ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE pre deti KURZ ZVLÁDANIE EMÓCIÍ

2-týždňový interaktívny kurz cez platformu ZOOM hravou a zážitkovou formou v bezpečí domáceho prostredia alebo kdekoľvek, kde sa práve nachádzate, aby ste nemuseli cestovať. Zmyslom kurzu je naučiť deti ľahšie zvládať rôzne situácie v živote, naučíme ich, ako zmeniť negatívne myšlienky a pocity, nadobudnúť viac sebadôvery, odhalíme im možnosti, ako sa postaviť k zložitým situáciám v živote.

Účinné techniky na rozvoj pravej hemisféry

Využívame efektívne techniky a cvičenia, ktoré deťom napomôžu aktivovať rôzne centrá mozgu. Je veľmi dôležité, aby sme nás a náš mozog dostali pravidelne do rovnováhy, Tým, že sa mozgové funkcie dieťaťa zharmonizujú, zrovnovážni sa aj jeho správanie.

Vedomá práca s myšlienkami a emóciami

Naším cieľom je, aby si deti uvedomili, že ich realitu majú vo vlastných rukách. Ony samy rozhodujú, ako budú žiť, ako sa budú cítiť, Okrem účinných techník využívame aj detské meditácie a rôzne dychové cvičenia. Taktiež techniky na transformáciu negatívnych myšlienok a pocitov.

Tvorba nových prepojení v mozgu

Za pomoci pohybových a praktických cvičení si deti vytvárajú nové synapsie (neurónové spojenia). Ďalšie nové spojenia deťom postupne napomôžu pristupovať k životu s väčšou ľahkosťou, originálnejšie a kreatívnejšie.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

  • 2-týždňový online kurz, dve online stretnutia – raz za týždeň po 1,5 – 2 h
  • Deti dostanú praktické cvičenia, efektívne techniky na zvládanie emócií a meditáciu
  • Počet účastníkov je obmedzený max. na 10, každý má priestor na otázky a zdieľanie svojich postrehov, zážitkov a uvedomení.
  • Veľký význam má domáci tréning, preto deti dostanú jednoduché úlohy, ktoré sú dôležité pre ich rozvoj a osvojenie si správnych návykov.
  • Online stretnutia sú interaktívne a prebiehajú cez Zoom platformu, vždy „naživo“ online so skúsenou lektorkou.

Ak uprednostňujete radšej stretnutia naživo a dlhodobejšie, odporúčame Vám absolvovať ŠKOLU INTUÍCIE PRE DETI prezenčnou formou v trvaní 10 mesiacov v rôznych slovenských mestách.

Prečo tento kurz

Tréning pravej hemisféry
Vedomá práca s emóciami a myšlienkami
Zvýšenie sebadôvery
Harmonický rozvoj osobnosti
Meditácie a dychové cvičenia
Možnosť pripojenia sa kdekoľvek

Recenzie účastníkov

Alenka Staníková

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za možnost prihlásiť Sofi na tento online kurz. Bol pre ňu prínosom, čo tvrdí nielen ona, ale vidím to aj ja. Preposielam jej citáciu:

Online kurzy sa mi veľmi páčili a aj mi veľa dali. Naučila som sa ako lepšie zvládať svoj hnev, ako správne sa zachovať v rôznych situáciach, ale dostala som aj veľa dobrých rád, ktoré určite v živote využijem. Nikdy som sa nezamýšlala nad podobnými vecami. Páčila sa mi pozitívna energia, ktorú som cítila síce iba cez obrazovku, ale aj tak tam bola a to je hlavné! Pani lektorky boli veľmi milé a dobre naladené. Za všetko veľmi pekne ďakujem!

Alenka a Sofia Staníkové
žena

Dávidkovi sa kurz Zvládanie emócií veľmi páčil, veľmi rád rozprával o aktivitkách. Za seba musím povedať, že tento kurz určite splnil moje očakávania. Davidko máva zoom tréningy, ale každý druhý s radosťou vynechal a bol s Vami - sám si vybral, že to chce, to bol pre nás jasný signál, že sa mu páčilo.

Martina Kapitáňová
žena

Tento kurz vnímame, my rodičia, veľmi pozitívne, Tomovi sa páči, aj keď je lenivý si písať vďačnosti. Kurz je preňho výborný. My rodičia, mu to nevieme tak podať ako Vy na kurze. Je fajn, že si uvedomil, že to čo pre neho robíme, nie je automatické. Pre Tomáša je to taká psychohygiena.

Katarína Petergáčová
rodina

Eliška vraví, že jej kurz Zvládanie emócií dal veľmi veľa, veľmi sa jej páčilo, aj témy, ktoré ste spoločne prebrali, atmosféra na kurze, veľmi rada by pokračovala aj v ďalších aktivitách. Veľmi vám ďakujeme a tešíme sa na ďalšie aktivity.

Eliška a Zuzana B.
žena

Isabellke sa moc páčili aktivity, ktoré ste robili. Nevedela povedať, čo sa jej páčilo najviac, lebo všetko bolo pekné podľa nej :) .

To, že Bella došla po 19tej hopsajúc do obývačky :) :) :) hovorí za všetko :) .

Zuzana
žena

Sofinke sa kurz páčil. Všetky témy. Sofi je tvorivá duša, intuitívna a vie sa naciťovať, nerobí to vedome zatiaľ. Učíme sa aj my rodičia ako žiť s takouto krehkou a zároveň silnou, emotívnou bytosťou. Som vám vďačná, že nám ukazujete cestu ako zvládať emócie a nezasekávať sa :-) .

Klaudia Heribanová
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori
Online

7.12. a 14.12.2023

17:30 – 19:00

2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková

6.12. a 13.12.2023

17:30 – 19:00

2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková

21.1. a 28.1.2023

9:30 – 11:00

2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU: 39 Eur

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.