so svojimi deťmi v prírode.

Sylvia Pučeková s Nelkou a Stelkou
rodina

Už dlhšie som sledovala Školu intuície a vyčkávala, kedy moje dieťa dorastie do veku, kedy sa budeme môcť zúčastniť. Na Minikemp pre rodičov a deti som sa veľmi tešila a tušila, že to bude skvelý zážitok. Skutočnosť však bola oveľa, oveľa lepšia. Naučili sme sa užasné hry na trénovanie našej intuície a užili si 4 neskutočné dni plné zabavy, napojenia na seba a ostatných. Z tohto kempu budem čerpať energiu ešte dlho.

Maťka Kľučková s Ellou
žena

ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE školičke intuície za to, že nám otvorila nové obzory a predstavila tento úžasný, nový svet / život neobmedzených možností. Mne sa najviac páčia meditácie, to skľudnenie a počúvanie svojho vnútra. No veľmi ma bavia aj všetky tie intuitívne hry, ktoré ste nás naučili.

Ivana Nováková
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

Borová Sihoť

Liptovský Hrádok

26. – 29.8.22

4 dni Ľubka Madudová a Paťka Zrnčíková

Prihlásenie na kurz

CENA MINIKEMPU vrátane ubytovania, stravy, programu a pomôcok:
Dospelí od 18 r – 189 Eur
Deti od 5 do 17 r – 169 Eur
Deti od 3 do 4,99 r – 99 Eur
Deti do 3 r bez nároku na stravu a posteľ zdarma.

Využite svoje REKREAČNÉ POUKAZY na zmysluplnú rodinnú dovolenku v krásnom prostredí Liptova.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.