VIANOCE S INTUÍCIOU

K Vianociam nám netreba veľa... 

Každý vedomý rodič už vie, že hŕba balíkov pod stromom našim deťom viac škodí, ako pomáha. Treba darovať niečo, čo má zmysel... čo dá nášmu dieťaťu poznanie a zážitok spoločných chvíľ s rodičmi.

V našej školičke intuície pre Vaše deti každý rok pripravíme práve takéto darčeky... Nie plné pozlátka a plastov, ale plné skutočnej hodnoty  a vzácnych spoločných chvíľ...

Každý balíček sme pre Vás pripravili tak, aby dieťa aj tvorilo, aj spoznávalo, aj sa stíšilo, aj si potrénovalo svoju intuíciu a jemné vnímanie... a aby si uvedomilo hodnoty ako sú LÁSKA, VĎAČNOSŤ, SPOLUPATRIČNOSŤ...

NECH SA PÁČI! Nakuknite do našej ponuky VIANOČNÝCH BALÍČKOV a potešte nimi nielen svoje deťúrence, ale aj seba.

Vianočný balíček1

Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Kontaktovaním nás mailom vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie VIANOČNÉHO BALÍČKA a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja a vedomej práce s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať  kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.

PRE OBJEDNANIE napíšte mail na skola.intuicie@gmail.com. Do správy uveďte číslo balíčka, o ktorý máte záujem, a svoju poštovú adresu. Akcia je platná v prípade platby vopred. Poštovné a balné 3,90 Eur.