Miesto: na farme vo Veľkých Levároch (Malacky)

Kedy: 22. - 23.5.2021, 19. - 20.6.2021, 14. - 15.8.2021, 4.- 5.9.2021

Do správy nám napíšte, o ktorý termín máte záujem:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

Čo by ste povedali na kombináciu intuícia, rodina, kone, príroda - bomba nie? 🙂 Už teraz sa na Vás tešíme, rýchle čítajte ďalej 😉 

Príďte si vychutnať spoločné chvíle v RODINNEJ ŠKOLE INTUÍCIE na farme S KOŇMI v prepojení so svojími najbližšími, s prírodou a s koníkmi. Zažite dva neopakovateľné dni na intuitívnom seminári.

Seminár je určený pre rodičov a deti, ktorí radi strávia spoločné chvíle v prírode s hravým tréningom intuície a naladením sa na vnútornú krásu koní. Spoločne sa naučíme aj schopnosti naladiť sa na stav mysle, myšlienok a citov do diaľky - TELEPATIE. Naučte sa zachytávať jemné signly, nacítiť seba navzájom, aj prírodu ... A s kým by to išlo lepšie ako s koníkmi?

Koníky žijú vo svojom stáde a tiež tvoria "rodinu". Žijú prítomným okamihom, tak ako deti a my dospelí sa to môžeme od nich naučiť :).

Dozviete sa omnoho viac, ako ich len ovládať. Budeme sa s koníkmi hrať - objavíme trpezlivosť, dôležitosť spolupráce, vnímať potreby a reč koníkov, dôležitosť rešpektovania a byť rešpektovaný.

Zvedomíme si myšlienky, pocity, ktoré k nám prichádzajú intuitívne a začneme ich využívať v každodennom živote.

Budeme sa spolu hrať a hravou formou spoznávať samých seba a svojich najbližších, prírodu, kone. Nacítime a objavíme energiu, ktorá nás obklopuje. Energiu, ktorú vieme vedome využívať. Na to, aby sme dokázali intuitívne vnímať, alebo sa telepaticky naladiť na iných ľudí, kone, ... budeme trénovať aj svoju schopnosť koncentrácie. Koncentrácia je veľmi potrebná aj pri učení sa do školy, alebo ak chceme čokoľvek urobiť. Presne tak ako kone, naučíme sa žiť prítomným okamihom, neodbiehať myšlienkami k iným podnetom. Naučíme sa využiť čas v rodinnom kruhu plnohodnotne a v krásnom prepojení. Využijeme staré techniky, ktoré sú overené, jednoduché, no zapadnuté prachom :).

Cieľom je prehĺbiť vzťah medzi Vami a Vašimi deťmi. Objaviť možnosti, ktoré máme, no ich nevyužívame.

Môžeme čítať tisíce kníh, teóriu aj mnohí z Vás poznajú, už len taký malý krôčik dať to do praxe, že? Tak my Vám s tým pomôžeme cez vlastný zážitok, hry, techniky, čas strávený v prírode s rodinou, mimo iných vzruchov. Veríme, že to bude pre Vás nezabudnuteľný zážitok a Váš rodinný život naberie nový rozmer :).

Celým seminárom Vás bude sprevádzať lektorka Mgr. Zuzana Trepková, ktorá sa už na Vás veľmi teší. 

Seminár sa uskutoční na farme vo Veľkých Levároch. 

PROGRAM:

1. deň

od 9:00 do 12:00 - prezentácia, krátky vstup do intuície a mimozmyslového vnímania, spoločné zoznamovacie a intuitívne hry rodičov a detí, meditácia a cvičenia, techniky na rozvoj intuície, deti – tréning videnia bez očí, hry na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry.

od 12:00 do 13:00 - obed (môžeme objednať a nechať si prieniesť)

od 13:00 do 16:00 - "práca" s koníkmi

od 16:00 do 18:30 - navnímanie energie okolo nás, medzi nami – aury, meditácia a dychové cvičenia, techniky na rozvoj intuície, diskusia 

2. deň  

od 9:00 do 12:00 - "práca" s koníkmi

od 12:00 do 13:00 - obed (môžeme objednať a nechať si prieniesť)

od 13:00 do 15:30 - intuitívne cvičenia v prírode, telepatia, koncentrácia, cvičenia na mimozmyslové vnímanie vo vzťahu rodič-dieťa, relaxácia, diskusia 

CENA: 159,- Eur /rodič + dieťa/ -

za každú ďalšiu osobu (dieťa) 59,- Eur

                                                         (dospelý) 79,- Eur

                                     INFORMÁCIE: 0908 463 560 - Zuzana Trepková

Rezervujte si miesto na: skola.intuicie@gmail.com