DENNÝ LETNÝ TÁBOR

Obľúbená prázdninová aktivita pre deti.. Rodičia sa môžu spokojne venovať svojej práci a deti strávia svoj prázdninový čas zmysluplne, v kolektíve detí s podobnými záujmami a zameraním.

Spojenie príjemného s užitočným

Oddych, relax, zábava a zážitkový program zameraný na rozvoj pravej mozgovej hemisféry, intuície, vizualizácie a kreativity. Deti sa naučia vedome stíšiť a relaxovať, zámerne využívať schopnosť vizualizácia a imaginácie, čo im napomôže aj v ich bežnom živote pri vedomej tvorbe svojho života.

Sebaobjavovanie hrou

Deti budú hravou formou objavovať svoje skryté schopnosti a talenty. Vďaka pripraveným hrám a workshopom deti nadobudnú lepší pocit zo seba samého a začnú si seba viac uvedomovať cez napojenie sa na vlastné vnútro.

Zmysluplné aktivity s rovesníkmi

Deti zažijú aktívny zmysluplný čas , nájdu si nových kamarátov, inšpirujú a obohatia sa navzájom. Naučia sa, aké je dôležité striedať rôzne aktivity s oddychom a časom pre seba samého. Ponuka je pestrá , aby si každý mohol zažiť niečo nové a nepoznané.

Popis tábora

Priebeh:

Príchod dieťaťa  medzi 8:00 – 9:00, odchod  – najneskôr o 16:00.

Program:

  • Intuitívne workshopy na rozvoj mimozmyslových schopností 
  • Tréning techniky “Videnie bez očí”
  • Hry na rozvoj vizualizácie, imaginácie a kreativity
  • Výtvarné workshopy, maľovanie 
  • Relaxácie, meditácie
  • Tvorivé a pohybové činnosti
  • Intuitívne a telepatické hry
  • Prstové gymnastiky
  • Prekvapenie
  • Joga s hosťami z Indie 

Prečo tento tábor

Intuitívne workshopy na rozvoj mimozmyslových schopností
Hry na rozvoj vizualizácie, imaginácie a kreativity
Výtvarné workshopy, maľovanie, vyšívanie a tvorivé činnosti
Relaxácie, meditácie, čítanie, rozprávky
Pohybové a tanečné aktivity, prstová gymnastika
Intuitívne a telepatické hry

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Katarína Holíčková


Po tomto tábore som ako rodič „chňapla" s nadšením, nakoľko som hneď vedela, že nepôjde len o jednoduché zabavenie detí počas leta. Popri zaujímavom programe, kde sú deti každý deň v kontakte s koníkmi a prírodou, mala moja dcéra príležitosť pomocou hier a cvičení spoznať a uvedomiť si aj hlbšie stránky svojej osobnosti a svoj potenciál.  Naučila sa stíšiť a vnímať svoje vnútro, či naladiť sa na svoje okolie a spoluprácu s ostatnými. V tomto prostredí si dcéra našla krásne priateľstvá a cítila sa veľmi dobre. U lektorky oceňujem schopnosť zvládnuť aj rozmanitú skupinu detí tak, aby si každé odnieslo pekný zážitok.

Katarína Holíčková
Alexandra Danayová

Navštívili sme váš tábor, a nakoľko je syn troška pred cudzími hanblivý, veľmi rýchlo ste si získali jeho dôveru a celý týždeň sa tešil na deti a program. Program bol veľmi zaujímavý, pútavý. Citil sa u vás bezpečne, a odchádzal pokojný a vyrovnaný. Radi si tábor zopakujeme.

Alexandra Danayová
Lucia Hablovičová

Minulé leto bol môj syn Theo v dennom tábore Intuície, bol to týždeň plný pestrých aktivít, veselých zážitkov, deti trávili veľa času vonku v prírode a zmysluplne trávili čas. Najmä v tomto období kedy sú deti izolované od kolektívu a kamarátov sú práve takéto zážitky to čo potrebujú a my sa už teraz tešíme do tábora a na Skoličku intuície :)

Lucia Hablovičová
Miesto kurzu Termíny Trvanie Lektori

BRATISLAVA – Sagara  Ružinov

Jogovo – intuitívny

10.7. – 14.7..2023

od 8:00-9:00 do 16:00

Sujith a Zuzana

 

 

 

BRATISLAVA Rafael Centrum – Narcisová 5, 821 01 Bratislava

24.7. – 28.7.2023

od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana Trepková

21.8. – 25.8.2023

od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana Trepková

PRIEVIDZA – Veľká Lehôtka

31.7. – 4.8.2023 od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana Trepková a Lenka

   

 

 

BANSKÁ BYSTRICA

 

14.8. – 18.8.2023 od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana Trepková 

   

 

 

 

   

 

   

 

Prihlásenie na tábor

CENA KURZU: 159 eur vrátane stravy a pitného režimu

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.