Rozhovor s Christinou von Dreien zDARma

Exluzívny videorozhovor s výnimočnou 20-ročnou dievčinou zo Švajčiarska s výrazne rozšíreným vedomím a nadštandardnými schopnosťami ako telepatia, jasnozrivosť, röntgenové videnie, vnímanie jemnohmotných bytostí atď. Zostrih z autentického stretnutia, na ktorom deti a rodičia zo ŠKOLY INTUÍCIE dostali odpovede na zaujímavé otázky. 

Deti novej doby

Po r.2000 sa na Zem rodí nová generácia detí s vyššími vibráciami a rozšíreným stavom vedomia. Tieto deti majú prirodzené napojenie na svoju jemnohmotnú podstatu a disponujú hlbokou vnútornou múdrosťou. Intuícia a jemnovnímavosť sú bežnou súčasťou ich bežného dňa ako čítanie či rôzne kognitívne schopnosti. Sú tu preto, aby zmenili tento svet a úlohou nás, rodičov, je ich podporovať. Jednou z najvýnimočnejších detí novej doby je práve Christina von Dreien.

Christina von Dreien

Predzvesť jej narodenia sa objavila v predpovedi Nostradama zo 16.storočia pre dnešnú dobu: „Nad Európou zaznie hlas dievčí.“ Christina sa narodila v r.2001 vo švajčiarskom Toggenburgu. Už ako malé dieťa mala nesmierne hlboké vnímanie a chápanie súvislostí. Vnímala jemnohmotné bytosti a prinášala od nich posolstvá. V súčasnosti píše knihy, prednáša na konferenciách a napomáha udržaniu nádeje, svetla a lásky v súčasnom náročnom dianí na celom svete.

Čo potrebujeme vedieť

37-minútový zostrih stretnutia cez platformu Zoom v slovenskom a nemeckom jazyku, na ktorom získate informácie a širšie súvislosti k aktuálnym otázkam, ale taktiež k hlbokým spirituálnym otázkam o individuálnom a univerzálnom vedomí, i o výnimočných schopnostiach. Odpovede Christiny sú čiastočne prekladané jednou z mamičiek zo Školy intuície a absolventkou našich kurzov. Zároveň sme pripravili titulky v slovenskom jazyku.

ČO SA DOZVIETE?

V našom autentickom rozhovore získate odpovede na otázky našich detí a rodičov zo ŠKOLY INTUÍCIE.

 • Ako môže každý z nás ovplyvniť aktuálnu situáciu?
 • Ako je to s výnimočnými schopnosťami ako telepatia, jasnovidnosť a intuícia?
 • Čo robia duše pred svojím zrodením?
 • Ako vyzerajú jemnohmotné bytosti a naši sprievodcovia?
 • Narodí sa Ježiš opäť na Zem?
 • Ako to vyzerá na Plejádach alebo iných planétach?
 • Čo je našou hlavnou úlohou v súčasnej dobe?
 • Ako si môžu deti novej doby udržať svoje vibrácie aj v nízkej energii doby?
 • Čakajú nás nejaké udalosti, ktoré sú už nezvratné? Čo môžeme ešte zmeniť?
 • Ovplyvní vakcinácia stav vedomia ľudstva?
 • Aký je najdôležitejší odkaz ľuďom pre túto dobu?

Prečo toto video?

Zmysluplné trávenie času rodiča a dieťaťa

Posúvanie hraníc mysle

Výnimočné spirituálne poznatky 

Informácie o jemnohmotných úrovniach 

Informácie o intuícii a telepatii 

Harmonický rozvoj osobnosti

Získaj videozáznam rozhovoru s Christinou

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich (Vedomý rozvoj OZ)  na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie našich ebookov a ďalších e-mailov, ktoré sa budú týkať témy rozvoja intuície. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.