Vedomý darček – tipy na darčeky pre otvorených ľudí

Máte vo svojom okolí otvorených ľudí? Vedomí ľudia sa najčastejšie zaujímajú o veci, ktoré rozširujú ich vedomie a celkové poznanie. Aj malé veci sú pre nich veľké. Sebarozvoj a objavovanie je na prvom mieste ich zoznamu. Inšpirujte sa aj vy článkom od Školy intuície a spoznajte 7 skvelých tipov na vedomý darček.

1. Kniha o veciach medzi “nebom a zemou”

Každý z nás už zažil zvláštne veci “medzi nebom a zemou”, ktoré si nevedel vysvetliť. Kniha CHRISTINA patrí medzi najzaujímavejšie knihy z repertoára spirituality. Kniha hovorí o skutočnom príbehu mladého dievčaťa zo Švajčiarska – Christina sa narodila s otvoreným vedomím a ovláda paranormálne javy. Od narodenia sa vyznačuje pozoruhodným vhľadom do diania dnešného sveta a ohromuje svojou vysokou etikou, múdrosťou i vnútorným pokojom, ktoré svedčia o novej dimenzii ľudského bytia. Kniha CHRISTINA má až 2 diely a oba diely sú skvelým darčekom pre každého, koho fascinujú nevysvetliteľné veci.

2. Predplatné časopisu Balans na celý rok

Časopis Balans je z pohľadu spirituality hádam najkrajším časopisom na slovenskom trhu. Zameriava sa na sebaobjavovanie, zdravý životný štýl, alternatívne liečenie a videnie života z inej perspektívy. V každom čísle vás čaká mnoho motivačných článkov, tipy na cvičenia, skvelé vegetariánske recepty či nádherné príbehy zaujímavých ľudí. A dokonca aj od Školy intuície môžete niekoľkokrát ročne nájsť v Balanse hlboký článok venovaný intuícii z pera jej zakladateľky. Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý miluje čítanie a spiritualitu, predplatným časopisu Balans na celý rok sa určite trafíte.

3. Permasemienka ako novodobý vedomý darček

Otvorení ľudia vnímajú život inak a vážia si každú jednu bytosť na tejto zemi. Milujú kontakt s prírodou a často sa sťahujú do prírody a venujú farmárčeniu. Pre týchto ľudí môže byť jeden z najkrajších darčekov práve permasemienka pôvodných odrôd. Permasemienka odporúčame nakupovať len u lokálnych pestovateľov. Permakultúra je súhrn ekologických princípov a etických hodnôt, je to vlastne umenie pestovania s dôrazom na našu planétu i zdravie. Vďaka permasemienkam vdýchnete život nehybridným odrodám, semienka si môžete po zbere úrody znovu odložiť a pokračovať v pestovaní každý rok. 

4. Online kurz pre objavenie vnútornej intuície

V čase lockdownov bývajú ľudia zatvorení doma a dávajú vzdelávačkám v oblasti sebarozvoja na chvíľu stopku. V tomto prípade je ideálnou možnosťou online kurz venovaný intuícii – ONLINE ŠKOLA INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH6- týždňová cesta plná uvedomení, krásnych zážitkov a otvorených ľudí. Kurz je možné darovať ako darček každému, kto verí na svoju vnútornú intuíciu a chce si ju trénovať. Prípadne, ak chcete darovať stretnutie naživo, odporúčame prezenčný víkendový seminár ŠKOLY INTUÍCIE PRE DOSPELÝCH

5. VIANOČNÝ MINIKEMP pre rodičov a deti

Zaručene jedným z najkrajších darčekov je spoločný rodinný čas. Ak chcete pod stromček darovať svojej rodinke niečo, na čo naozaj nezabudnú, darujte im VIANOČNÝ MINIKEMP PRE RODINY v Slovenskom Raji. 4 dni strávené zmysluplnými aktivitami na rozvoj intuície a funkcií pravej hemisféry, dokonca aj s možnosťou zalyžovať si na svahu za hotelom… To je tá pravá rodinná vianočná idylka.

6. Kurz intuície pre partnerov 

Ak hľadáte originálny darček pre partnera, odporúčame vedomý KURZ ŠKOLY INTUÍCIE PRE PARTNEROV. Hovorí sa, že zážitky bývajú najkrajšie darčeky. 3-hodinový zážitkový workshop nadchne všetky dvojice, „zoznámite“ sa úplne nanovo a spoznáte sa aj inak. Rozviniete si svoju intuitívnu komunikáciu na úrovni energo-informačných polí, aby ste ju mohli používať v bežnom živote a lepšie si porozumeli. Kurz pravidelne organizujeme na Valentína a v máji – mesiaci lásky.

7. Kniha o tom, ako udržať svoje deti v trvalom zdraví

Kniha „Ako žijú zdravé deti“ opisuje skutočný príbeh autorky, ktorá s manželom a deťmi žila podobný život ako väčšina rodín. Robili bežné chyby, ktoré im telo zrkadlilo v podobe odchýlok od stavu zdravia. Postupne začali žiť viac a viac život v súlade so zdravím a ich tri deti odrazu nebývali choré. Dokonca aj po nástupe do školy a škôlky boli deti zdravé. Nie je v tom žiadna veda. Stačilo žiť život v súlade so zdravím. Pýtate sa, ako na to? Dočítate sa v knihe „Ako žijú zdravé deti“, ktorá je zároveň aj vynikajúcim darčekom pod stromček.

Nezabúdajte, že najkrajšie čo môžete človeku dať, je váš čas. Niekedy sa aj obyčajné pozvanie na výlet či kávu, môže zmeniť na jeden z najkrajších darčekov. Nezabúdajte byť bdelí a vyžarovať všade navôkol – lásku, šťastie, harmóniu. Vtedy každého potešíte už len tým, že s ním ste 🙂