MILUJEME, HEJTUJEME

Láska

Včera som dostala sms-ku od pána z jedného kresťanského spoločenstva, ktorou ma informoval, že „Ježiš Kristus nenávidí“ praktiky, ktoré robíme v našej školičke… Aby sme vraj „neničili deťom životy, pretože je to okultizmus a satanova práca“…

Táto sms ma viedla k zamysleniu sa nad tým, ako sme my ľudia stále v područí programov, ktoré nám nedovoľujú otvoriť sa životu. Strach a demagógia sa vedia tak hlboko zakoreniť do nášho podvedomia, že často nie sme schopní vlastného zdravého úsudku.

Bojíme sa hľadať pravdu, inšpirovať sa, bojíme sa vlastného vnútorného vedenia…

Prechádzala som si vnútorne, ktoré z týchto našich „satanských praktík“ tak veľmi Ježiš Kristus nenávidí. Rozvoj tvorivosti a predstavivosti, rovnovážne využívanie funkcií oboch hemisfér, používanie vlastnej intuície a nielen racionálneho prístupu, schopnosť stíšiť sa, meditovať a správne dýchať, poznať samého seba a uvedomovať si svoje konanie, myslenie a pocity, naladiť sa na hlas svojej duše, ktorá je večne spojená so Zdrojom – Bohom…. hmmm?

Je mi jasné, že každý z nás má svoje podvedomé vzorce, ktoré ho ovplyvňujú. Je však nutné sa na tieto „programy“ úprimne a čestne pozrieť… ktoré z nich brzdia môj rozvoj? Odkiaľ som ich získal? Sú to láskyplné a chápajúce myšlienky a pocity alebo skôr separatistické, hejterské vzorce?

Poznám ľudí, ktorí za satanovo dielo považujú aj meditácie, pradávne ajurvédske učenie či kineziologické metódy, ktoré pomáhajú ľuďom získať späť stratenú rovnováhu a zbaviť sa stresu. Kto v nás rozšíril tento strach?

Ježiš Kristus učil ľudí láske a súcitu, nikdy nešíril nenávisť.

„Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá, nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa, nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávosti, ale raduje sa z pravdy. Všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží. Láska nikdy nezanikne.“ Prvý list Korinťanom

Láska je absolútny stav PRAVDY, večný a nemenný stav duše. A všetky cesty človeka na tejto Zemi vedú k zjednoteniu individuálneho a božieho vedomia, k pochopeniu, KTO NAOZAJ SOM… Posudzovanie iných ciest, ako je tá moja, je len stav DUÁLNEJ MYSLE, ktorá ľudské normy povýšila nad jedinú a večnú božiu normu – LÁSKU.

 

Ľubica Pelachová
Som zakladateľkou celoslovenskej „Školy intuície pre deti a teenagerov“. Naučím Vaše dieťa, ako využiť svoj plný potenciál a objaviť výnimočné schopnosti. Viac o mne sa dozviete tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Ochrana osobných údajov
  Vaše osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Iniciala s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie produktov našej spoločnosti a tiež ďalších zaujímavostí, ktoré sa týkajú sebarozvoja a vedomej práce s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.
 • Ebook PRÁZDNINY INTUITÍVNE

  Získajte 13 PRÁZDNINOVÝCH HIER na rozvoj pravej hemisféry a intuície pre deti a rodičov

 • Ebook ŽIVOT NA 8%

  Praktická príručka pre rodičov, ako napomôcť svojmu dieťaťu využiť jeho plný potenciál

 • MEDITÁCIA NA ROZVOJ INTUÍCIE

  Účinný nástroj na dosiahnutie stíšenia a vnútorného nadhľadu. Touto meditáciou dosiahnete významné výsledky v zlepšení intuície.

 • ŤAHÁK PRÁZDNINOVÝCH HIER S INTUÍCIOU

  Vyvarujte svoje decká od letného "gemblenia" a inšpirujte sa hrami na rozvoj intuície

 • NOVÝ NADAČNÝ FOND ŠKOLY INTUÍCIE
  Fond bol založený pri Komunitnej nadácii Liptov za účelom podpory aktivít v rámci programu Škola intuície DETI a TEEN. Podporiť ho môže ktokoľvek akýmkoľvek jednorázovým darom na číslo účtu: SK31 7500 0000 0004 0701 8763 s použitím VS: 412 011 alebo pravidelným darom formou mesačného trvalého príkazu na rovnaké číslo účtu s rovnakým VS, no do poznámky uviesť podpora NF Škola intuície. 5 eur mesačne kedykoľvek minieme len tak v kaviarni, ale 5 EURami mesačne viete podporiť Školu intuície. Našou víziou je v spolupráci so špeciálnou školou pre zrakovo-postihnuté deti v Levoči podporiť handicapované deti aj výukou metód na rozvoj intuitívneho videnia a vnímania. Ak nás podporíte čo i len minimálnou čiastkou, dostaneme možnosť v tomto projekte aktívne pokračovať a napomôcť kvalite života týchto detí. ĎAKUJEME!!!
 • Najnovšie články
 • KONTAKT

  Iniciala s.r.o
  Dr.Lajčiaka 99
  032 42 Pribylina
  IČO: 44549580
  Mgr. Ľubica Madudová
  skola.intuicie@gmail.com
  +421 915 850 251