ŠKOLA INTUÍCIE pre partnerov

3-hodinový zážitkový workshop pre dvojice, na ktorom sa „zoznámite“ úplne nanovo a spoznáte sa aj inak. Rozviniete na ňom svoju intuitívnu komunikáciu na úrovni energo-informačných polí, aby ste ju mohli používať v bežnom živote a lepšie si porozumeli.

Nazrite za hranice viditeľného a povedaného

Chceli by ste si so svojím partnerom, manželom či priateľom rozumieť aj bez slov? Máte pocit, že sa občas nechápete a slová sa odrážajú ako od nejakej energetickej steny? Komunikovať sa dá však aj cez jemnohmotné úrovne. Nemáme na mysli neverbálnu komunikáciu, ktorú sa naučíte na každom soft-skills seminári. Máme na mysli intuitívnu komunikáciu na úrovni energo-informačných polí. Ak sa ju naučíte využívať, váš vzťah získa úplne iný rozmer.

Tajomstvá energo-informačných polí

Ide o kvantové polia, kde je všetko so všetkým prepojené. Sú v nich všetky informácie. Každý z nás má svoje vlastné bioenergetické pole zahrňujúce informácie z nášho vedomia, podvedomia, nevedomia i nadvedomia. Pri správnom naladení vieme tieto polia vnímať, cítiť a získavať z nich informácie. Pre partnerov je to hlboký zážitok, keď sa dokážu prepojiť na úrovni týchto polí a navzájom spolu komunikovať bez slov – cez energiu, pocity, vnemy, obrazy…

„Dobre vidíme iba srdcom“

Exupéry to povedal a Vy to môžete zažiť. Vidieť srdcom znamená pozrieť sa dovnútra. Oči nás môžu niekedy oklamať, ale srdce porozumie aj hlbokým vnútorným procesom na úrovni duše. Odovzdáme vám zaujímavé techniky na rozvoj jemného vnímania, vďaka ktorým sa dostanete aj k informáciám, ktoré bežne nedokážeme zachytiť 5 zmyslami. To najvzácnejšie v každom vzťahu je spoznať sa na úrovní duší.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

Kurz trvá 3 hodiny od 17.00 do 20.00. Pravidelne ho organizujeme na Valentína a v máji – mesiaci lásky.

Získate na ňom:

  • Hlboký zážitok intuitívnej komunikácie s partnerom cez pocity a myšlienky bez použitia slov
  • Techniky na zjemnenie svojho vnímania a na zvýšenie energetického potenciálu
  • Informácie o energo-informačných poliach a energetických dráhach človeka
  • Techniky na prepájanie pravej a ľavej hemisféry a zvýšenie kapacity mozgu
  • Techniky na prepojenie Vašich jemnohmotných úrovní z účelom zlepšiť intuitívnu komunikáciu
  • Spojíte sa so spojím partnerom na úrovni duší

Pre koho je seminár vhodný?

Pre akýkoľvek pár, novomanželov či dlhoročných manželov, priateľov, partnerov… všetkých, ktorí sa chcú spoznať hlbšie… a to inak, ako boli zvyknutí…

Prečo tento kurz

Hlbšie intuitívne porozumenie vzťahu
Aktivácia brán na príjem intuitívnych informácií
Vnímanie aury
Tréningy intuície a pravej hemisféry
Zlepšenie intuitívnej komunikácie
Množstvo praktických cvičení

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Mariana a Tristan Tuschlovci

Bolo to úžasné otváranie dvier do nového vnímania vzťahu ako takého...

Často si neuvedomujeme, čo robíme a nezastavíme sa, aby sme len tak dýchali. Teraz sme mali možnosť len tak byť a vnímať človeka, ktorého milujeme. Super strávený spoločný čas medzi skvelými ľuďmi, v úžasnej atmosfére, oceníme pokračovanie

Tristan a Mariana Tuschlovci, veterinárni lekári
žena

Získali sme nový rozmer v našom vzťahu.

Na sekundu som mal pocit, že sa dívam na nás dvoch akoby zvonku. Tešíme sa z týchto malých zázrakov jemnohmotných. Spoločne oceňujeme osobný prístup lektorky, cítiť, že téma je prežitá... bola v tom pravdivosť. Bol to zmyslupne strávený čas vo dvojici.

Katka a Matej Vigodovci
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori
Bratislava
Oáza Hagia Sofia Klincová ul.20
14. 2. 24 od 17.00 do 20.00 – 3 hod Anna Bučič

Prihlásenie na kurz

CENA: 88 Eur pre dvojicu

VALENTÍNSKA ZĽAVA 10% platná do 31.1.2024.

Cena so zľavou 79 Eur.

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.