ŠKOLA INTUÍCIE pre dospelých

Víkendový seminár na rozvoj intuície u dospelých plný nielen teoretických informácií, ale hlavne praktických cvičení a prospešných techník. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Napomôže vám prebudiť intuíciu a začať ju používať pri rozhodnutiach v bežnom živote.

Rovnováha v živote

Používaním racionalistického prístupu, výlučne analytickým a logickým myslením a porovnávaním sa náš spoločenský a osobný život dostal do krízy. Nefunkčné vzťahy, pošramotené zdravie, nespokojnosť v práci, nepochopenie blízkych, vnútorná nenaplnenosť… Vyriešiť svoje problémy a nastoliť rovnováhu v živote dokážeme len zmenou prístupu. Otvorme sa novým možnostiam a naučme sa získavať informácie inak, ako sme boli zvyknutí. Všetky odpovede sú v našom vnútri, potrebujeme k nim len získať prístup.

Objav svoj skrytý potenciál

Človek prirodzene disponuje schopnosťami a zručnosťami, ktoré sa naším nesprávnym prístupom deaktivovali. Vieme ich opäť naštartovať a začať používať. Vďaka INTUÍCII vieme získať vnútorné vedenie, ktoré nás vedie životom v súlade a bez zbytočných chýb. Robíme správne rozhodnutia, stretávame správnych ľudí, jasnejšie vnímame vhodné príležitosti, nezamotávame sa do problémov. Prichádzajú inšpirácie a nápady a náš život plynie s prúdom. Pociťujeme šťastie, radosť, nadhľad a vnútorný pokoj.

Účinné techniky na rozvoj intuície

Existujú jednoduché techniky, ktoré nám napomôžu aktivovať spiace centrá v mozgu. Ich pravidelným používaním vytvárame novú neurónovú sieť, a tým zvyšujeme kapacitu svojho mozgu aj v schopnostiach, ktoré sme zdanlivo „nemali“. Vďaka nim dokážeme získavať stále jemnejšie vnemy, zachytávať intuitívne signály a interpretovať ich odkazy. Je to tréning ako každý iný, len sa treba naučiť, ako. Môžeme sa stať majstrom. Je to len na nás samých.

Popis kurzu

Tento seminár je určený pre tých, ktorí sa radi stretávajú a inšpirujú v skupine podobne zmýšľajúcich ľudí.

Na kurze získate odpovede na tieto otázky:

  • Akými signálmi ku Vám Vaša intuícia prehovára?
  • Ako sa zbaviť obmedzujúcich presvedčení a pochybností o sebe samom?
  • Ako vyladiť „anténky“ šiesteho zmyslu, aby získaval jemnejšie signály?
  • Ako stíšiť myseľ a uvoľniť telo, aby sme získali vnútorné vedenie?
  • Ako ďalej po tomto seminári môžete so sebou pracovať?

PRIEBEH KURZU: SOBOTA 10.00 – 17.00 s prestávkou na obed, NEDEĽA 10 00 – 13 00. Seminár je určený pre psychicky zdravé osoby. Po seminári Vám pošleme materiály na domáci tréning – skriptá s teóriou a praktickými cvičeniami a nahrávky meditácií. V prípade záujmu o ďalší tréning máme v ponuke 1,5 hodinové praktické online tréningy raz do mesiaca.

Prečo tento kurz

Aktivácia brán na príjem intuitívnych informácií
Techniky na zlepšenie intuície
Množstvo praktických cvičení
Techniky na stíšenie mysle a uvoľnenie tela
Materiály na domáci tréning
Badateľný pokrok a zlepšenie intuície

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Photo

Je to tak, že tam, kde máme byť, prídeme...

Seminár bol pre mňa otvorením nových intuitívnych zážitkov a hodnotných informácií v útulnom prostredí s ľuďmi, z ktorých tiež vyžaroval kľud a pokoj. Techniky a meditácie boli prínosné a dobre cielené. Treba ich určite zapojiť do života. Všetko, čo si nás naučila, Ľubka, si viedla s láskou a pokorou, veľmi pekne Ti za to ďakujem.

Zlatka Bullová
MuDr.Ivana Weberová

Od určitej úrovne vedomia si plne človek uvedomí, že jeho duševná práca je proces výsostne individuálny, aj keď žijeme v prostredí s neustálymi vonkajšími vzájomnými interakciami. Ak však na tejto Ceste stretnete tak ľudskú, láskavú, veselú bytosť, akou naša lektorka Monika je, a uvedomíte si, s akou profesionalitou vie na kurzoch viesť ľudí s rôznymi skúsenosťami k ich sebapoznaniu a sebazdokonaľovaniu tak hravou, jednoduchou formou, máte pocit obrovskej vďaky a radosti. Mňa kurz vrátil v čase späť, keď som sa ako dieťa cítila v kruhu svojich kamarátov ako v krajine zázrakov, kde je všetko možné a pocit šťastia je bez hraníc....a duševná práca dospeláka mi šla následne ešte ľahšie :)

MuDr. Ivana Weberová
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

BRATISLAVA

Mindfulness centrum ul.Peterská 8  

1.-2.10.2022

Víkend – 2 dni Anna Bučič

KOŠICE

Miesto doplníme

26.-27.11 2022

Víkend – 2 dni Monika Zajasenská

MARTIN

Miesto doplníme

3.-4.12.2022

Víkend – 2 dni Monika Zajasenská

 

 

   

 

 

 

 

 

 

   

Prihlásenie na kurz

Cena kurzu: 135 Eur

Ak je pre Vás ONLINE jednoduchšie riešenie, odporúčame Vám ONLINE ŠKOLU INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH. Ide o 6-týždňový interaktívny kurz s hlbokým teoretickým zázemím, s množstvom cvičení v skupine i vo dvojiciach, a hlavne s pravidelným tréningom.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.