Kartová hra – INTUITKO

Zábavná kartová hra INTUITKO podporí rozvoj fantázie a tvorivosti u vašich detí, ale aj u ich dospelých spoluhráčov. Je určená pre všetkých od 4 do 99 rokov. Trénujte hravou formou tvorivosť celej rodiny! Podľa neurovedcov nám práve tvorivosť umožňuje prispôsobiť sa zmenám a dokázať riešiť nové situácie. Poďte svoju intuíciu, tvorivosť či originalitu rozvíjať prostredníctvom zábavných kartových hier s INTUITKOM.

INTUITKO je náš kamarát orecho-mozog, ktorý deti sprevádza pri odkrývaní ich vlastného potenciálu. Prostredníctvom jeho cvičení, hier a príbehov si deti prepájajú ľavú a pravú hemisféru, objavujú svoju fantáziu, intuíciu, ale aj ďalšie netušené schopnosti a možnosti.
Balíček obsahuje 18 kariet. Obrázky na nich sme vytvárali postupne a ako inak – intuitívne. Presne také sú aj hry, ktoré sa s nimi môžete zahrať. Karty sú vhodné pre ľubovoľný počet hráčov a zahrať sa s nimi môžu všetky vekové kategórie.
Tvorivosť u detí netreba prebúdzať, pretože predstavivosť a vynaliezavosti majú na rozdávanie. Treba ju však chrániť ako vzácny diamant, pretože vekom o ňu môžu prichádzať. Posilňujte ju a podporujte, aby si ju zachovali aj v neskorších životných obdobiach. Práve na to slúžia karty INTUITKO.

Popis produktu

Karty INTUITKO slúžia na rozvoj fantázie a tvorivosti všetkým vekovým kategóriám.

Obrázky na 18 kartách, ktoré balíček obsahuje, sme vytvárali postupne – intuitívne. A presne také sú aj hry, ktoré sa s nimi môžete zahrať. Karty sú vhodné pre ľubovoľný počet hráčov od 4 do 100 rokov.
“Logika vás dostane z bodu A do bodu B. Predstavivosť vás dostane
všade.” – Albert Einstein

V balíčku nájdete návod na rôzne hry s kartami INTUITKO, ale fantázii sa medze nekladú …

Karty tvoril pre nás mladý umelec Tomáš Trepka.

Obaly na karty sú vyrábané hand made od Vanesidlo – nájdete na instagrame krásne interaktívne knižky pre malé deti 😊.

Prečo Kartová hra – INTUITKO?

Rozvoj tvorivosti a fantázie
Hra pre celú rodinu
Zlepšenie koncentrácie a pozornosti
Ideálne na cesty a kamkoľvek kam idete
Originálne balenie – handmade
Objavovanie intuície a telepatie

Fotogaléria

Nákup produktu

Cena produktu: 15,- €

Poštovné a balné 3,50 EUR v rámci SR (možný osobný odber 0,- EUR v BA).

Cena s pracovným zošitom s nálepkami INTUITKO 19,90EUR.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.