JARNÁ ŠKOLA INTUÍCIE pre rodičov a deti na Liptove

Zážitkový víkendový seminár pre celé rodiny plný praktických cvičení a zábavných hier na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry.

Spojte príjemné s užitočným

Spojte spoločné rodinné chvíle v prírode so zábavným tréningom mimozmyslového vnímania cez jemnohmotné úrovne. Naučte sa intuitívne vnímať a cítiť všetkých členov vašej rodiny. Precíťte, kto čo potrebuje bez toho, aby Vám to povedal. Rozviňte svoju intuitívnu komunikáciu bez slov a pochopenie jeden druhého. Tým si vytvoríte hlbšie prepojenie so svojimi ratolesťami a váš vzťah získa nový rozmer, dosiaľ nepoznaný.

Neviditeľné sa stane viditeľným

Okrem hmotných úrovní disponujeme aj jemnohmotnými svetelnými úrovňami, ktoré budeme spolu objavovať. Tak sa vieme naladiť aj na neviditeľné informácie o sebe samom a o svojich najbližších. Odovzdáme vám jednoduché techniky pre deti aj pre dospelých, s pomocou ktorých intuitívne precítite, a pri správnom naladení aj uvidíte auru svojich najbližších. S touto energiou sa dá pracovať a tvoriť si rodinný život na vyššom stupni.

Spoločné aj samostatné workshopy

Aby ste si zažili intuitívne naladenie každý na svojej úrovni, tak okrem spoločného tréningu intuície s deťmi sme pre vás pripravili aj samostatné workshopy. Deti budú trénovať a hrať sa cvičenia primerané ich veku, a vy, rodičia v tom čase potrénujete v tichu, zameditujete si, zoznámite sa s teóriou a získate aj „dospelácke techniky“ na ďalšie zlepšovanie intuívneho naladenia. Krásna liptovská príroda nám pri tom pomôže.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

Sobota  – od 9 30 do 12 30

  • Úvod, spoločné zoznamovacie a intuitívne hry pre rodičov a deti
  • Samostatný tréning v skupinách –  RODIČIA: prednáška, meditácia a dychové cvičenia, techniky na zjemnenie vnímania a na zvýšenie energetického potenciálu. DETI: veselé hry na vnímanie aury a čakier, výroba dúhového panáčika, bublinková meditácia.

POOBEDE – vlastný program, prechádzky, otužovanie

od 16.00 do 18.30 – Bioenergetické polia – aura a čakry, živé svetlo, komunikácia cez jemnohmotné úrovne, diskusia 

VEČER  – Spoločná opekačka, spievanie s gitarou, rodinné hry alebo voľný program…

Nedeľa  9 00 – 12 30 – intuitívne cvičenia a hry v prírode, vnímanie energie prírody a Zeme, diskusia 

Seminár je vhodný pre deti nad 5 rokov. Deti do 4,99 rokov sa môžu zúčastniť spolu s rodinou, avšak pod dohľadom rodičov.

Podobné semináre na Liptove robíme aj v iných ročných obdobiach. Na výber máte aj LETNÚ , JESENNÚ alebo ZIMNÚ ŠKOLU INTUÍCIE.

Prečo tento kurz

Výnimočné rodinné zážitky
Prírodné prostredie
Vnímanie aury a energie
Množstvo praktických cvičení
Techniky na zlepšenie intuície a pravej hemisféry
Meditácie a dychové cvičenia
Videá
Play Video
https://www.youtube.com/shorts/8lyjgS0UGZ0

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Spirit academy

Na víkendový pobyt s intuíciou, s Ľubkou a jej teamom na Liptove, máme krásne spomienky. Naciťovanie sa navzájom aj samy do seba priniesli prehĺbenie nášho vzťahu s deťmi. Meditácie, nové intuitívne hry, krásna príroda, čas strávený s deťmi nám priniesli nezabudnuteľné vnemy a precitnutia. Ďakujeme a tešíme sa nabudúce.

Kolembusovci
spirit academy

Moja cesta k znovunájdeniu môjho skutočného JA trvala viac ako 20 rokov. Je krásne, že existujú projekty ako prázdninová škola intuície, ktoré pomôžu našim deťom nielen dôverovať svojmu skutečnému JA, ale podporujú u nich aj dar intuície, tvorenia a radosti zo života. Tento dar sme dostali všetci, len sme naň zabudli.

Magdaléna Savin Kozáková
žena

Chcem veľmi poďakovať za úžasný víkend a za možnosť zúčastniť sa aj ako starý rodič s vnúčatkami. Deti boli nesmierne spokojné, veľmi sa im páčilo a pre mňa to bol rovnako silný zážitok. Obe lektorky ste skvelé. Verím, že ešte bude príležitosť na spoločne strávený čas.

Sylvia Zvonárová
žena

Bola som naozaj nadšená, za mňa s Aničkou dávam plný počet bodov. Dozvedela som sa nové veci a najviac sa mi páčilo vnímanie aury. Nikdy predtým by som si nemyslela, že “ja” môžem niečo také ako auru vidieť. Potešila ma skutočnosť, že v tejto zvláštnej dobe je nás, ktorí veríme v iné bytosti a moc prírody, stále viac a viac. Teší ma, že ľudia sa snažia dostať na vyššiu úroveň vedomia a chápu, že byť vedomým nás všetkých posúva dopredu. Robíte veľmi záslužnú prácu. vďaka za to.

Gabika Mičietová
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

HOTEL Borová Sihoť

Lipt.Hrádok

4.-5. mája

2024

Kompletne obsadené

1 víkend

Ľubka Madudová a Majka Martinská

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU:
159 Eur (RODIČ + DIEŤA).
Každé ďalšie dieťa 59 Eur, ďalší dospelý 89 Eur.

Cena NEZAHŔŇA náklady na stravu a ubytovanie, ktoré sa platí priamo v ubytovacom zariadení. Môžete si vybrať akékoľvek ubytovanie v okolí alebo priamo naše ubytovacie zariadenie. My odporúčame ubytovanie priamo v hoteli Borová Sihoť, aby sme mohli spolu pobudnúť aj večer pri ohníku. VIAC INFO>>

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.