RODINNÁ ŠKOLA INTUÍCIE pre rodičov a deti s koňmi

Zážitkový rodinný seminár plný  zábavných hier a overených techník na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry v príjemnom a pokojnom prostredí rodinnej farmy s koňmi.

Spojenie a napojenie

Cieľom je prehĺbiť vzťah medzi Vami a Vašimi deťmi. Objaviť možnosti, ktoré máme, no ich nevyužívame. Naučíme sa zachytávať jemné signály, nacítiť seba navzájom, rovnako aj prírodu. Kone nám k tomu efektívne napomôžu. Takisto tvoria „rodinu“. Budeme objavovať dôležitosť spolupráce, trpezlivosť, vnímať potreby a reč koní, dôležitosť rešpektovania a byť rešpektovaný.

Zážitok a hra

Vďaka nim budeme spoznávať samých seba a svojich najbližších, okolitú prírodu a kone. Zahráme sa jednoduché hry, naučíme sa jednoduché overené techniky, ktoré nám napomôžu k rozvoju intuície, naladeniu sa na krásu vnútorného sveta človeka a koní. Užijeme si krásne spoločné chvíle obohatené o nezabudnuteľné zážitky.

Myšlienka a energia

Nacítime a objavíme energiu, ktorá nás obklopuje a ktorú vieme vedome využívať. Budeme trénovať aj svoju schopnosť koncentrácie, ktorá je potrebná na to, aby sme dokázali intuitívne vnímať, alebo sa telepaticky naladiť na iných ľudí, či kone,. Zvedomíme si myšlienky, pocity, ktoré k nám prichádzajú intuitívne a začneme ich využívať v každodennom živote.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU: 2 dni na farme vo Vysokej pri Morave

1.deň

9:30-12:00 prezentácia, krátky vstup do intuície a mimozmyslového vnímania, spoločné zoznamovacie a intuitívne hry rodičov a detí, meditácia a cvičenia, techniky na rozvoj intuície, deti – tréning videnia bez očí, hry na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry.

12:00-13:00 obed (môžeme objednať a nechať si preniesť)

13:00-16:00 “práca” s koňmi

16:00-17:30 navnímanie energie okolo nás, medzi nami – aury, meditácia a dychové cvičenia, techniky na rozvoj intuície, diskusia

2.deň 

9:30 -12:30 “práca” s koňmi

12:30-13:30 obed (môžeme objednať a nechať si priniesť)

13:30-15:30 intuitívne cvičenia v prírode, telepatia, koncentrácia, cvičenia na mimozmyslové vnímanie vo vzťahu rodič-dieťa, relaxácia, diskusia

Prečo tento kurz

Výnimočné rodinné zážitky v spojení s prírodou a koňmi
Tréning videnia bez očí, hry a techniky na rozvoj intuície a pravej mozgovej hemisféry
Cvičenia na rozvoj koncentrácie, mimozmyslového vnímania vo vzťahu rodič – dieťa
Vnímanie aury – navnímanie energie okolo nás a medzi nami
Meditácie, relaxačné a dychové cvičenia
Stretnutie podobne naladených ľudí

Fotogaléria

Recenzie účastníkov

Ivetka Václavová

Čarovne a zmysluplne strávený čas s týmito krásnymi ušľachtilými tvormi.

V lone pôvabnej prírody, dáte ako rodič voľno svojej mysli, aby ste sa mohli so svojim dieťaťom a koníkom prepojiť len vďaka intuícii. Veľmi silný zážitok na celý život, vďaka ktorému sa upevní váš vzťah.

Ivetka Václavová
Miroslava Vincúrová

Milé lektorky, úžasné aktivity, nové pohľady, praktické rady a príklady.

Tým všetkým sa deti obohatia a umožnia aj nám dospelým, aby sme mohli spoločne rásť. Rodičia, ak chcete odovzdať deťom informácie, ktoré sú skutočne potrebné pre život (nie zbytočne zahlcujúce a nepoužiteľné), tak v Škole intuície ste na správnom mieste!

Miroslava Vincúrová
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori

Na farme vo Vysokej pri Morave

(30km od Bratislavy, kúsok od Stupavy)

25. – 26.5.2024

NAPLNENÉ

2 dni 

Zuzana Trepková 

29. – 30.6.2024

NAPLNENÉ

2 dni 

Zuzana Trepková 

24. – 25.8.2024

DVE VOĽNÉ MIESTA PRE RODINKU

2 dni 

Zuzana Trepková

7.-8.9.2024

VOĽNÉ MIESTA

2 dni 

Zuzana Trepková

 

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU:
179 Eur (RODIČ + DIEŤA).
Každé ďalšie dieťa 79 Eur, ďalší dospelý 99 Eur.

Cena NEZAHŔŇA náklady na stravu – obed a ubytovanie. V cene je desiata, olovrant.

 

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.