E-BOOK VIDIEŤ BEZ OČÍ

E-book odhaľuje skúsenosti lektorov, detí aj rodičov s technikou priameho vnímania informácií, tzv. videnia bez očí. Čo prináša táto metóda na rozvoj intuície tým, ktorí ju pravidelne trénujú? V knihe sa dozviete, aké ďalšie schopnosti sa u nich rozvinuli?

OBJEDNAŤ

Posuňte hranice svojho myslenia

Už dávno je známe, že náš život je obmedzený hlavne hranicami našich osobných presvedčení a názorov. Po prečítaní autentických skúseností rodičov a detí, ktoré nájdete v tomto ebooku, budete mať dôvod svoje hranice prenastaviť. A možno pripustíte, že ľudská bytosť je schopná dosiahnuť oveľa viac, ako si myslíte. Kým sa neotvoríme novým možnostiam, žijeme stále stereotypný život ohraničený krabicou svojej mysle.

Svedectvo o neuveriteľných benefitoch

Tréningom techniky “videnia bez očí” pozitívnym spôsobom ovplyvňujeme vytváranie nových mozgových prepojení v rôznych centrách v mozgu. Je známe, že čím viac neurónových dráh je v mozgu vytvorených, tým väčšie schopnosti máme aktivované a využívame väčšiu mozgovú kapacitu. Rodičia by pre svoje deti nikdy nepripustili nič negatívne, preto sú práve ich výpovede tou najväčšou a najautentickejšou hodnotou tohto ebooku.

Čo deti vedia, ale zvyčajne o tom nerozprávajú

Deti novej doby sa rodia s vyšším vedomím, ako má generácia rodičov. Je to súčasť navyšovania Schumannovej rezonancie planéty. Znamená to, že mnohé veci deti už vnímajú inak ako my. Majú aktivované schopnosti, ktoré berú ako prirodzenú súčasť svojich životov, nie sú pre ne ničím zvláštne a mystické. Kto ich od nich “odpája”, sme práve my, rodičia. Čo robiť, aby sme svoje deti neobmedzili svojimi vlastnými ohraničenými presvedčeniami?

Popis produktu

58 strán zaujímavých informácií o metóde videnia bez očí od zakladajúcich lektorov Školy intuície – Ľubky Madudovej, Miroslava Madudu a Lenky Madudovej. V e-knihe nájdete ich praktické skúsenosti s učením tejto techniky, ale aj výpovede detí a rodičov, aké benefity a zaujímavé situácie im zvládnutie tejto schopnosti priniesol do životov. V knihe získate odpovede aj na tieto otázky:

  • Ako sa zbaviť týchto presvedčení, ktoré brzdia rozvoj našich detí?
  • Ako prebudiť ich ďalšie schopnosti, ktoré im zabezpečia zmysluplný a úspešný život? 
  • Ako podporiť ich intuíciu a schopnosť správne sa rozhodovať?

Pokiaľ Vás e-kniha osloví natoľko, že sa rozhodnete zvládnuť túto techniku, ponúkame Vám 10% zľavu na VIDEOKURZ SVETÚŠIK, v ktorom nájdete kompletné knowhow v podobe videí a popisov, spolu so všetkými potrebnými pomôckami.

Prečo E-BOOK VIDIEŤ BEZ OČÍ?

Zmysluplné trávenie času rodiča a dieťaťa
Posúvanie hraníc mysle
Informácie o intuícii
Teoretické východiská metódy
Benefity videnia bez očí
Názorné príklady zo života

Recenzie účastníkov

Majo

Žijeme v dobe vlády rozumu. Napriek tomu väčšina z nás prijíma ako fakt, že k plnohodnotnému životu je potrebná jednota tela, duše a rozumu. Pracujem dlhé roky v školstve a viem, že systém vzdelávania nie je nastavený na komplexný rozvoj človeka. Učíme deti od malička vnímať svet všetkými zmyslami, cibríme ich pamäť, upriamujeme pozornosť na hmotné prejavy sveta. Učíme ich rátať, čítať, počítať. Všetko je to správne, no zabúdame, že náš rozum sám o sebe nie je dokonalý a dokonalosť nadobúda až v jednote s dušou a zdravým vitálnym telom. Dokonca aj to fyzické telo akoby momentálne stálo na okraji záujmu.

Rozvoj intuície považujem za niečo prirodzené. Nejde o získavanie nadprirodzených schopností, ale o učenie sa komunikácie medzi telom, rozumom a dušou. Naša duša sa nám prostredníctvom intuície prihovára a usmerňuje náš rozum, podáva nám informácie, ktoré nedokážeme získať prostredníctvom fyzických zmyslov a bez ktorých sme mnohokrát v živote bezradní. Intuícia je hlas duše, ktorému by sme mali vedieť načúvať. Verím, že raz nájdeme harmóniu aj vo vzdelávaní a rovnakou mierou sa budeme venovať telu, rozumu aj duši a budúce generáciu dosiahnu plnohodnotné, tvorivé a harmonické prežívanie života.

PaedDr. Marian Majzlík
Mgr. Adriana Janíčková

Často nevieme, ktorý z našich vnútorných hlasov, čo k nám prevrávajú, je tým skutočným hlasom pravdy. A pritom možno teoreticky vieme, že všetky odpovede, všetky schopnosti máme v sebe, máme v sebe úžasný potenciál, ktorý z mnohých dôvodov (zatiaľ) nevyužívame. Len ako to dosiahnuť, aby sme sa mohli spoľahnúť na svoj vnútorný hlas? Na ten legendárny hlas srdca? 🙂 Tiež som prechádzala zaujímavou etapou môjho života a ako odpoveď na tieto moje mnohé otázky mi zrazu prišlo práve toto rozvíjanie intuície prostredníctvom alternatívneho videnia. Náhle sa mi v tom celom urobilo jasno: Veď tu nejde o tú samotnú „atraktívnu“ schopnosť vidieť bez očí, ale o prebudenie toho nášho prirodzeného hlbšieho zmyslu a alternatívne videnie je len jedným z jeho možných odrazov. Ide o jednu z možností návratu k sebe, k múdrosti Zdroja, ktorý v sebe všetci nosíme.

Mgr. Adriana Janíčková
Martin Bruncko

Veľmi pekne napísaná publikácia, ku ktorej sa vždy rád vraciam. Len tak, aby som si mohol zakaždým uvedomiť, čo všetko my ľudia dokážeme. Ak je Tvojou záľubou posúvanie vlastných hraníc, objavovanie nových schopností a patríš k ľuďom, ktorí dokážu vnímať svet s otvorenou mysľou, táto kniha je určená práve pre Teba.

Martin Bruncko

Nákup produktu

Cena produktu: 8,- €

Pre otázky nám napíšte do formulára vpravo ➡️

Pre záväznú objednávku kliknite na tlačítko dolu ⬇️

OBJEDNAŤ s povinnosťou platby

 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.