ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE pre deti

3-mesačný interaktívny kurz cez platformu ZOOM hravou a zážitkovou formou v bezpečí domáceho prostredia alebo kdekoľvek, kde sa práve nachádzate, aby ste nemuseli cestovať.

Tvorba nových prepojení v mozgu

Za pomoci pohybových a praktických cvičení si deti vytvárajú nové synapsie (neurónové spojenia), vďaka čomu sa navyšuje kapacita ich mozgu. Nové a nové spojenia deťom postupne napomôžu oslobodiť sa od zaužívaných šablón a naučia ich byť originálnejšími a kreatívnejšími.

Účinné techniky na rozvoj pravej hemisféry

Využívame efektívne techniky a cvičenia, ktoré deťom napomôžu aktivovať rôzne centrá mozgu. Je veľmi dôležité, aby sme nás a náš mozog dostali pravidelne do rovnováhy, Tým, že sa mozgové funkcie dieťaťa zharmonizujú, zrovnovážni sa aj jeho správanie. Účinne nám v tom napomôžu cvičenia na rozvoj intuície, tvorivosti a vizualizácie.

Práca s myšlienkami a emóciami

Naším cieľom je, aby si deti uvedomili, že ich realitu majú vo vlastných rukách. Ony samy rozhodujú, ako budú žiť, ako sa budú cítiť, Okrem účinných techník využívame aj detské meditácie a rôzne dychové cvičenia. taktiež techniky na transformáciu negatívnych myšlienok a pocitov.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

  • 3-mesačný online kurz  pozostáva z dvoch modulov, z ktorých si môžete vybrať.  Každej téme sú venované dve online stretnutia, ktoré sa konajú raz za dva týždne v trvaní 2 hodiny.
  • 2 moduly na výber – MODUL “INTUÍCIA – KREATIVITA – TELEPATIA” alebo MODUL “ INTUÍCIA – ZVLÁDANIE EMÓCIÍ – PRÁCA S MYŠLIENKAMI
  • Počas 12 hodín online tréningu deti dostanú praktické cvičenia, pracovné materiály na doma, meditáciu na každú tému (t.j. počas jedného modulu tri meditácie).
  • Počet účastníkov je obmedzený max. na 8, každý má priestor na otázky a zdieľanie svojich postrehov, zážitkov a uvedomení.
  • Veľký význam má domáci tréning, preto deti dostávajú jednoduché úlohy, ktoré sú dôležité pre ich rozvoj a osvojenie si správnych návykov.
  • Online stretnutia sú interaktívne a prebiehajú cez Zoom platformu, vždy „naživo“ online so skúsenou lektorkou.

Ak uprednostňujete radšej stretnutia naživo a dlhodobejšie, odporúčame vám absolvovať  ŠKOLU INTUÍCIE PRE DETI  prezenčnou formou v trvaní 10 mesiacov v rôznych slovenských mestách.

Prečo tento kurz

Zlepšenie výsledkov v škole, ľahšie učenie sa
Zvýšenie sebadôvery, ľahšie zvládanie rôznych situácií v živote
Objavovanie intuície, kreativity, telepatie hravou a zážitkovou formou v bezpečí domáceho prostredia
Zvládanie emócií, pocitov a svojich myšlienok
Získanie skúsenosti, ako sa stíšiť – meditovať
Možnosť pripojenia sa kdekoľvek

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Michaela Ochabová

Pre našu sedemročnú dcéru fungoval online kurz "INTUÍCIA-KREATIVITA-TELEPATIA" fantasticky.

Napriek mojim počiatočným obavám z online formátu sa na hodiny vždy veľmi tešila. Zadania na doma riešila s bezprostrednosťou a s chuťou. Väčšinou zapojila i zvyšok rodiny, čím sa nám vytvoril priestor na príjemne strávený spoločný čas. Za posledné obdobie som spozorovala, že viac dôveruje sebe a svojmu úsudku. Táto pozitívna zmena je zaiste dôsledkom viacerých faktorov. Školu intuície považujem za jeden z nich. Ďakujem lektorkám za ich prácu a želám im veľa pozitívnej spätnej väzby!

Michaela Ochabová
Modul Dátumy Trvanie Lektori
INTUÍCIA – ZVLÁDANIE EMÓCIÍ – PRÁCA S MYŠLIENKAMI stredy 21.2.2024 (21.2, 28.2., 6.3., 13.3., 20.3.,27.3.) 

3 mesačný program s domácim tréningom

Zuzana Trepková, Janka Potúčková
doplníme termíny 

3 mesačný program s domácim tréningom

Zuzana Trepková, Janka Potúčková

INTUÍCIA – KREATIVITA – TELEPATIA

nedele 25.2.2024 (25.2., 3.3., 10.3., 17.3., 24.3., 31.3.)

 

3 mesačný program s domácim tréningom Zuzana Trepková, Janka Potúčková

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU: 159 Eur + DARČEK INTUÍTKOVÉ KARTY NA ROZVOJ TVORIVOSTI

 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.