ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE pre deti KURZ ROZVÍJANIE VIZUALIZÁCIE A VEDOMEJ TVORBY

2-týždňový interaktívny kurz cez platformu ZOOM hravou a zážitkovou formou v bezpečí domáceho prostredia alebo kdekoľvek, kde sa práve nachádzate, aby ste nemuseli cestovať. Zmyslom kurzu je naučiť deti vizualizovať, objavovať a tvoriť svoj vysnívaný svet. Vďaka rozvinutejšej schopnosti vizualizácie sa deti dokážu kvalitnejšie učiť, nachádzať nové riešenia na rôzne situácie, a tak jednoduchšie zvládať nové výzvy vo svojom živote.

Tvorba nových prepojení v mozgu

Za pomoci pohybových a praktických cvičení si deti vytvárajú nové synapsie (neurónové spojenia). Nové a nové spojenia deťom postupne napomôžu oslobodiť sa od zaužívaných šablón a naučia ich byť originálnejšími a kreatívnejšími.

Účinné techniky na rozvoj vizualizácie

Využívame efektívne techniky a cvičenia na rozvoj tvorivosti a vizualizácie. Vďaka vytvorenej nástenke vízíí si deti ujasnia svoje túžby a sny – to, čo si chcú vo svojom živote vytvoriť, zrealizovať a dosiahnuť. Ako bonus máme pre deti pripravenú meditáciu, ktorá napomôže rozvíjať ich vizualizáciu.

Práca so zámerom

Naším cieľom je, aby si deti uvedomili, že ich realitu majú vo vlastných rukách. Ony samy rozhodujú, ako budú žiť, ako sa budú cítiť. Deti sa dozvedia, že zameranie našej pozornosti na pozitívne javy života je základným predpokladom „tvorby vlastného života”.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

  • 2-týždňový online kurz, dve online stretnutia – raz za týždeň po 2 h
  • Deti dostanú efektívne techniky, praktické cvičenia a meditáciu
  • Počet účastníkov je obmedzený max. na 8, každý má priestor na otázky a zdieľanie svojich postrehov, zážitkov a uvedomení.
  • Veľký význam má domáci tréning, preto deti dostanú jednoduché úlohy, ktoré sú dôležité pre ich rozvoj a osvojenie si správnych návykov.
  • Online stretnutia sú interaktívne a prebiehajú cez Zoom platformu, vždy "naživo" online so skúsenou lektorkou.

Ak uprednostňujete radšej stretnutia naživo a dlhodobejšie, odporúčame Vám absolvovať ŠKOLU INTUÍCIE PRE DETI prezenčnou formou v trvaní 10 mesiacov v rôznych slovenských mestách.

Prečo tento kurz

Tréning vizualizácie
Kreativita a vedomá tvorba
Zvedomenie si svojich silných stránok
Zvýšenie sebadôvery
Získanie skúsenosti s meditáciou.
Možnosť pripojenia sa kdekoľvek.
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori
Online   2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková
termíny od 01/2023 doplníme 2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková
  2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU: 37 Eur

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.