VIANOČNÝ INTUITÍVNY MINIKEMP pre rodičov a deti spojený s lyžovačkou

Prvý zimný tábor pre celé rodiny plný zábavných hier na rozvoj intuície, kreativity, originality a fantázie, spojený s lyžovačkou v krásnej prírode Slovenského Raja.

Lyžovačka a intuícia

Intuitívna cesta životom sa tak trochu podobá lyžovačke. Zjazd po svahu si neviete dopredu naplánovať – koľko oblúčikov spravíte, koho obehnete, kde bude „snehový bubon“… Rozhodujete sa spontánne, priamo podľa situácie. A robí vám to radosť. Navnímavate a idete! Podobne aj cesta za rozvinutou intuíciou je spontánnou cestou objavovania v móde radosti a hry. Pretože v režime „plánovania“ svoju intuíciu nezapočujeme. Takú intuitívnu cestu máte možnosť zažiť s nami na zimnom minikempe pre rodiny.

Príjemné s užitočným

Spojte spoločné rodinné chvíle so zábavným tréningom intuície a mimozmyslového vnímania. Naučte sa intuitívne vnímať všetkých členov vašej rodiny. Precíťte, kto čo potrebuje bez toho, aby Vám to povedal. Tým si vytvoríte hlbšie prepojenie so svojimi ratolesťami a váš vzťah získa nový rozmer. Naučíme Vás zábavné a účinné techniky na zjemňovanie vnímania, ktoré môžete využívať aj v bežnom živote. Máme pre Vás pripravený bohatý program, veľa zimných intuitívnych hier v prírode, aj oddych vo wellnesse.

Tvoríme sieť inak zmýšľajúcich ľudí

Tvoríme nový svet. Spájame sa s ľuďmi a rodinami podobného naladenia, ktorí si uvedomujú, že tento svet môžeme zmeniť jedine tým, že začneme doma a od seba. Ukážme to aj našim deťom, rozprávajme s nimi otvorene o témach za hranicou obmedzení bežnej mysle. Tieto témy v „rozhovoroch o pravde a sebaspoznaní“ otvárame aj my. Meditácie, práca s energiou, alternatívne spôsoby liečenia, ekológia, joga – to všetko si nájde miesto na našom zimnom minikempe.

Popis kurzu

Program minikempu:

  • Veľké rodinné hry na rozvoj intuície, telepatie, kreativity, vizualizácie, pozornosti, pamäte…
  • Rozhovory o pravde, joga, relaxácie, meditácie pre každý vek…
  • Muzikoterapia – Hudobné vymýšľačky a hra na ukulele
  • Arteterapia – Harmonizačné mandaly pre vnútornú rovnováhu
  • Tipy pre pevné zdravie a imunitu z ajurvédy 
  • Zimné dobrodružstvá, tvorenie zo snehu, zábavné rodinné hry v zasneženej prírode
  • Hrané „večerníčky“, spoločná intuitívna tancovačka
  • Talentová show alebo „Spieva celá rodina“

… a ešte kopec ďalších prekvapení… 

Možnosť využiť lyžiarsky svah za hotelom Priehrada a spraviť si rodinnú lyžovačku. Svah je ideálny, aby ste svoje deti naučili lyžovať. 

Prečo tento kurz

Výnimočné rodinné zážitky
Možnosť rodinnej lyžovačky
Zábavné hry na zlepšenie intuície a kreativity
Meditácie a relaxačné techniky
Krásna príroda Slovenského Raja
Možnosť využiť rekreačné poukazy

Fotogaléria

Miesto kurzu Dátum Trvanie Lektori
Dedinky, Hotel Priehrada 5.- 8.1.22 4 dni, Ľubka Madudová a Paťka Zrnčíková

Prihlásenie na kurz

CENA MINIKEMPU vrátane ubytovania, plnej penzie, programu a pomôcok:
Dospelí od 18 r – 195 Eur
Deti od 5 do 17 r – 175 Eur
Deti od 3 do 4,99 r – 105 Eur
Deti do 3 r bez nároku na stravu a posteľ zdarma.

Využite svoje REKREAČNÉ POUKAZY na zmysluplnú rodinnú dovolenku v krásnom prostredí Slovenského Raja.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.