LEN 3 MINÚTY DENNE A VAŠA INTUÍCIA ZAŽIARI

Dnes Vám prezradím jednu zázračnú techniku na výrazné zlepšenie intuície. A keby len intuície…

Táto technika posilní aj Vašu schopnosť koncentrácie, vizualizácie, pamäte i silu vôle.

Ide o sústredené pozorovanie jednoduchého obrazu – plameňa sviečky, kvetiny či čierneho bodu na bielom papieri. Táto technika sa používa už tisícročia, popísaná je vo Védach a nazýva sa TRATAK.

Je vhodná aj pre školopovinné deti, pretože im pomáha v sústredenosti a pozornosti.

Čo keby ste ju vyskúšali? Ste pripravení niekoľko týždňov sa venovať zlepšovaniu svojich vnútorných kvalít, ktoré majú mimoriadne pozitívne účinky v praktickom živote?

Pri tréningu trataku sa stimulujú mozgové centrá zodpovedné za už popísané schopnosti a funkcie. Okrem toho sa vďaka tejto technike zlepší Váš zrak, prečistia a posilnia sa oči.

Takže ako na to:

  • Zvoľte si objekt, na ktorý chcete pozerať. Platí zásada jednoduchosti.
  • Posaďte sa s vystretým chrbtom a na chvíľu zavrite oči.
  • Po pár sekundách začnite pozerať na objekt bez žmurkania, na začiatku úplne postačí 7-10 sekúnd.
  • Zavrite oči, sledujte obraz, ktorý po sebe zanechal pozorovaný objekt… nenechajte sa týmto obrazom unášať, inak Vám zmizne. Zjaví sa vám negatív objektu ako na fotografii pred vyvolaním. Udržte si vizuálny obraz negatívu po dobu, kým sa úplne nestratí – bude to trvať len niekoľko sekúnd.
  • Cvičenie zopakujte 3-krát za sebou. Postupne zvyšujte dobu pozerania sa do objektu a bude sa zvyšovať aj doba udržania vizuálneho obrazu vo Vašej mysli

To je všetko. Aké ľahké, však?

Ak sa chceme stať pánom našej mysle a nie jej sluhom, potrebujeme trénovať schopnosť zameranej pozornosti a koncentrácie. Zároveň sa naša myseľ vyčistí od „zbytočných“ myšlienok, ktoré ju zaťažujú. A do takejto uvoľnenej „hlavičky“ rady prichádzajú intuitívne vhľady v podobe mimozmyslových informácií. O nás, o našich životoch… V ŠKOLE INTUÍCIE sa deti venujú aj tréningu týchto a iných zázračných techník. 

Toto cvičenie je jednoduché a vymakané… proste ideálne aj pre náš megarýchly život. Tu platí 5 v 1… Len pár minút denne a získame tak veľa 🙂

Viac o rozvoji intuície v domácich podmienkach sa dozviete aj v Ebooku zdarma.