DENNÝ LETNÝ TÁBOR „INTUITKO“

Obľúbená prázdninová aktivita pre deti.. Rodičia sa môžu spokojne venovať svojej práci a deti strávia svoj prázdninový čas zmysluplne, v kolektíve detí s podobnými záujmami a zameraním.

Spojenie príjemného s užitočným

Oddych, relax, zábava a zážitkový program zameraný na rozvoj pravej mozgovej hemisféry, intuície, vizualizácie a kreativity. Deti sa naučia vedome stíšiť a relaxovať, zámerne využívať schopnosť vizualizácia a imaginácie, čo im napomôže aj v ich bežnom živote pri vedomej tvorbe svojho života.

Sebaobjavovanie hrou

Deti budú hravou formou objavovať svoje skryté schopnosti a talenty. Vďaka pripraveným hrám a workshopom deti nadobudnú lepší pocit zo seba samého a začnú si seba viac uvedomovať cez napojenie sa na vlastné vnútro.

Zmysluplné aktivity s rovesníkmi

Deti zažijú aktívny zmysluplný čas , nájdu si nových kamarátov, inšpirujú a obohatia sa navzájom. Naučia sa, aké je dôležité striedať rôzne aktivity s oddychom a časom pre seba samého. Ponuka je pestrá , aby si každý mohol zažiť niečo nové a nepoznané.

Popis tábora

Téma: KONE – DRACI – JEDNOROŽCI

Budeme objavovať čaro koní a silu zvierat. Tábor a aktivity sú prispôsobené všetkým vekovým kategóriám, dievčatám aj chlapcom, každý si nájde to svoje. Cez zvieratá budeme objavovať a spoznávať sami seba, svoju vnútornú silu, … aj tento rok 2024, je osmičkovým rokom, ktorý sa spája s harmóniou a silou.

Priebeh:

Príchod dieťaťa  medzi 8:00 – 9:00, odchod  – najneskôr o 16:00.

Program:

  • Intuitívne workshopy na rozvoj mimozmyslových schopností 
  • Tréning techniky “Videnie bez očí”
  • Hry na rozvoj vizualizácie, imaginácie a kreativity
  • Výtvarné workshopy, maľovanie 
  • Relaxácie, meditácie
  • Tvorivé a pohybové činnosti
  • Intuitívne hry
  • Prstové gymnastiky
  • Prekvapenie
  • Joga s hosťami z Indie, alebo iné … (podľa mesta) 

Ak máte chuť stráviť dva dni na farme s koníkmi so svojimi deťmi, pozrite aj na Rodinnú školu intuície s koníkmi pri Stupave.

Prečo tento tábor

Intuitívne workshopy na rozvoj mimozmyslových schopností
Hry na rozvoj vizualizácie, imaginácie a kreativity
Výtvarné workshopy, maľovanie, vyšívanie a tvorivé činnosti
Relaxácie, meditácie, čítanie, rozprávky
Pohybové a tanečné aktivity, prstová gymnastika
Intuitívne a telepatické hry

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Katarína Holíčková


Po tomto tábore som ako rodič „chňapla" s nadšením, nakoľko som hneď vedela, že nepôjde len o jednoduché zabavenie detí počas leta. Popri zaujímavom programe, kde sú deti každý deň v kontakte s koníkmi a prírodou, mala moja dcéra príležitosť pomocou hier a cvičení spoznať a uvedomiť si aj hlbšie stránky svojej osobnosti a svoj potenciál.  Naučila sa stíšiť a vnímať svoje vnútro, či naladiť sa na svoje okolie a spoluprácu s ostatnými. V tomto prostredí si dcéra našla krásne priateľstvá a cítila sa veľmi dobre. U lektorky oceňujem schopnosť zvládnuť aj rozmanitú skupinu detí tak, aby si každé odnieslo pekný zážitok.

Katarína Holíčková
Alexandra Danayová

Navštívili sme váš tábor, a nakoľko je syn troška pred cudzími hanblivý, veľmi rýchlo ste si získali jeho dôveru a celý týždeň sa tešil na deti a program. Program bol veľmi zaujímavý, pútavý. Citil sa u vás bezpečne, a odchádzal pokojný a vyrovnaný. Radi si tábor zopakujeme.

Alexandra Danayová
Lucia Hablovičová

Minulé leto bol môj syn Theo v dennom tábore Intuície, bol to týždeň plný pestrých aktivít, veselých zážitkov, deti trávili veľa času vonku v prírode a zmysluplne trávili čas. Najmä v tomto období kedy sú deti izolované od kolektívu a kamarátov sú práve takéto zážitky to čo potrebujú a my sa už teraz tešíme do tábora a na Skoličku intuície :)

Lucia Hablovičová
Miesto kurzu Termíny Trvanie Lektori

BRATISLAVA – Sagara  Ružinov

Jogovo – intuitívny

8.7. – 12.7.2024

od 8:00-9:00 do 16:00

Sujith a Zuzana

 

 

 

BRATISLAVA Rafael Centrum – Narcisová 5, 821 01 Bratislava

22.7. – 26.7.2024

VOĽNÉ 2 MIESTA

od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana 

19.8. – 23.8.2024

od 8:00-9:00 do 16:00

Tomi, Ella, Mirka

PRIEVIDZA – Veľká Lehôtka

29.7. – 2.8.2024 od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana a Lenka

   

 

BANSKÁ BYSTRICA

 

TRENČÍN

5.8. – 9.8.2024 od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana, Alenka, Tomi 

19.8. – 23.8.2024 od 8:00-9:00 do 16:00

Zuzana, Amália, Tobi

KOŠICE, POPRAD, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

   

 

   

 

Prihlásenie na tábor

CENA KURZU: 189 eur vrátane stravy a pitného režimu

💝 5% ZĽAVA ak si bol už s nami minulý rok v dennom tábore 

💝💝 5% ZĽAVA súrodenecká zľava, alebo ak si zoberieš kamaráta, môžete získať obaja zľavu 5%

ZĽAVY NEKOMBINUJEME

REZERVÁCIA MIESTA DO 14.2.2024 = 10% ZĽAVA

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.