ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE pre deti KURZ ROZVÍJANIE FANTÁZIE, ORIGINALITY a TVORIVOSTI

2-týždňový interaktívny kurz cez platformu ZOOM hravou a zážitkovou formou v bezpečí domáceho prostredia alebo kdekoľvek, kde sa práve nachádzate, aby ste nemuseli cestovať. Zmyslom kurzu je motivovať deti vo svojom živote vedome tvoriť, objavovať, experimentovať a rozvíjať svoju fantáziu. Vedieme ich pochopeniu, že k tomu, aby sme mohli vytvoriť svoj život taký, aký ho chceme, je potrebné využívať kreatívny prístup k bežným veciam a dennodenným situáciám.

Tvorba nových prepojení v mozgu

Za pomoci pohybových a praktických cvičení si deti vytvárajú nové synapsie (neurónové spojenia). Každé ďalšie nové spojenia deťom postupne napomôžu oslobodiť sa od zaužívaných šablón a naučia ich byť originálnejšími a kreatívnejšími.

Účinné techniky na rozvoj pravej hemisféry

Využívame efektívne techniky a cvičenia, ktoré deťom napomôžu aktivovať rôzne centrá mozgu. Zameriavame sa na tréning funkcií pravej mozgovej hemisféry a prepájaním oboch hemisfér veľmi účinne napomáhame k celkovému harmonickému rozvoju dieťaťa.

Účinné techniky na rozvoj originality a tvorivosti

Využívame efektívne techniky a cvičenia na rozvoj tvorivosti, originality a fantázie. Vďaka rozvoju týchto potenciálov z detí vyrastajú schopné, bystré, bdelé osobnosti, ktoré si poradia aj s náročnejšími situáciami v živote. Ako bonus máme pre deti pripravenú meditáciu, ktorá napomôže rozvíjať ich fantáziu.

Popis kurzu

PRIEBEH KURZU:

  • 2-týždňový online kurz, dve online stretnutia – raz za týždeň po 1,5 h
  • Deti dostanú efektívne techniky, praktické cvičenia a meditáciu
  • Počet účastníkov je obmedzený max. na 8, každý má priestor na otázky a zdieľanie svojich postrehov, zážitkov a uvedomení.
  • Veľký význam má domáci tréning, preto deti dostanú jednoduché úlohy, ktoré sú dôležité pre ich rozvoj a osvojenie si správnych návykov.
  • Online stretnutia sú interaktívne a prebiehajú cez Zoom platformu, vždy naživo online so skúsenou lektorkou.

Ak uprednostňujete radšej stretnutia naživo a dlhodobejšie, odporúčame absolvovať ŠKOLU INTUÍCIE PRE DETI prezenčnou formou v trvaní 10 mesiacov v rôznych slovenských mestách.

Prečo tento kurz

Harmonický rozvoj osobnosti
Rozvoj kreativity, originality a fantázie
Tvorba nových prepojení v mozgu
Zvýšenie sebadôvery
Získanie skúsenosti s meditáciou
Možnosť pripojenia sa kdekoľvek
Miesto kurzu Dátumy Trvanie Lektori
Online   2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková
termíny od 01/2023  doplníme 2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková
  2 týždňový kurz s domácim tréningom Zuzana Trepková,  Janka Potúčková

Prihlásenie na kurz

CENA KURZU: 37 Eur

Kontaktné informácie:

*Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Zadaním svojich údajov vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie „NÁZOV PRODUKTU“ a ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.