Kam si chodí MAJK SPIRIT po nápady?

Keď sa zjavil vo dverách, úplne zhustol vzduch…

Ak už pracujete s intuíciou a jemným vnímaním, viete, o čom hovorím. To proste zacítite, keď sa energia zhustí a  rozvibruje… Jeho charizma presvetlila priestor a nemohli sme z neho spustiť oči…

MAJK SPIRIT je proste BYTOSŤ! Rozprávkový hrdina, ktorý si splnil svoje sny a pomáha šíriť pravdu a dobro. Keď je niekto naladený na pozitívne veci a  vníma božie svetlo v sebe a vo všetkom, tak to cítia všetci naokolo. V prítomnosti takéhoto človeka „zhustne vzduch“ a viete, že niečo krásne sa ide stať. A „spirit“ sa proste musí prejaviť !

Majka asi všetci poznáte. Mladý chalan z Petržalky, ktorý už od detstva vnímal bdelo všetko naokolo. Jeho mamina Evka nám prezradila, že keď niečo robil, bolo to vždy NAPLNO… na 1000 %!!! Chalan veľa čítal, bavili ho duchovné knihy a životopisy osobností, ktoré niečo dokázali, niečo výnimočné priniesli pre ľudstvo. No a keď mu „učarovala hudba“, pustil sa do textov. V jeho „spiritovkách“ nájdete ozaj krásne, vyspelé a spirituálne myšlienky, ktoré namotivujú mladých či starších. Vlastným menom Michal Dušička… to je predurčenie, ktoré on do bodky dokázal naplniť.

Naši intuitívci, veľkí i malí, sa s ním na stretnutí ŠKOLY INTUÍCIE  úplne zladili. Otázky, ktoré kládli, boli zvedavé a zrelé… Hodné šikovných mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o sebapoznanie, fungovanie sveta a o skutočný zmysel života. Majk naozaj neľutoval, že nás navštívil. Intuícia a pravá hemisféra sú aj pre neho veľmi zaujímavé témy, ako sám priznal. Prezradil nám, že jeho mamka je tak trochu „čarodejka“ a vždy vedela intuitívne naciťovať a vnímať. Tento záujem o veci medzi nebom a Zemou zdedil práve po nej.

 

Tvorivosť a inšpirácia sú pre každého umelca absolútne podstatným predpokladom. Preto aj Majk rád rozvíja svoju pravú hemisféru, ako to robíme pravidelne aj my v Škole intuície. „TELO, MYSEĽ, DUCH – uzavretý kruh“, však? Tú harmóniu a prepojenie „kruhu“ získava Majk v meditácii. Snaží sa vraj meditovať každý deň. V meditácii sa naladí na svoje SRDCE, priestor vnútorného svetla.

Ak si náhodou myslíte, že si Michal musí zaletieť na nejakú dovolenku a absolvovať stovky kilometrov, aby získal nápady pre svoje songy, tak sa veľmi mýlite. Netreba sa ani len hnúť z domu. Stačí prejsť 30 cm z hlavy do srdca. Stačí sa stíšiť, naladiť sa na svoje vnútorné JA. A tam to zrazu „blikne“…

A prečo prišiel za nami do našej školičky?

Nuž, vyjadril to takto: „Vždy som rád podporil aktivity, ktoré majú zmysel. Vážim si ľudí, ktorí sú pripravení pomáhať nielen sebe samému, ale aj druhým. Robíte perfektnú vec!!! Myslím si, že škola dnes nedáva deckám možnosť sebavyjadrenia a sebarozvoja. Oveľa viac je totiž oceňované to, keď sa niekto naučí ako papagáj zopakovať nejakú poučku, ako keď vytvorí novú odpoveď na starú otázku. A práve to by sa malo oveľa viac podporovať. Kreativita! V dnešnej škole je to však naopak. To je veľká chyba, lebo to v deťoch práve tú vzácnu tvorivosť zabíja, ničí to ich schopnosť nájsť seba samého. Škola nerobí veľa pre to, aby decká pochopili, kým naozaj chcú byť v živote, skôr sa im, bohužiaľ, snaží vnútiť to, čo potrebuje systém.“

Debatka to bola veľmi produktívna a dve hodiny ušli ako voda. Veľa sme si uvedomili a aj sme sa nasmiali… Na záver Majk prezradil deckám svoje tajomstvo naplneného života, v ktorom sa plnia sny.

„Nájdite to, čo Vás baví a nebojte sa tomu obetovať svoj čas. Keď nájdete ten „spirit“ a uveríte tomu, že toto je Vaša cesta, tak vypnite hruď a už len ten postoj ukazuje všetkým, že to myslíte vážne. Objavte svoje dary a pochopte samých seba. Potom Váš život bude naplnený, pretože môžete odovzdávať ďalej to, čo ste dostali ako dar od Boha. Tým vraciate Bohu naspäť to, čo Vám dal, keď ste sa narodili na túto Zem.“

A ešte Vám prezradím jedno tajomstvo. Čoskoro vyjde kniha „SPIRITOVKY“ s autorskými textami Majka Spirita, ktoré by sme mohli nazvať aj „pozitívnym rapom“. To je taká Majkova špecialitka, ktorá je na slovenskej scéne jedinečná. Budú tam aj rozhovory s Majkom na rôzne témy spoločenského diania, ale hlavne veľké spirituálne myšlienky a uvedomenia. Knihu spísala Michalova mamka Evka Dušičková.

A odkiaľ to viem?

Však uvidíte v knihe. TEŠTE SA!!!

PS. Nikdy nie je neskoro začať rozvíjať svoje dary. Áno, aj my dospelí ich môžeme objaviť, ak sa nám to doteraz nepodarilo. Príďte si po odpovede na náš víkendový seminár „ŠKOLY INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH“. A ak by sa Vám páčilo rozvíjať svoje danosti spoločne so svojou ratolesťou, pozývame vás na „ZIMNÚ ŠKOLU INTUÍCIE PRE RODIČOV A DETI NA LIPTOVE“.

 

Ľubka Madudová
Som zakladateľkou celoslovenskej „Školy intuície pre deti a teenagerov“. Naučím Vaše dieťa, ako využiť svoj plný potenciál a objaviť výnimočné schopnosti. Viac o mne sa dozviete tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Ochrana osobných údajov
  Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie produktov našej spoločnosti a tiež ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja a vedomej práce s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.
 • Ebook PRÁZDNINY INTUITÍVNE

  Získajte 13 PRÁZDNINOVÝCH HIER na rozvoj pravej hemisféry a intuície pre deti a rodičov

 • Ebook ŽIVOT NA 8%

  Praktická príručka pre rodičov, ako napomôcť svojmu dieťaťu využiť jeho plný potenciál

 • MEDITÁCIA NA ROZVOJ INTUÍCIE

  Účinný nástroj na dosiahnutie stíšenia a vnútorného nadhľadu. Touto meditáciou dosiahnete významné výsledky v zlepšení intuície.

 • ŤAHÁK PRÁZDNINOVÝCH HIER S INTUÍCIOU

  Vyvarujte svoje decká od letného "gemblenia" a inšpirujte sa hrami na rozvoj intuície

 • NOVÝ NADAČNÝ FOND ŠKOLY INTUÍCIE
  Fond bol založený pri Komunitnej nadácii Liptov za účelom podpory aktivít v rámci programu Škola intuície DETI a TEEN. Podporiť ho môže ktokoľvek akýmkoľvek jednorázovým darom na číslo účtu: SK31 7500 0000 0004 0701 8763 s použitím VS: 412 011 alebo pravidelným darom formou mesačného trvalého príkazu na rovnaké číslo účtu s rovnakým VS, no do poznámky uviesť podpora NF Škola intuície. 5 eur mesačne kedykoľvek minieme len tak v kaviarni, ale 5 EURami mesačne viete podporiť Školu intuície. Našou víziou je v spolupráci so špeciálnou školou pre zrakovo-postihnuté deti v Levoči podporiť handicapované deti aj výukou metód na rozvoj intuitívneho videnia a vnímania. Ak nás podporíte čo i len minimálnou čiastkou, dostaneme možnosť v tomto projekte aktívne pokračovať a napomôcť kvalite života týchto detí. ĎAKUJEME!!!
 • Najnovšie články
 • KONTAKT

  Iniciala s.r.o
  Dr.Lajčiaka 99
  032 42 Pribylina
  IČO: 44549580
  Mgr. Ľubica Madudová
  skola.intuicie@gmail.com
  +421 915 850 251