E-booky na stiahnutie zDARma

Inšpirujte sa našimi skúsenosťami, hrami a cvičeniami na rozvoj intuície, kreativity, vizualizácie. V našich ebookoch nájdete parádne tipy na spoločné zmysluplné aktivity s celou rodinou.

Začni sebou a svet sa zmení

Rozhodli sme sa sprístupniť vám množstvo zábavných hier a cvičení, vďaka ktorým sa môžete so svojimi deťmi rozvíjať v schopnostiach, ktorým sa neprikladá v našej spoločnosti dostatočná váha. Následkom toho, že nevyužívame svoj plný potenciál, sa svet dostal do krízy v mnohých oblastiach. Dokážeme to zmeniť len tým, že zmeníme prístup a zameraním pozornosti do svojho vnútra rozvinieme svoj plný potenciál. Až potom sa zmení aj tento svet.

Doma, v lese, v aute

Kdekoľvek sa ocitnete, vždy môžete čerpať z našich inšpirácií z týchto ebookov. Stiahnite si ich do mobilu a majte ich poruke. Jednoduché hry a cvičenia s pomôckami a rekvizitami, ktoré nájdete bežne v prírode, v lese, pri rieke či na dovolenke pri mori. A tiež v každej domácnosti. Vaše deti sa už nebudú nudiť a Vy sa budete tešiť, ako hravo sa dá rozvíjať náš mozog a schopnosti ako intuícia, imaginácia, predstavivosť, tvorivosť i fantázia.

Odporúčame Vám ich všetky

V každom totiž nájdete niečo iné. A okrem praktických cvičení a hier získate aj dôležité teoretické informácie a odpovede na dospelácke otázky, prečo je dôležité sa v týchto oblastiach rozvíjať, aké fakty stoja za jednotlivými hrami a úlohami a čo môžete robiť pre rozvoj schopností nielen Vašich detí, ale i Vás, rodičov. Dospelí bez detí si taktiež prídu na svoje. Porozumejú princípom a môžu sa inšpirovať tréningom intuície hravou formou.

Popis e-booku

   

Ebook ŽIVOT NA 8%  –  Objavte plný potenciál svojho dieťaťa a umožnite mu naštartovať jeho výnimočné schopnosti ako intuícia, originalita, vizualizácia, koncentrácia a schopnosť zamerania pozornosti. Výnimočné informácie a hodnotné rady pre rodičov.

Ebook PRÁZDNINY INTUITÍVNE –  13 hier na rozvoj pravej mozgovej hemisféry a intuície.  Pri každej hre nájdete informácie o tom, ktoré mozgové centrá a schopnosti vášho dieťaťa sú vďaka hre podporované. Strávte spolu so svojím dieťaťom zmysluplný čas.

ŤAHÁK INTUITÍVNYCH HIER – Jednoduché inšpirácie pre rodičov na detské intuitívne hry. Týmito aktivitami podporujete intuitívne vnímanie svojich detí už od útleho veku. Majte tento ťahák stále poruke alebo ho pripnite na chladničku a vaše deti sa už nebudú vo voľných chvíľach nudiť.

INTUITKO 1Praktické cvičenia, ktoré môžu deti zaviesť do svojho života každý deň. Ich praktizovaním si deti  uvedomia svoju zázračnú moc, svoju schopnosť vytvárať si krajší deň. Veríme, že prispejeme k harmonickému rozvoju detí, uvedomeniu si svojej pravej hodnoty. Postupne si osvoja jednoduché techniky na zlepšenie života.

INTUITKO 2 Je pokračovaním prvej časti INTUITKO 1. Súčasťou tohto ebooku sú techniky a cvičenia na zvládanie hnevu, napätia, rôznych emócií, ktoré nás denno-denne stretávajú. Je pripravený hravou a pútavou formou cez kamarátsku postavičku INTUITKA.

Prečo e-booky?

Zmysluplné trávenie času rodiča a dieťaťa

Praktické nápady na každý deň

Tréning v pohodlí domova

Zlepšenie intuície, imaginácie a tvorivosti

Vedomá práca s emóciami a myšlienkami

Harmonický rozvoj osobnosti

Stiahnite si zDARma naše tipy na rozvoj intuície zadaním emailu.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich (Vedomý rozvoj OZ)  na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie našich ebookov a ďalších e-mailov, ktoré sa budú týkať témy rozvoja intuície. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.