NA VLASTNÉ OČI

Človek zažije toľko prekvapení a fascinujúcich vecí, že je hriechom nechať si ich len pre seba…

Z môjho osobného príbehu už asi viete, že už niekoľko rokov vediem školičku intuície pre deti a teenagerov.

Vlastne s deckami som začala pracovať hneď po skončení svojich vysokoškolských štúdií a mala som to šťastie, že mojou špecializáciou boli predmety hudba a literatúra… ako jedinej umelkyni na gympli mi „prischli“ od vedenia aj predmety estetická a výtvarná výchova… toľko radosti, toľko tvorivosti, toľko nápadov… a žiadne známkovanie 

Moje inklinovanie k tým kreatívnejšim oblastiam života mi pritiahlo do života úžasné veci a skvelých ľudí… V podstate, stále sa nestíham diviť všetkým tým zázrakom, s ktorými sa takmer denno-denne stretávam.

A ako rýchlo sa to všetko zbehlo! Od klasickej rutiny učiteľky v škole ku fascinujúcej ceste poznania stačilo iba moje rozhodnutie…

V súčasnosti vediem deti k sebapoznaniu… k pochopeniu zákonov stvorenia a spoznaniu schopností seba samých / svojho vlastného mozgu.

Napadlo by Vám, že človek dokáže napr. vidieť bez očí? Alebo vie predikovať následky každej svojej voľby? Alebo bez röntgenu identifikuje chorobu niekoho iného? Alebo vie, pod ktorým pohárikom sa ukrýva cukrík? Alebo žije bez jedenia, iba o vode a minišálke kávičky?

Ja som tieto veci zažila a týchto ľudí poznám osobne, sme kamaráti… A viem aj to, že všetky tieto „zázračnosti“ dokážem aj ja… Nič nie je nemožné a ako povie môj jogový kamarát zo Spiša: „Šicko je v myšli“ ♥ ♥ ♥

Sama na sebe vidím, že kam fokusujem svoju pozornosť, tam sa to hýbe. Vidím, ako som pokročila v oblastiach, ktorým sa venujem pravidelne. A vidím to aj na deťoch zo svojich seminárov intuície.

Ja Vám o tom všetkom napíšem… 

Zoznámim Vás s ľuďmi, ktorí sa pohli ďalej, vystúpili z komfortnej zóny, zamakali na sebe a aktivovali svoje prirodzené schopnosti. Áno, toto sú naše PRIRODZENÉ SCHOPNOSTI, nie žiadne ezoterické rozprávky.

Na vlastné oči to uvidíte aj Vy, ak do toho idete so mnou…