VÍKENDOVÝ ZÁŽITKOVÝ SEMINÁR INTUÍCIE

ŠKOLA INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH bola vytvorená s cieľom vyhovieť narastajúcemu záujmu zo strany rodičov a priateľov Školy intuície pre deti.

Dospelí si potrebu zlepšenia svojej INTUÍCIE A VNÚTORNÉHO VEDENIA uvedomujú čoraz intenzívnejšie. Dôvodom je pretlak informácií z každej strany, v ktorých už nie je možné sa zorientovať len tabuľkovým porovnávaním, analytickým myslením a spôsobmi, na aké sme boli zvyknutí. Racionalistický prístup k životu nám už nemôže dať dostačujúce odpovede na otázky individuálneho bytia. Neschopnosť robiť správne rozhodnutia je neprehliadnuteľná v našich životoch. Nefunkčné vzťahy, pošramotené zdravie, nespokojnosť v práci, nepochopenie blízkych, vnútorná nenaplnenosť, nepokoj... Toto všetko sú dôvody, prečo ľudia začínajú hľadať odpovede priamo v sebe. A tou anténou, ktorá zachytí aj jemné signály z nášho vnútra, je práve INTUÍCIA.

Vytvorili sme preto víkendový seminár, na ktorom sa účastníci naučia ponoriť sa do svojho vnútra za účelom získania vnútorného vedenia. Oboznámia sa s účinnými technikami na rozvoj intuície, ktoré si odskúšajú priamo v praxi. Dôležitou súčasťou budú aj techniky na prepájanie mozgových hemisfér a vytváranie nových neurónových prepojení  v centrách, ktoré neboli dostatočne využívané. Aktivovaním týchto centier človek získava čoraz jasnejšie vnemy zo svojho vnútorného vedenia. Zmyslom je spoznať signály, akými k nám prehovára naše telo a naše vnútro. Sú veľmi jemné a často ich prehluší krik zmyslových vnemov alebo logického myslenia. Preto je potrebné zahlbovať sa do svojho vnútra pravidelne a rozpoznať toto vedenie.

Na našom seminári sa zoznámite s viacerými účinnými technikami, z ktorých si budete môcť vybrať pri pravidelnej práci sám so sebou za účelom rozvinúť svoje vnútorné vedenie tak, aby sa stalo spoľahlivým poradcom v otázkach Vášho života. Tiež získate originálne a jednoduché techniky pre posilnenie svojej pravej mozgovej hemisféry a jej funkcií...

  • Aký typ intuície u Vás prevláda?
  • Ako sa zbaviť obmedzujúcich presvedčení a pochybností o sebe samom?
  • Ako vyladiť „anténky“ šiesteho zmyslu – intuície, aby získaval jemnejšie signály?
  • Akými signálmi ku Vám Vaša intuícia prehovára?
  • Ako dokázať stíšiť svoju myseľ a účinne uvoľniť svoje telo, aby sme sa dostali do priestoru svojho vnútorného vedenia?
  • Ako ďalej po tomto seminári môžete so sebou pracovať?

TRVANIE: SOBOTA 10 00 - 17 00 s prestávkou na obed, NEDEĽA 10 00 - 13 00

CENA KURZU: 120 Eur 

Seminár je určený pre psychicky zdravé osoby.

INFORMÁCIE A PRIHLÁŠKY: 

skola.intuicie@gmail.com
+421 915 850 251 Ľubka Madudová

                         MÁTE OTÁZKU? Pýtajte sa 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

KDE A KEDY:

BRATISLAVA

Oáza Hagia Sofia, Klincová 20

Termín: September / November 2021

Doplníme bližšie info

Lektorka: Anna Bučič

Prijímame prihlášky

ŽILINA

Alma centrum

Termín: September / November 2021

doplníme bližšie info

Lektor: Jozef Zajasenský

Prijímame prihlášky

 

NITRA

Miesto doplníme

Termín: September / November 2021

Doplníme bližšie info

Prijímame prihlášky

 

KOŠICE

centrum EKOLOR, Južná trieda

Termín: September / November 2021

Doplníme bližšie info

Lektorka: Ľubka Tokarčíková

Prijímame prihlášky

 

LIPT. MIKULÁŠ

Fun Fabric

Termín: September / November  2021

doplníme bližšie info

Lektor: Jozef Zajasenský

Prijímame prihlášky

Prievidza

Miesto doplníme

Termín: September / November  2021

doplníme bližšie info

Lektor: Jozef Zajasenský

Prijímame prihlášky

 

V prípade záujmu o kontinuálne rozvíjanie intuície je možnosť pokračovať ďalšími praktickými seminármi a tréningami.

Ak je pre Vás ONLINE jednoduchšie riešenie, odporúčame Vám ONLINE ŠKOLU INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH. Ide o 5-týždňový interaktívny kurz s hlbokým teoretickým zázemím, ale hlavne s pravidelným tréningom.

VAŠE SPÄTNÉ VÄZBY

 

"Veľmi pekne ďakujem za dva krásne dni plné uvedomení, pripomenutia techník, na ktoré som si spomenula, že poznám... ale nerobím ...Ďakujem, že vďaka kurzu mi zapadli ďalšie puzzle do celkového obrazu. Určite sa vrátim naspäť ku cvičeniam a denníku vďačnosti. ❤ ĎAKUJEM!"

"Seminár sa mi veľmi páčil. Cvičenia boli veľmi prínosné. Meditácia dobre cielená.  Ďakujem za úžasné zvedomenia a skvelú prácu, ktorú robíte! ĎAKUJEM!"
 
"Oceňujem výbornú atmosféru, aj s náplňou seminára som spokojná - veľa praktických cvičení, správna kombinácia aj pomer cvičení a meditácií. 🙂 Oceňujem úžasnú lektorku, ktorá seminár krásne viedla! ĎAKUJEM za skvelý víkend!"
"Seminár je pre ľudí výbornou vstupnou bránou do seba a sebapoznania. Priestory sú radostné a pozitívne ladené, naplnené láskou, čo je výborné pre takúto prácu. Možno by som navrhol aj hlbšie meditácie....možno dlhšie a tématicky hlbšie, ktoré môžu byť aj veľmi liečivé pre ľudí. Inak SUPER!"
 
"Ďakujem za príjemné sprevádzanie počas seminára, za inšpirácie a možnosť "spomenúť si". Páčili sa mi cvičenia, ktoré sme robili, na niektoré by som vyčlenila aj viac času, aby som sa dokázala viac naplniť, sústrediť. Páčila sa mi nenásilná forma seminára a možnosť zdieľať dojmy na báze dobrovoľnosti.  Uvítala by som aj seminár v dlhšom rozsahu, najmä druhý deň. Ešte raz VĎAKA!"
 
"Ďakujeme za láskavé, tvorivé, obohacujúce vedenie seminára." Pospíšilovci
 
"Ďakujem za seminár pre dospelých. Monika, máš skvelý, prirodzený spôsob vedenia.
Boli to uvedomenia, až AHA momenty, stretli sme sa v úžasnej skupine duší. Skvelý priestor aj počet ľudí 🙂 
Fakt je ten, že ste nás načali a čo teraz? Poprosím,  pravidelné stretnutia aj pre dospelých. Netreba veľmi dumať, proste začnime, kľudne aj po lete. Ďakujem. Nech sa Vám darí v školičke." Zizi
 

"Ľubka, je to tak, že tam kde, máme byť, prídeme...Tak je to aj s mojím nasmerovaním na tvoj seminár. Už dávno viem o Tebe a o školičke a týmto Ti vyjadrujem svoj obdiv a úctu za to, čo robíš pre deti a teraz aj pre nás dospelých. Seminár, ktorý si viedla, bol pre mňa otvorením nových zážitkov a informácií v útulnom prostredí s ľuďmi, z ktorých tiež ako zo mňa vyžaroval kľud a pokoj. Všetko, čo si nás naučila, si viedla s láskou a pokorou, veľmi pekne Ti za to ďakujem a už teraz sa teším na seminár č.2,pretože viem, že aj ty vieš..." Zlatka.B.

"V dnešnom "racionálnom" svete okolo nás som dostal pohľad na veci, ktoré nosím/e v sebe, len ich vedome či nevedome ignorujem/e. Je dobré, že sa "ozývajú" každý deň a tento seminár im dal za pravdu :)"  Martin
 
"Veľmi príjemný kurz, príjemné lektorovanie, páčilo sa mi, že sa dbalo na spätnú väzbu a pocity účastníkov a na to, aby mal každý podklady na prácu samého so sebou doma. Ďakujem veľmi pekne za príjemný víkend a inšpiráciu!"
 
"Seminár sa mi veľmi páčil. Páči sa mi, že materiál dostaneme elektronicky. Najmä teda tie meditácie. Prednášanie bolo výborné - celé to bolo ozaj veľmi príjemné. Bolo to super. Ešte sa mi páčilo, že nás lektorka stále vyzývala povedať, čo sme si uvedomili. Osobne ma to nútilo viac sa do seba ponoriť. Ďakujem ❤"
 
"Workshop bol inšpiráciou a splnil moje očakávania v pozitívnom zmysle. Uvítala by so prípadnú nadstavbu k tomuto kurzu pre dospelých."
 
"Kurz sa mi páčil. Čo je vynikajúce, že je viac cvičení, ktoré si človek potom doma cvičí a samozrejme elektronická podoba meditácií a skriptá. Vlastne upriamenie  pozornosti a vnímania. Ďakujem."
 

"Úžasné stretnutie rovnako naladených žienok - veľmi sa mi páčilo - všetko ..
Ukľudnila som sa a dalo mi to veľa - meditácie, cvičenia na rozvoj intuície, ktoré nám pomôžu v dennom živote.
Dostala som veľa odpovedí na moje otázky... Viem, že som v bezpečí, môžem byť v kľude, všetko je tak, ako má byť.  ĎAKUJEM ZO SRDCA" 

"Celý seminár v spojení s lektorkou prebiehal s takou ľahkosťou, voľnosťou a radosťou....
Všetky cvičenia boli zaujímavé a obohacujúce  - odporúčanie: pokračovať v tejto práci ďalej 🙂
ĎAKUJEM :)"

"Páčilo sa mi - prístup a prejav lektorky, ako aj praktická stránka kurzu (cvičenia a príklady)..."

"Zaujímavý seminár - páčili sa mi techniky na koncentráciu, ... skupinka bola veľmi zaujímavá, odnášam si tipy na inšpiráciu, myšlienky a hry..."

"Vďaka tomuto kurzu som získala veľa praktických rád, ako posilňovať svoju intuíciu... veľmi veľa zdielaných zážitkov a vedomostí mi rozšírilo poznanie....vedenie kurzu na vysokej úrovni a so srdcom - ĎAKUJEM" ❤

"S workshopom som bola spokojná, poskytnuté informácie boli užitočné... oceňujem málo teórie a viac praxe, nejaké cvičenia na intuíciu, ale aj meditačné techniky boli pre súčasný ubehaný svet veľmi prínosné... ĎAKUJEM, že som tu mohla byť ❤"

"Seminár bol pre mňa príjemným zastavením, spájaním sa so sebou samou. Príjemná atmosfére, ženy i lektorka...."

"Vynikajúce vedenie seminára.
Pre mňa osobne...."mojej komnaty"  ĎAKUJEM!"
 
"Chcela by som sa veľmi poďakovať  za víkend v Škole intuície v Žiline. Veľmi veľa som sa dozvedela, poučila, zabavila, spoznala som úžasných ľudí, jednoducho užitočne strávený čas. Kedykoľvek by som si ho zopakovala. Isto sa stretneme o nejakú dobu, keď prihlásim aj moju dcéru do Školy intuície. Odporúčam každému...
A ešte raz veľká vďaka lektorke Monike, vytvorila skvelú atmosféru a vedela odpovedať na všetky naše otázky, povzbudiť aj motivovať."
 
"Na seminári zaznelo veľa prínosných informácií, atmosféra bola uvoľnená, ľudia úžasní vrátane našej lektorky Janky. Veľmi, veľmi pekne ďakujem. Aj sebe 🙂