AKO VYZERÁ MOJA DÚHA?

Moja dúha

Milí čitatelia nášho blogu. Rozhodla som sa s Vami pozdieľať list jednej maminy, ktorej sa podarilo nájsť v hektike dnešných dní vzácny čas na spoločne a zmysluplne strávené chvíle so svojím synom. Jej list je krásne dielko, nemohla som si ho nechať len pre seba. 🙂 A verím, že Vás inšpiruje, pretože sama ako mama viem, že v dnešnej dobe nie je jednoduché nájsť si čas, a navyše mať i hodnotný obsah na vzájomné zdieľanie…

„Milá Ľubka, chcem Ti poďakovať za inšpirácie na rozvoj intuície a tiež za hru Moja dúha. 

Je to hra, ktorá vniesla do nášho života, života našej rodiny

 • veselosť farieb,
 • hravosť Čakrúšika,
 • tvorivosť omaľovaniek,
 • jagot kamienkov,
 • stíšenie a pokoj meditácie,
 • cvičenie jogovej pozície,
 • dýchanie,
 • ale aj informácie

Moja dúha

Informácie o tom, že aj neviditeľné sa občas stáva viditeľným a viditeľné občas hmatateľným.  

Nádherná súhra všetkých vnemov, intuitívno-informačné vnímanie a harmónia bytia. 

Syn Marko (8 rokov) sa po rozbalení a otvorení hry neskutočne vytešoval z kamienkov a krásneho USB kľúča vo forme náramku. Chcel ho dokonca nosiť na ruke aj do školy. 🙂 Počas celého týždňa, keď sme si každý večer spoločne pripravovali oblečenie prislúchajúce danej čakre na nasledujúci deň a takmer v rovnakom čase každý deň sme SPOLOČNE meditovali, vizualizovali, cvičili jogové pozície a potom následne sa o tom rozprávali, tým všetkým sme sa postupne prepracovali k akýmsi naším rituálom. 🙂 To vnímam v tom našom  hektickom svete ako úžasný benefit a som vďačná za tieto spoločné chvíle.  

Krásne bolo sledovať syna,  ako v snahe dozvedieť sa viac o jednotlivých energetických centrách sám číta jednotlivé kartičky (nestáva sa totiž často, aby si sám od seba čosi čítal). 

Veľmi intenzívne som vnímala celkové stíšenie a upokojenie všetkých zúčastnených a príjemnú atmosféru domova.

Taktiež som si uvedomila, že moje deti neboli počas zimného obdobia takmer vôbec choré. Možno je to len náhoda… alebo ani nie. Ale meditačná práca na čakrách určite mala svoj zmysel.

Syn Marko sa taktiež úplne otvoril pocitom, ktoré počas cvičení prežíval. Nebolo by na tom asi nič zaujímavé, kebyže tie pocity vedel verbálne vyjadrovať, ale má s tým troška problém. Podrobne popisoval ako cítil vibrácie,teplo, jemné štípanie, lásku. 

Na záver po celom týždni mi povedal: “ Mamka, veď my ľudia sme vlastne také dúhy“.

Nádherné.

Avšak asi tým najvačším benefitom toho všetkého je podľa môjho názoru poznanie, že to, ako sa cítime fyzicky a psychicky, závisí len od nás a to je neskutočne oslobodzujúce poznanie. A práve preto som nesmierne vďačná za všetky inšpirácie od Vás a aj túto úžasnú hru, prostredníctvom ktorej môžem svojim deťom odovzdať do života tak prospešné informácie. 

  

S pozdravom mamka intuítivca Marka, Ľubka T.“

Ľubica Pelachová
Som zakladateľkou celoslovenskej „Školy intuície pre deti a teenagerov“. Naučím Vaše dieťa, ako využiť svoj plný potenciál a objaviť výnimočné schopnosti. Viac o mne sa dozviete tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Ochrana osobných údajov
  Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie produktov našej spoločnosti a tiež ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja a vedomej práce s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.
 • Ebook PRÁZDNINY INTUITÍVNE

  Získajte 13 PRÁZDNINOVÝCH HIER na rozvoj pravej hemisféry a intuície pre deti a rodičov

 • Ebook ŽIVOT NA 8%

  Praktická príručka pre rodičov, ako napomôcť svojmu dieťaťu využiť jeho plný potenciál

 • MEDITÁCIA NA ROZVOJ INTUÍCIE

  Účinný nástroj na dosiahnutie stíšenia a vnútorného nadhľadu. Touto meditáciou dosiahnete významné výsledky v zlepšení intuície.

 • ŤAHÁK PRÁZDNINOVÝCH HIER S INTUÍCIOU

  Vyvarujte svoje decká od letného "gemblenia" a inšpirujte sa hrami na rozvoj intuície

 • NOVÝ NADAČNÝ FOND ŠKOLY INTUÍCIE
  Fond bol založený pri Komunitnej nadácii Liptov za účelom podpory aktivít v rámci programu Škola intuície DETI a TEEN. Podporiť ho môže ktokoľvek akýmkoľvek jednorázovým darom na číslo účtu: SK31 7500 0000 0004 0701 8763 s použitím VS: 412 011 alebo pravidelným darom formou mesačného trvalého príkazu na rovnaké číslo účtu s rovnakým VS, no do poznámky uviesť podpora NF Škola intuície. 5 eur mesačne kedykoľvek minieme len tak v kaviarni, ale 5 EURami mesačne viete podporiť Školu intuície. Našou víziou je v spolupráci so špeciálnou školou pre zrakovo-postihnuté deti v Levoči podporiť handicapované deti aj výukou metód na rozvoj intuitívneho videnia a vnímania. Ak nás podporíte čo i len minimálnou čiastkou, dostaneme možnosť v tomto projekte aktívne pokračovať a napomôcť kvalite života týchto detí. ĎAKUJEME!!!
 • Najnovšie články
 • KONTAKT

  Iniciala s.r.o
  Dr.Lajčiaka 99
  032 42 Pribylina
  IČO: 44549580
  Mgr. Ľubica Madudová
  skola.intuicie@gmail.com
  +421 915 850 251