VIDEOKURZ SVETLÚŠIK na rozvoj intuície a videnia bez očí

CD-rom s inštruktážnym videom na zvládnutie techniky videnia bez očí. V balíčku so všetkými pomôckami – nepriehľadnou maskou, farebnými fóliami a kelímkami. A samozrejme aj s možnosťou konzultácie s lektorkou.

Videnie bez očí

Je podobne ako intuícia, telepatia alebo telekinéza prirodzenou schopnosťou človeka, ktorý dosiahol určitý stupeň vedomia a navýšil svoje vibrácie do vyššej úrovne. 3D hmotná úroveň nie je našou jedinou frekvenciou, ľudia si však postupne deaktivovali vyššie schopnosti odpájaním sa od svojej podstaty a jemnohmotných úrovní. Obrovský potenciál, ktorý ukrýva náš mozog a naša jemná úroveň, je možné opäť aktivovať správnymi technikami. Videnie bez očí prebudí spiace centrá v mozgu a navýši kapacitu.

Kompletné know-how

V inštruktážnom videu na CD-rom nájdete rozpracované krok za krokom, ako naučiť svoje dieťa túto techniku. Jednoduchými hrami, cvičeniami a prípravnými technikami sa postupne naladíte a pripravíte svoj mozog na získavanie jemnejších signálov. Následne postupujete jednotlivými etapami tempom, aké vášmu dieťaťu vyhovuje. Výhodou videokurzu je možnosť podľa potreby sa vracať k jednotlivým lekciám a tiež trénovať v čase, kedy sú deti motivované a majú tú správnu náladu.

Načo treba vidieť bez očí?

Vidieť bez očí netreba, ak máme zdravý zrak. Táto technika neslúži na to, aby nahradila zrak. Jej trénovaním sa v mozgu vytvára obrovské množstvo nových neurónových prepojení, ktoré navyšujú mozgovú kapacitu a zlepšujú schopnosti a zručnosti detí v rôznych oblastiach: sebadôvera, intuícia, koncentrácia a pozornosť, kreativita, predstavivosť, schopnosť predvídať a správne sa rozhodovať, schopnosť rozlíšiť správne od nesprávneho, zlepšenie dyslexie, vyššia empatia, lepšie výsledky v škole…

Popis produktu

Tento produkt je vhodný pre tých rodičov a deti, ktorí vedia, že život nekončí za hranicou 5 zmyslov, naopak, práve tam sa otvárajú úrovne, kde spoznávame svoju podstatu. Všestranný rozvoj našich detí býva najčastejšie blokovaný pevne ukotvenými názormi, ktoré sme im často do podvedomia vkladali najskôr my, rodičia, neskôr učitelia a spoločnosť.

  • Ako sa zbaviť týchto presvedčení, ktoré brzdia ich rozvoj?
  • Ako prebudiť ich ďalšie schopnosti, ktoré im zabezpečia zmysluplný a úspešný život? 
  • Ako podporiť ich intuíciu a schopnosť správne sa rozhodovať?

Týmto videokurzom a spoločne stráveným časom odovzdáte svojim deťom výnimočný zážitok a otvoríte hranice ich ďalších možností. Vďaka tomu sa rozvinú na harmonické osobnosti využívajúce svoj plný potenciál.

OBSAH BALÍČKA SVETLÚŠIK: 

  • CD-ROM s inštruktážnym videom, základnými pokynmi pred začiatkom tréningu, prílohami k výuke a manuálom s textami. CD-ROM je určené na prehrávanie na počítači .
  • Nepriehľadná maska MINDFOLD
  • Sada farebných fólií
  • Sada farebných kelímkov

Otázky a odpovede nájdete na samostatnej stránke tu.

Prečo VIDEOKURZ SVETLÚŠIK na rozvoj intuície a videnia bez očí?

Kompletný know-how techniky videnia bez očí
Tréning v pohodlí domova
Pre viac detí v rodine v akomkoľvek čase
Zlepšenie intuície a rozhodovania sa
Zlepšenie koncentrácie a pozornosti
Všetky pomôcky k tréningu súčasť balíčka

Recenzie účastníkov

žena

Vie sa lepšie koncentrovať a hlavne pozorujeme, že už menej zaváha pri výbere… vie sa viac sústrediť na činnosti. Lesia je určite istejšia vo svojom rozhodovaní a z čoho ja mám nesmiernu radosť, už nehľadá svoje veci ,,blúdivo“ pol hodiny 😀 … vie presne, kde si čo nechala, kde má aké oblečenie, či hračku :-D. Zvláštnym spôsobom mi opísala, že sa v spánku učí /opakuje si matematiku a slovíčka angličtiny/, pričom sa jej so zatvorenými očami predstavujú pred ňou napísané príklady, alebo celé stránky z knihy… Ďalej mi opísala, že i keď má v spánku alebo pri prebúdzaní zavreté oči, vidí, či je už vidno alebo je ešte stále noc.

Lesia Podobová
žena

Kristínka mi včera povedala, že v škole „veštila.“ Proste sa jej stalo niekoľkokrát počas dňa, že si niečo pomyslela a bolo to tak (napr. akú známku kto dostane, kde v kope je jej zošit a pod.). Vravela som jej, že sa jej to zrejme bude stávať častejšie, že si bude môcť viac veriť a spoľahnúť sa na tieto informácie, čo jej prídu.

Kristínka Janíčková
žena

Keď čítam rozprávku nahlas, moja dcéra tvrdí, že v tej istej chvíli vie, čo idem prečítať…. tvrdí, že číta spolu so mnou v mysli. Ale nie je to tak, že vie prečítať slovo, skôr ako ho vyslovím. Vraj je to v tej istej chvíli ako ozvena. V škole si občas skúša mimozmyslové vnímanie predpovedaním zadaní :). So zatvorenými očami vidí pohybujúce sa predmety v tieni, ale len keď sú blízko. Udáva, že vidí biele bodky.

Lenka Rokošná
muž

Pýtala som sa v škole a Miško je koncentrovaný a kľudný na vyučovaní – pritom neviem, či si ho pamätáte, keď sme prišli na kurz – býva veľmi energický. Takže aj v tomto výborný pokrok. Úlohy si ako prvák robí sám a vie si aj nachystať do školy. Myslím, že vidí farby aj so zatvorenými očami . Rozhodne máme záujem o pokračovací kurz.

Miško Bučko
žena

Saška sa veľmi ukľudnila, stúplo jej sebavedomie, vie sa omnoho lepšie zorientovať. Používam ju ako kompas. V škole sa tiež veľmi zlepšila. Veci riešime bez stresovania. Úplne v pohode sa vie pohybovať, čítať, kresliť a vykonávať akúkoľvek činnosť v maske. Aj v intuícii sa zlepšila. Vidí veci akoby viac do hĺbky, má pochopenie pre ľudí, vníma súvislosti. Je to taký môj živý radar na ľudí.

Saška Bachratá

Nákup produktu

Cena produktu: 120,- €

Ako darček Vám pribalíme Ebook VIDIEŤ BEZ OČÍ a detskú meditáciu na rozvoj intuície. Poštovné a balné zaplatíme za Vás.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.