VEĽKÝ PRÍBEH MALÝCH INTUITÍVCOV

Aká myšlienka Vám napadne ako prvá, keď  zbadáte obrázky dvoch škrečkov pod dúhou?

„Dve detičky si maľovali a navzájom od seba odkresľovali “

To by ale nebol žiaden „veľký príbeh“, všakže?

Uveríte mi, keď Vám poviem, že tieto dve deti  od seba NEODKRESĽOVALI?

NA-O-ZAJ!!!

Tieto dve deti sa radi hrajú intuitívne hry, ako aj všetci ostatní malí intuitívci, ktorí navštevujú Školičku intuície. V rámci jednej takej hry vlastne ani netušili, do čoho idú… iba sa chvíľu pozerali svojmu kamošovi do očí, opakovali po sebe navzájom pohyby, akoby tancovali pred zrkadlom…

…a potom…

… dostali pokyn, aby odišli každý do iného kúta miestnosti, kde sa pokojne usadili, dostali farbičky, pastelky a čistý výkres.

„Namaľujte to, čo kreslí Váš kamarát!“ tak znela inštrukcia.

Zmyslom úlohy bolo nacítiť sa na seba navzájom a zachytiť intuitívne, čo sa chystá nakresliť ten druhý z dvojice… a potom už len kresliť.

Deti sa pustili do práce. V tichu a s pocitom dôvery v seba a vesmír začali tvoriť. O chvíľu boli na svete prvé výtvory… geniálne… nielen jedna nesmelá podobnosť…

S istotou pravého intuitívca deti nakreslili neuveriteľné dvojdielka s takými podobnosťami, že Vám takmer zastane srdce, keď si ich budete obzerať. Ponúkame Vám celú galériu.

Sledujte podobnosť farieb, motívov alebo len tvarov… všimnite si aj strapatú palmu a strapaté slnko na obrázkoch hore…

… tieto deti nemali ani len tušenie, že budú maľovať… nemali šajnu, čo robieva ich kamoš, čo má rád a čo nemá rád… nemali ani jeden-jediný záchytný bod pre logiku…

Intuitívny vnem však nepotrebuje logické úvahy, ON IBA PRÍDE… zľahka, v režime hravosti a bytia…

Nechajte sa inšpirovať tými najmenšími….

  

 

Ľubica Pelachová
Som zakladateľkou celoslovenskej „Školy intuície pre deti a teenagerov“. Naučím Vaše dieťa, ako využiť svoj plný potenciál a objaviť výnimočné schopnosti. Viac o mne sa dozviete tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Ochrana osobných údajov
  Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie produktov našej spoločnosti a tiež ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja a vedomej práce s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.
 • Ebook ZDARMA

  Ebook ŽIVOT NA 8% - Praktická príručka pre rodičov, ako napomôcť svojmu dieťaťu využiť jeho plný potenciál

 • MEDITÁCIA NA ROZVOJ INTUÍCIE

  Účinný nástroj na dosiahnutie stíšenia a vnútorného nadhľadu. Touto meditáciou dosiahnete významné výsledky v zlepšení intuície.

 • ŤAHÁK PRÁZDNINOVÝCH HIER S INTUÍCIOU

  Vyvarujte svoje decká od letného "gemblenia" a inšpirujte sa hrami na rozvoj intuície

 • NOVÝ NADAČNÝ FOND ŠKOLY INTUÍCIE
  Fond bol založený pri Komunitnej nadácii Liptov za účelom podpory aktivít v rámci programu Škola intuície DETI a TEEN. Podporiť ho môže ktokoľvek akýmkoľvek jednorázovým darom na číslo účtu: SK31 7500 0000 0004 0701 8763 s použitím VS: 412 011 alebo pravidelným darom formou mesačného trvalého príkazu na rovnaké číslo účtu s rovnakým VS, no do poznámky uviesť podpora NF Škola intuície. 5 eur mesačne kedykoľvek minieme len tak v kaviarni, ale 5 EURami mesačne viete podporiť Školu intuície. Našou víziou je v spolupráci so špeciálnou školou pre zrakovo-postihnuté deti v Levoči podporiť handicapované deti aj výukou metód na rozvoj intuitívneho videnia a vnímania. Ak nás podporíte čo i len minimálnou čiastkou, dostaneme možnosť v tomto projekte aktívne pokračovať a napomôcť kvalite života týchto detí. ĎAKUJEME!!!
 • Najnovšie články
 • KONTAKT

  Iniciala s.r.o
  Dr.Lajčiaka 99
  032 42 Pribylina
  IČO: 44549580

  Mgr. Ľubica Pelachová

  pelachova@3balance.sk

  +421 915 850 251