ŠKOLA INTUÍCIE pre dospelých

Víkendový seminár na rozvoj intuície u dospelých plný nielen teoretických informácií, ale hlavne praktických cvičení a prospešných techník. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Napomôže vám prebudiť intuíciu a začať ju používať pri rozhodnutiach v bežnom živote.

Rovnováha v živote

Používaním racionalistického prístupu, výlučne analytickým a logickým myslením a porovnávaním sa náš spoločenský a osobný život dostal do krízy. Nefunkčné vzťahy, pošramotené zdravie, nespokojnosť v práci, nepochopenie blízkych, vnútorná nenaplnenosť… Vyriešiť svoje problémy a nastoliť rovnováhu v živote dokážeme len zmenou prístupu. Otvorme sa novým možnostiam a naučme sa získavať informácie inak, ako sme boli zvyknutí. Všetky odpovede sú v našom vnútri, potrebujeme k nim len získať prístup.

Objav svoj skrytý potenciál

Človek prirodzene disponuje schopnosťami a zručnosťami, ktoré sa naším nesprávnym prístupom deaktivovali. Vieme ich opäť naštartovať a začať používať. Vďaka INTUÍCII vieme získať vnútorné vedenie, ktoré nás vedie životom v súlade a bez zbytočných chýb. Robíme správne rozhodnutia, stretávame správnych ľudí, jasnejšie vnímame vhodné príležitosti, nezamotávame sa do problémov. Prichádzajú inšpirácie a nápady a náš život plynie s prúdom. Pociťujeme šťastie, radosť, nadhľad a vnútorný pokoj.

Účinné techniky na rozvoj intuície

Existujú jednoduché techniky, ktoré nám napomôžu aktivovať spiace centrá v mozgu. Ich pravidelným používaním vytvárame novú neurónovú sieť, a tým zvyšujeme kapacitu svojho mozgu aj v schopnostiach, ktoré sme zdanlivo „nemali“. Vďaka nim dokážeme získavať stále jemnejšie vnemy, zachytávať intuitívne signály a interpretovať ich odkazy. Je to tréning ako každý iný, len sa treba naučiť, ako. Môžeme sa stať majstrom. Je to len na nás samých.

Popis kurzu

Tento seminár je určený pre tých, ktorí sa radi stretávajú a inšpirujú v skupine podobne zmýšľajúcich ľudí.

Na kurze získate odpovede na tieto otázky:

  • Akými signálmi ku Vám Vaša intuícia prehovára?
  • Ako sa zbaviť obmedzujúcich presvedčení a pochybností o sebe samom?
  • Ako vyladiť „anténky“ šiesteho zmyslu, aby získaval jemnejšie signály?
  • Ako stíšiť myseľ a uvoľniť telo, aby sme získali vnútorné vedenie?
  • Ako ďalej po tomto seminári môžete so sebou pracovať?

PRIEBEH KURZU: SOBOTA 10.00 – 17.00 s prestávkou na obed, NEDEĽA 10 00 – 13 00. Seminár je určený pre psychicky zdravé osoby. Po seminári Vám pošleme materiály na domáci tréning – skriptá s teóriou a praktickými cvičeniami a nahrávky meditácií. V prípade záujmu o ďalší tréning máme v ponuke 1,5 hodinové praktické online tréningy raz do mesiaca.

Prečo tento kurz

Aktivácia brán na príjem intuitívnych informácií
Techniky na zlepšenie intuície
Množstvo praktických cvičení
Techniky na stíšenie mysle a uvoľnenie tela
Materiály na domáci tréning
Badateľný pokrok a zlepšenie intuície
Videá
Play Video

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Photo

Je to tak, že tam, kde máme byť, prídeme...

Seminár bol pre mňa otvorením nových intuitívnych zážitkov a hodnotných informácií v útulnom prostredí s ľuďmi, z ktorých tiež vyžaroval kľud a pokoj. Techniky a meditácie boli prínosné a dobre cielené. Treba ich určite zapojiť do života. Všetko, čo si nás naučila, Ľubka, si viedla s láskou a pokorou, veľmi pekne Ti za to ďakujem.

Zlatka Bullová
MuDr.Ivana Weberová

Od určitej úrovne vedomia si plne človek uvedomí, že jeho duševná práca je proces výsostne individuálny, aj keď žijeme v prostredí s neustálymi vonkajšími vzájomnými interakciami. Ak však na tejto Ceste stretnete tak ľudskú, láskavú, veselú bytosť, akou naša lektorka Monika je, a uvedomíte si, s akou profesionalitou vie na kurzoch viesť ľudí s rôznymi skúsenosťami k ich sebapoznaniu a sebazdokonaľovaniu tak hravou, jednoduchou formou, máte pocit obrovskej vďaky a radosti. Mňa kurz vrátil v čase späť, keď som sa ako dieťa cítila v kruhu svojich kamarátov ako v krajine zázrakov, kde je všetko možné a pocit šťastia je bez hraníc....a duševná práca dospeláka mi šla následne ešte ľahšie :)

MuDr. Ivana Weberová
Ja som naladená pokračovať v cvičeniach aj meditáciách. Už to ide omnoho ľahšie ako na začiatku, mám z toho rituál, na ktorý sa teším. Ten stav aj pocit uvoľnenia je už zreteľnejší a veľmi príjemný. V dýchacích cvičeniach vidím veľký zmysel, aj nejakú moju rezervu. Trátak sa mi tiež páči.
Veľká vďaka aj za osobný prístup, úprimnú snahu podeliť sa o vedomosti a skúsenosti s rešpektom k nám všetkým a našej úrovni poznania. Bol to balzam na dušu stretnúť srdečného učiteľa :-)"
Daniela Kotschova

"Návod, ktorý sme po kurze dostali, je veľmi praktický a dobre sa s ním pracuje. Väčšinou sa mi podarí urobiť všetky cvičenia a keď sa to podarí už ráno, deň je taký pohodovejší. Pracujem na sebe už dlhšie a veľa vecí vnímam, že mi prichádza do života tak, ako si prajem. Po tomto víkende a cvičeniach je to však ešte lepšie. Odpovede mi chodia v snoch. Tiež vidím, že mám otvorenejšie vyjadrovanie"

M.Martančíková

Víkendový seminár na rozvoj intuície som absolvoval v septembri. Náhodou som na sociálnej sieti našiel video o tom ako sa deti učia vidieť bez očí. Kedže svoju intuíciu používam často vo svojom živote pri životných otázkach, chcel som si rozšíriť vedomosti a spôsoby, ako by som túto schopnosť vedel viac využiť. Víkendový seminár ma milo prekvapil, niesol sa v priateľskom duchu a hravou formou a účastníci boli rovnako naladený ako ja. Páčila sa mi atmosféra v čistom, priestrannom a slnečnom priestore. Počas seminára som si vyskúšal a osvojil viaceré techniky pre vlastný rozvoj. Niektoré z nich praktikujem aj po kurze. Hlavne ma zaujala harmonizácia ľavej a pravej hemisfery, kedže moje zamestnanie je kombinácia kreativity a technických vedomostí. Tiež praktikujem zlepšovanie obrazotvornosti a intuitívneho vnímania.  V seminári nám lektorka Anna jasne vysvetlila základné principy intuície, techniky zlepšovania a tiež odpovedala na moje otázky, čím mi pomohla pochopiť súvislosti a doplniť skladačku vedomostí a toho čo som tak nejak praktikoval intuitívne. V seminári sme získali základné, ale aj rozšírené vedomosti o podvedomí, intuícii a spôsoboch učenia a využívania tejto schopnosti, takže seminár bol vhodný aj pre začiatočníkov. Seminár prebiehal hravou formou a bola to zábava.  Aj ked som pôvodne chcel íst na kurz videnia bez očí, tento seminar mi ukázal spôsoby, ktorými si dokážem ďalej rozvíjať vlastné schopnosti a otvoril mi viaceré možnosti. Aj po seminári som s účastníkmi zostal naďalej v kontakte a vymieňame si skúsenosti a znalosti. Určite odporúčam každému, kto hľadá vhodný spôsob sebarozvoja v tomto materiálnom pretechnizovanom svete. Tento víkend bol pre mňa prínosný, zábavný, spoznal som podobne naladených ľudí, naučil sa zaujímavé veci, získal väčší prehľad o schopnostiach a spôsoboch rozvoja a poskladal si obraz o intuícii a o tom, čo s ňou človek dokáže, ak chce. Seminár hodnotím ako zaujimavy, vysoko profesionálny a zábavny. Na tento víkend určite nezabudnem :)

Peter Balaban
Pre mňa bol tento víkend miesto, kde pustíte očakávania. Venujete si čas a priestor, kde máte možnosť sa naladiť na seba, na zdroj. Na niečo čo nás poháňa vpred.
Je to niečo čo sa nedá opísať slovom, skôr to treba prežiť. Ale väčšina z nás to zažíva ale nepočúva, nevníma alebo nevie ako sa k tomu postaviť. 
Škola intuície tento priestor, prostriedky a rôzne techniky a hry ponúka. Zároveň otvára pole k tomu aby človek spoznal sám seba a prepojil sa so svojou intuíciou. 
Hral sa s ňou, pozoroval, počúval. Dôveroval a pracoval v ľahkosti na tom, že je naša súčasť a zároveň  kompas, ktorý nás vedie vpred a prináša pre nás len to čo v danom momente má.
Ďakujem sebe aj úžasnej skupine s ktorou som sa mala možnosť zahrať, prepojiť, spoznať. Našej lektorke Anne, ktorá nás sprevádzala a obohatila presne o to všetko, čo sme potrebovali.
Ďakujem a teším sa na moju intuíciu, lebo viem, že je
A je tu pre mňa, Betka
Betka Strajňáková
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

BRATISLAVA

Oáza Hagia Sofia

Klincová 20

28.-29.9.2024

Prijímame prihlášky

Víkend – 2 dni

Sobota 10.00 – 17.00

Nedeľa 10.00 – 13.00

Anna Bučič

ŽILINA

Alma štúdio

Janka Kráľa 7

19.-20.10. 2024

Prijímame prihlášky

Víkend – 2 dni

Sobota 10.00 – 17.00

Nedeľa 10.00 – 13.00

Aďka Janíčková

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

 

 

Prihlásenie na kurz

Cena kurzu: 135 Eur

Cena kurzu nezahŕňa náklady na obedy a ubytovanie. V cene je zahrnuté malé občerstvenie, káva, čaj, ovocie, oriešky.

Ak je pre Vás ONLINE jednoduchšie riešenie, odporúčame Vám ONLINE ŠKOLU INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH. Ide o 6-týždňový interaktívny kurz s hlbokým teoretickým zázemím, s množstvom cvičení v skupine i vo dvojiciach, a hlavne s pravidelným tréningom. 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.