MOJA DÚHA

Multimediálna výuková hra pre deti a rodičov, ktorá vás zábavnou formou poučí o jemnohmotnej podstate človeka, a tiež ako zužitkovať starodávne poznanie o aure a čakrách pre svoj rozvoj a zdravie. Je určená pre deti od 7 – 12 rokov.

Pochopenie energetických úrovní hravou formou

V prírodnom liečiteľstve a v medicínskych systémoch východu sa poznanie o čakrách a ich harmonizácii už dávno využíva na dosiahnutie fyzickej, energetickej a emočnej rovnováhy. Kým si budeme myslieť, že sme len toto telo, nebudeme naplno využívať svoj potenciál. Preto je práca s vlastnou bioenergiou jednou zo základných vedomostí, ktoré by sme mali odovzdať našim deťom pre ich zdravý a vedomý život. Vytvorením multimediálnej výukovej hry MOJA DÚHA sme urobili prvý krok na tejto ceste.

Moja osobná dúha

Každý objekt, rastlina, zviera i človek majú svoju auru. Sú tam všetky informácie o danej bytosti či predmete. Bránou medzi telom, aurou a vesmírom sú čakry. Každá čakra má svoju vibráciu, ktorá sa prejavuje svetlom a farbami. Bežní ľudia auru nedokážu vidieť očami. Predstavte si, že keby sme ju videli, tak svet by bol pre nás ako farebný ohňostroj. Keď sa naladíme na svoju auru, môžeme svoju osobnú dúhu uvidieť vnútorným zrakom. S pomocou energie sa vieme liečiť a získavať intuitívne informácie. To všetko vás naučíme v hre MOJA DÚHA

Rozvoj intuície a kreativity

Zameraním pozornosti na svoju auru nalaďujeme „anténky“, ktorými prijímame intuitívne informácie. Keď je zdravá aura a čakry, tak je zdravé aj naše fyzické telo. Vaše dieťa získa toto poznanie zábavnou formou vďaka vekuprimeraným cvičeniam a popri tom rozvíja aj svoju intuíciu a kreativitu. Súčasťou sú aj meditácie na harmonizáciu čakier a vnímanie energie. Hra je jedinečným nástrojom na rozvoj osobnosti a vedomia vášho dieťaťa. Prežite so svojím dieťaťom spoločné zmysluplné chvíle.

Popis produktu

Tento produkt je vhodný pre tých rodičov a deti, ktorí vedia, že život otvára svoje tajomstvá práve za hranicou 5 zmyslov. V tejto hre načriete spolu s dieťaťom do tajuplnej studnice poznania dávnych kultúr o životodarnej energii v našom tele a jej tajomstvách. Naučíte svoje deti harmonizovať jemné energetické procesy v tele vekuprimeraným spôsobom. 

OBSAH BALENIA:

  • 1 USB náramok s videami, cvičeniami a meditáciami
  • 7 pracovných kariet o čakrách
  • 7 omaľovánok čakier na rozvoj tvorivosti
  • 1 plagát čakrového panáčika
  • Farebné kamienky na čakrový náramok
  • 1 dúhová mandala na vymaľovanie
  • 1 knižočka o čakrách pre rodičov s hodnotnými informáciami 

Autori hry sa výchove a vzdelávaniu detí v spojení  s ich zdravým a vedomým rozvojom venujú profesionálne už veľa rokov. Ľubka Madudová  pretavila do tejto hry svoje pedagogické a psychologické  poznatky o detskej osobnosti, o vhodných formách výuky a spôsobe vnímania detí, ktoré nadobudla počas  svojej dlhoročnej praxe  ako učiteľka a neskôr ako zakladateľka a lektorka ŠKOLY INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH a ŠKOLY INTUÍCIE PRE DETI.

Miroslav Maduda vytvoril odborný a teoretický základ hry a zakomponoval do nej vhodné praktické poznatky a techniky, ktoré získal ako učiteľ jogy a ajurvédsky terapeut vo svojej dlhoročnej praxi. Obaja autori sú tiež skúsenými rodičmi. Téma, ktorú riešia v hre MOJA DÚHA, je ich každodennou praxou

Prečo MOJA DÚHA?

Zmysluplné trávenie času rodiča a dieťaťa
Poznatky o energii a aure hravou formou
Pochopenie jemnohmotnej podstaty človeka
Množstvo praktických cvičení s aurou
Meditácie a cvičenia na zlepšenie zdravia a energie
Zapojenie kreativity a intuície

Recenzie účastníkov

žena

Tento produkt je výborný spôsob, ako naučiť svoje dieťa to, čo sa očami nevidí, ale čo dieťa často cíti. Podľa mňa je poznanie o energii človeka a o tom, ako môžeme túto energiu dopĺňať a liečiť sa s ňou, jednou zo základných vecí, ktoré by sa deti mali naučiť. V škole sa naučia veľa vecí o svete okolo, ale o SEBE sa nenaučia skoro nič. Hra krásne podporuje aj kreativitu detí, pretože pri nej okrem meditovania, cvičenia a vizualizovania aj veľa tvoria. Odporúčam všetkým a veľmi ďakujem za seba a svoju dcéru.

Katarína Slúková, asistentka
žena

Moja dúha je zaujímavý projekt, ktorú našu Sofinku veľmi zaujal. Vôbec som jej nemusela nič pripomínať - ráno si pekne zacvičila, zameditovala, povyfarbovala, ponavliekala korálky a už sa tešila, ako spolu s Anetkou nalepia na Čakrúšika ďalšiu čakru ;) Moja úloha bola iba pri výbere oblečenia, aby ladilo s farbami čakier. Naozaj veľmi pekne a zaujímavo ste to povymýšľali! Tešíme sa, že Vás máme!

Hanka Hattalová, podnikateľka
žena

Nedávno sme si dokončili MOJU DÚHU a Čakrúšika a musím ti povedať, že to bol jeden úžasný týždeň plný farieb, hravosti, nových zaujímavostí, krásneho stíšenia, cvičenia a kreativity :) Nádherná hra a krásny nápad, ako to sprostredkovať hravou formou a vlastnou skúsenosťou - a to nielen deťom... Veľká vďaka za obohatenie.

Ľubka Tokarčíková, učiteľka na gymnáziu
žena

Z hry Moja Dúha máme veľkú radosť. Malý sa teší na každý ďalší deň, aby sme mohli ísť robiť Čakrúšika. Už sa nevie dočkať svojho vlastnoručne vyrobeného náramku z liečivých kameňov. Momentálne sme na 3.čakre a som príjemne prekvapená jeho záujmu. Som rada, že som túto hru mohla zakúpiť.

Mária Zimová

Nákup produktu

Cena produktu: 55,- €

momentálne vypredané

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.